مادر مارگو رابی در فرش قرمز به او پیوست و مردم نمی توانند باور کنند که چقدر شبیه به هم هستند.

طرفداران از شباهت عجیب بین این نامزد 32 ساله جایزه اسکار و مادر فیزیوتراپیست 65 ساله اش پس از حضور آنها در اولین نمایش لس آنجلس شوکه شدند.

مارگو رابی در اولین نمایش جدیدترین فیلمش به همراه مادرش روی فرش قرمز رفت. بابل، و اینترنت را به حالت اضمحلال فرستاد.

پس ساری کسلر کیست؟ این باربی ستاره و مادرش به شدت به هم نزدیک هستند و ساری پس از اینکه پدرشان داگ رابی، یک سرمایه دار نیشکر، ظاهرا خانه را ترک کرد، مارگوت و سه خواهر و برادرش را به عنوان یک مادر مجرد در کوئینزلند استرالیا بزرگ کرد.

اکسل/بائر گریفین

مارگوت و مادرش آنقدر با هم صمیمی هستند که یک بار مارگوت گفت ووگ استرالیا که او اولین چک حقوق خود را خرج مادرش کرد. “من آن را برای بازپرداخت تو خرج کردم، مامان. یادت نمیاد؟ من تا پایان کلاس 12 خیلی بدهکار بودم.» او در مصاحبه سال 2019 گفت. من همه چیزهایی را که به شما بدهکار بودم، روی یک تکه کاغذ نوشته بودم، و هر بار که چک حقوق می گرفتم، بدهی خود را پرداخت می کردم، اما سپس آن تکه کاغذ را نگه داشتم، زیرا در پایان بسیار راضی کننده بود که بدانم آن را پرداخت کرده ام. همه بازگشت.”

طرفداران به یاد می آورند که مارگو در سریال استرالیایی شهرت پیدا کرده است همسایه ها در سال 2008، و او به مدت سه سال در نقش دونا فریدمن در صابون موفق بازی کرد. او به لطف نوبتش به عنوان همسر لئوناردو دی کاپریو نامی آشنا شد گرگ وال استریت در سال 2013، و سپس نقش مهمی در سال 2016 به دست آورد جوخه انتحاری و همچنین نقش اصلی در من، تونیا در سال 2018

مارگو رابی در حال حاضر آخرین پروژه خود را جشن می گیرد. بابلکه پس‌زمینه‌ی آن صحنه‌ی لذت‌پرور، مواد مخدر و غیرقابل معذرت‌خواهی هالیوود است. پس از انتشار تریلر پر سر و صدای آن در ماه سپتامبر، که تصویری از دوران پر زرق و برق روزهای اولیه هالیوود را ترسیم می کرد، سر و صدای حماسه – که برد پیت نیز در آن نقش آفرینی می کرد – ایجاد شد. استفاده از مواد مخدر، رقص وحشیانه، و… مبارزه با مار زنگی وجود دارد. ناگفته نماند یک فیل غیرقابل توضیح.منبع