لی میشل می گوید به او گفته شده بود که جراحی پلاستیک کند

میشل یکی از ویژگی های فیزیکی تعیین کننده خود را در نمایه اخیر خود منعکس کرده است شهر کشور. او منعکس کرد: «راستش، همه اینها یک رویای باورنکردنی بر روی یک رویای باورنکردنی بود… مردم به من می‌گفتند که عمل بینی انجام دهم، که برای سینما و تلویزیون به اندازه کافی زیبا نیستم. از جمله به عنوان یک ستاره با بینی اصلی خود. (حتی می توان استدلال کرد که داشتن بینی قوی شرط لازم برای ایفای نقش فانی بریس است، نقشی که استرایسند تأسیس کرد و اکنون میشل در آن زندگی می کند: در «من بزرگترین ستاره هستم»، برایس که خودش را تشویق می کند، می خواند: «چه کسی آمریکایی است». رز زیبایی؟با یک زیبایی آمریکایی بینی“، خطی که اگر بازیگر روی صحنه پرش اسکی مورد تقاضا را داشت، چندان منطقی نبود.)

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این اولین باری نیست که میشل درباره این انتقاد خاص صحبت می کند. بیش از یک دهه پیش، او گفت که از کودکی به او گفته بودند که جراحی بینی انجام دهد، اما او هرگز به این موضوع فکر نکرد. او می خواست شبیه خودش و پدرش باشد و به پدر و مادرش اعتماد می کند که اعتماد به نفسی را به او القا کرده اند که اظهار نظرهای بی ادبانه نمی تواند از آن بکاهد.

محتوای فیس بوک

من آن را تا اینجا با استانداردهای زیبایی غربی داشته ام! حتی بازیگران معمولی و زیبای سفیدپوست نیز تحت فشار قرار می گیرند تا ظاهر خود را تغییر دهند تا با یک ایده آل غیرممکن مطابقت داشته باشند. به لیا میشل گفته شد که بینی خود را عمل کند، به کیت وینسلت گفته شد که وزن کم کند… این یک کابوس است.