لیدی گاگا رقص «چهارشنبه» را با شلوارک تاکسیدو در TikTok بازسازی کرد

اگرچه «مری خونین» در صحنه نمایش استفاده نشد، اما متولد این راه استریم های آهنگ در Spotify از زمانی که این روند شروع شد افزایش یافته است و طرفداران هیولاهای کوچک گاگا را خشنود کرده است.

این ستاره پاپ به روند TikTok مربوط به موفقیت نتفلیکس اشاره کرد، جایی که کاربران آهنگ 2011 او را “Bloody Mary” بر روی رقص مورد علاقه طرفداران جنا اورتگا در این برنامه لقب دادند. این کلیپ سیاه و سفید با خواننده “Bad Romance” شروع می شود که قبل از اینکه به ظاهری مناسب برای خانواده آدامز متشکل از کت و شلوار کوتاه و تاپ مشکی با یقه سفید پرزدار تبدیل شود. .

هنگامی که تغییر شکل او کامل شد، ستاره رقص اورتگا را تکرار کرد و بر روی کلیپ توضیح داد: “چهارشنبه خونین”.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

خواننده “Rain on Me” تابستان گذشته را در تور بین المللی Chromatica Ball خود گذرانده است، اما چند خط فاصله قرار است به بازیگری بازگردد. در ماه آگوست، پس از ماه ها گمانه زنی، او تایید کرد که به دنباله فیلم 2019 تاد فیلیپس پیوسته است. جوکر، با عنوان جوکر: Folie à Deux. انتظار می رود گاگا نقش هارلی کوین را بازی کند، معروف ترین عشق ابرشرور کمیک، و طبق گزارش ها قسمت جدید یک موزیکال خواهد بود. مطابق ضرب الاجل، فیلمبرداری این ماه قرار است آغاز شود.منبع

این محتوا از TikTok وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

لیدی گاگا برای ملحق شدن به خود یک مود را تغییر داد چهار شنبه جنون رسانه های اجتماعی

گاگا همچنین قبل از انتشار برنامه تفریحی با حساب توییتر سریال تعامل داشت و نوشت که شخصیت چهارشنبه “هر زمان که بخواهید در Haus of Gaga خوش آمدید (و چیز را با خود بیاورید، ما عاشق پنجه های اینجا هستیم.”