مادر جنا اورتگا وارد گفتمان سیگار کشیدن جنا اورتگا شده است

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

مطابق BuzzFeed، ناتالی مجموعه ای از میم ها و کلیپ های ضد سیگار را از مقالات اطلاع رسانی بارگذاری کرد. در یکی، متن روی عکسی از گولوم از ارباب حلقه ها به طعنه می‌خواند: «این دروغ‌ها را در مورد مضر بودن سیگار برای شما باور نکنید. من بیش از 21 سال است که سیگار می کشم و احساس خوبی دارم! سپس ناتالی چندین اسکرین شات اضافه کرد که در مورد خطرات سیگار از جمله سرطان ریه و بوی بد سیگار هشدار می داد. ناتالی پیام خود را با نقل قولی در مورد مادر شدن به پایان رساند. «مادر همیشه مادر است. او هرگز از نگرانی در مورد فرزندانش دست نمی کشد، حتی زمانی که همه آنها بزرگ شده اند و فرزندان خود را دارند.”

تصاویر و ویدیوهای اورتگا در حال سیگار کشیدن در اواخر ماه مه در فضای مجازی پخش شد و باعث ایجاد یک کمپین بداهه ضد سیگار در میان بازیگران جوان این بازیگر 20 ساله در اینترنت شد. «WTF JENNA SMOKES؟ نه،» یکی از توییت‌ها خوانده شد. دیگری نظر دهنده ناله کرد چند روز بعد، مادر اورتگا، ناتالی اورتگا، در اینستاگرام با مقدار کمی PSA خود وزن کرد.

محتوای توییتر

اما ما همیشه می دانستیم که مادر جنا اورتگا یک مادر واقعی است. در مصاحبه ای با جیمی کیمل، جنا گفت که چگونه مادرش، علیرغم اینکه یک پرستار تمام وقت اورژانس به همراه پنج فرزند دیگر بود، هنوز هم برای بردن جنا به امتحانات آزمایشی خود در لس آنجلس وقت هفت ساعت رانندگی می‌کرد.

در حالی که بسیاری از طرفداران جنا اورتگا به وضوح از دیدن سیگار مورد علاقه خود ناامید شدند، هیچ کس پاسخی بهتر از این نداشت. چهار شنبه مادر واقعی بازیگر

محتوای توییتر

در پایان روز، مادران قرار است مامان شوند.


منبع

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.