لیندسی لوهان به Mean Girls Roots بازگشت، جلد “Jingle Bell Rock” را منتشر کرد – گوش کنید

دختران بدجنس طرفداران، این یکی برای شماست: لیندسی لوهان به تازگی کاور رسمی “Jingle Bell Rock” را منتشر کرده است.

در مصاحبه با مردم اوایل این هفته، لیندسی به اشتراک گذاشت که وقتی گریه کرد افتادن برای کریسمس تولید بسته بندی شده او گفت: «این مدت طولانی بود که در یک فیلم کمدی رمانتیک حضور نداشتم – تقریباً شبیه تولدی دوباره بود.منبع

وقتی آهنگ صوتی اجرای آنها در دسترس نمی‌شود، شخصیت لیندسی، کدی، جمعیت را در یک گروه کر کاپلا رهبری می‌کند تا گروه بتوانند رقص خود را به پایان برسانند. این صحنه یکی از قابل توجه ترین صحنه های کل فیلم است و میم های زیادی را به وجود آورده است. (امی پولر با دوربین فیلمبرداری خود؟ کلاسیک.)

محتوا

در حال حاضر، نزدیک به 20 سال از آن زمان دختران بدجنس منتشر شد، لیندسی لوهان قبل از شروع رسمی فصل تعطیلات به ما هدیه نوستالژی می دهد. کاور آهنگ محبوب این بازیگر متعلق به موسیقی متن رام کام تعطیلات نتفلیکس است. افتادن برای کریسمس.

اگر متوجه نشدید که چرا این از نظر فرهنگی مهم است و فورا نمادین، اجازه دهید توضیح دهیم. در سال 2004 کلاسیک به سن بلوغ دختران بدجنس، صحنه ای وجود دارد که در آن لیندسی، ریچل مک آدامز، آماندا سیفرید و لیسی چابرت اجرای “رابطهی” آهنگ تعطیلات را در نمایش استعدادهای درخشان زمستانی دبیرستان خود اجرا می کنند.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

فیلم لیندسی را به عنوان یک وارث هتلی که به تازگی نامزد کرده و خراب شده است را دنبال می کند که پس از یک تصادف اسکی از فراموشی کامل رنج می برد. سابق شادی ستاره آکورد اور استریت در نقش صاحب خانه خوش تیپ و یقه آبی ایفای نقش خواهد کرد که او را در روزهای منتهی به کریسمس تحت مراقبت خود می گیرد. این فیلم هفته آینده، در 10 نوامبر، پخش خواهد شد. او اخیرا یک قرارداد چند تصویری با نتفلیکس امضا کرده است که به ما خواهد داد یکی دیگر Lohan rom-com در سال 2023 تماس گرفت آرزوی ایرلندی.