لی میشل و الکس نیول با شرایط خوب برگشته‌اند و طرفداران Glee در هیجان هستند

یکشنبه شب نیوول برای اجرای خود در موزیکال برادوی برنده جایزه تونی شد شوکه! (از آنجایی که تونی ها جوایز بازیگری را بر اساس جنسیت جدا می کنند، نیوول تصمیم گرفت در رده بهترین بازیگر نقش اول مرد رقابت کند.) بسیاری از تماشاگران خاطرنشان کردند که در راه رسیدن به صحنه، نیوول درست از کنار لی میشل (که در حال حاضر در این فیلم بازی می کند) گذشت. دختر بامزه در برادوی، اما از آنجایی که او نقش اصلی را در تولید نداشت، واجد شرایط نامزدی نبود). Comeuppance؟

اما به نظر می رسد که اوضاع حداقل صمیمانه است. میشل فقط یک سلفی خندان از آن دو به اشتراک گذاشت که نیوول در استوری اینستاگرام خود با این پیام بازنشر کرد: «خیلی خوشحالم که توانستیم این فصل را با هم به اشتراک بگذاریم! و از شما برای جشن گرفتن من سپاسگزارم! ببین چقدر جلو آمده ایم.»

میشل در تمام شش فصل سریال موفق فاکس در نقش ریچل بری کمال‌گرای سردسته‌زنان بازی کرد و به دلیل ناخوشایند بودن در کار با او شهرت پیدا کرد و رفتار او با همبازی‌های سیاه‌پوست‌اش به‌ویژه پرخاشگر بود. نیوول که غیردودویی است، نقش آدامز یونیک را بازی کرد، و در حالی که هیچ تجربه منفی خاصی با میشل به اشتراک نمی گذاشتند، وقتی داستان هایی در مورد نگرش و ریز تجاوزات ادعایی او منتشر می شد، با صدای “او را بگیر!” (میشل عذرخواهی عمومی کرد.)

بسیار شیرین است، اما این نظرات پست میکله است که قلب من را گرم می کند. یکی از طرفداران نوشت: “آقای شو خیلی افتخار می کند ❤️❤️.” «هی، نگاه کن! 2 نفر بالغ شده اند و زندگی را ادامه داده اند. برای آنها خوب است، هر دو بسیار با استعداد هستند. یکی از گلیک امیدوار گفت: “حالا این چیزی است که شما به آن رشد می گویید!!!! تبریک 🎊 👏.”

منبع

موزیکال کمدی درام شادی تقریباً به همان اندازه در خارج از صفحه نمایش خنجر زدند، اما حداقل دو عضو New Directions گذشته را پشت سر گذاشتند: لی میشل و الکس نیول.