لیندسی لوهان احساساتی درباره اسپری برنزه مگان فاکس در «اعترافات» داشت.

چیزهای کمی وجود دارد که ما در اینجا از آنها لذت می بریم Cosmo فراتر از قدم زدن با افراد مشهور مورد علاقه ما در خیابان حافظه. فقط چیزی در مورد زنده کردن صحنه‌ها و نقش‌های نمادین (و یادگیری در مورد همه 🍵 ریخته‌شده در طول مسیر) وجود دارد که به‌جای خود می‌رسد. و این هفته، با یک و تنها لیندسی لوهان – معروف به ستاره جلد ما – نشستیم و کلیپ های او را از آهنگ های فوق العاده اش مانند دام پدر و مادر، قانون گرجستان، اعترافات یک ملکه درام نوجوان، و البته، دختران بدجنس برای Cosmoسریال “شکست”.

پارامونت پیکچرز

اطلاعات زیادی درباره این فیلم‌ها و سایر فیلم‌هایی که لیندزی در طول سال‌ها در آنها بازی کرد وجود دارد، بنابراین اگر می‌خواهید در مورد تمام لحظات به یاد ماندنی حرفه‌ای او بیشتر بدانید، بقیه ویدیوی او را در بالا ببینید.

اوه، و حتماً داستان جلد *بوسه آشپز* او را نیز بخوانید!منبع

لیندسی گفت: «لولا برای بازی کردن بسیار سرگرم کننده بود، زیرا او در مورد چیزهایی که به آنها اهمیت می داد، بسیار پرشور و یک آدم نادان بود. و من هنوز خیلی جوان بودم و به یاد دارم که مگان فاکس اسپری برنزه شد و من اجازه نداشتم اسپری برنزه شوم و من واقعاً از این موضوع ناراحت بودم. و می خواستم موهایم برای این شخصیت بلوند باشد، اما آنها می خواستند این کار را انجام دهد. بیشتر قرمز باش. بنابراین سعی کردم راهی پیدا کنم که خودم بدون اینکه متوجه شوند آن را سفید کنم، که انجام دادم و آنها متوجه شدند.”

برخی از (بسیاری) چیزهایی که یاد گرفتیم؟ که در اعترافات یک ملکه درام نوجوانلیندسی ماآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآفتد: ​​ممکن است نسبت به این واقعیت که همبازی او مگان فاکس اجازه داشت برای این نقش یک اسپری برنزه کننده بگیرد، حسادت نمی‌کرد. نه تنها لیندسی نه اجازه دریافت یکی از آنها را داشت، اما او همچنین از بلوند کردن موهایش دلسرد شد، زیرا سرشناس های فیلم می خواستند موهایش قرمز بماند. اووی، این بازیگر همان کاری را کرد که همه ما در سن 18 سالگی انجام می‌دادیم: او سعی کرد به‌طور ظریفی آن را سفید کند. بدیهی است که او دستگیر شد، اما هنوز هم نمادین است!

سایر اسرار فیلم که لیندزی ریخته است؟ که در دختران بدجنس، کدی لیندسی اشاره کرد که بسیاری از صحنه‌های او متکی به صداگذاری‌های پیش از نوار است، بنابراین او در واقع خطوط زیادی ندارد! لول، من به این فکر می کنم که چگونه او فیلم را روی پشت خود حمل کرد، حتی اگر دیالوگ IRL او محدود بود:

دخترای معنی دار