لیزو یک برش گرگ گرفت و اکنون من یک برش گرگ می‌خواهم — ویدیو را ببینید

ستاره به وضوح با برش جدید خود را احساس می کرد. او همچنین یک ویدیوی زیبا در اینستاگرام منتشر کرد و گفت که “مغز است دیروز چقدر ناز بودم” و ما او را سرزنش نمی کنیم. فقط حرکت مو را تماشا کنید! خیلی سرسبز و زیباست اگر این انرژی است که لیزو به سال 2023 وارد می کند، ما در کنار او هستیم.

این مقاله برای اولین بار در جذابیت.


منبع

برش گرگ کاملاً یک تغییر چشمگیر نسبت به جدیدترین ظاهر تعطیلات لیزو است که در آن او گرینچ را با کلاه گیس سبز لیمویی و لباس سبز راه راه در مراسم iHeartMusic Jingle Ball 2022 به نمایش گذاشت. او همچنین تنها مشهوری نیست که در حال حاضر عاشق کات گرگ است. چهار شنبه ستاره جنا اورتگا با قیطان های چهارشنبه خداحافظی کرد و موهایش را خرد کرد و آنها را به رنگ قهوه ای رنگ کرد. سیارا نیز مانند تیلور سویفت و کیک پالمر، این برش را آزمایش کرده است و در ماه اکتبر یک شگ پلاتینیوم را تکان داده است. برش های گرگ مورد علاقه استایلیست ها و مشتریان است زیرا برش بافت طبیعی موهای شما را تقویت می کند، بنابراین برای موهای صاف، موج دار و فر به طور یکسان کار می کند. اگر ظاهر جدید لیزو نشانه‌ای باشد، روند برش گرگ کند نمی‌شود – فقط داغ‌تر می‌شود.

لیزو نگاهی اجمالی به کاسه تازه لاستیک به TikTok ارسال کرد و از فالوورهایش پرسید که آیا آنها عاشق برش گرگ او هستند یا خیر. حکم؟ اوم، هه! موهای لیزو در حال حاضر به قفسه سینه‌اش برخورد می‌کند و به لایه‌های بازیگوش و بریده بریده می‌شود، بنابراین موها با بافتی روان و پرش می‌چرخند. او نه تنها یک برش گرگ پیدا کرد، بلکه چتری نیز به ظاهرش اضافه کرد: لبه‌ای بلند و ابرو که کاملاً شبیه به دهه ۷۰ است. گونه‌های گلگون، لب‌های براق و مژه‌های براق در گوشه‌های بیرونی او به حال و هوای عشوه‌گر می‌افزاید.

محتوای TikTok

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

لیزو! برید گرگ! آه خدای من! این نوازنده به تازگی برداشت خود را از برش کرک دار و مواج ارائه کرده است، و به جرات می توان گفت که این یکی از بهترین ظاهر او است. همیشه.