لیدی سارا چاتو و دیوید آرمسترانگ-جونز

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

آرشیو پرنسس دایانا دیوید لونسون

به هر حال سارا و دانیل دو فرزند دارند و به نظر می رسد زندگی نسبتاً سردی دارند! در اینجا آنها با مادرشان در جشن پلاتینیوم هستند:

خدمات متعهد برای ملکه والاحضرت الیزابت دوم

مکس مامبی/نیلیگتی ایماژ

برخی از نکات برجسته زندگی دیوید؟ او در کلارنس هاوس (جایی که شاه چارلز و ملکه همسر کامیلا در آن زندگی می کردند) به دنیا آمد، ملکه الیزابت دوم مادرخوانده او بود و زمان زیادی را در دوران جوانی خود در قصرهای سلطنتی مختلف گذراند. چیزهای عادی دوران کودکی که همه ما می توانیم با آنها ارتباط برقرار کنیم!

انور حسینگتی ایماژ

خانواده اسنودون

امروزه، دیوید شرکت مبلمان و کالاهای خانگی خود به نام Linley را دارد که حال و هوای آن تقریباً همان چیزی است که شما انتظار دارید. در اینجا، از خرید این تخته شطرنج 3843 دلاری لذت ببرید.

عروس سارا آرمسترانگ جونز دختر بریتانیایی

عروسی پرنسس آن

تونی *همچنین* در طول ازدواج دومش صاحب دختری به نام فرانسیس شد و در طی یک رابطه نامشروع صاحب پسری به نام جاسپر شد. هر چه بیشتر بدانید!منبع

مکس مامبی/نیلیگتی ایماژ

بانو سارا چاتو

اعضای خانواده سلطنتی برای ناهار کریسمس به میزبانی ملکه وارد کاخ باکینگهام شدند.

دیوید لونسونگتی ایماژ

عروسی شاهزاده ویلیام با صفوف کاترین میدلتون

دیوید در چند سال گذشته بسیار کم حرف بوده است، اما اکنون پسر عموی او (که چارلز است) پادشاه است، قطعاً او را بیشتر در اطراف خواهیم دید. برای شروع، او به پیاده روی خانواده سلطنتی در پشت تابوت ملکه از کاخ باکینگهام تا وست مینستر پیوست و همچنین در حال راه رفتن در مراسم تشییع جنازه او دیده شد.

قبل از رفتن، یادآوری گاه به گاه این است که تونی در می 1960 دختری به نام پولی داشت، فقط چند دختر. هفته ها قبل از عروسی سلطنتی او با پرنسس مارگارت. پولی تا اواخر عمر متوجه نشد که تونی پدرش است و در سال 2008 در مورد این وضعیت با او صحبت کرد. ایمیل روزانه، گفت: “من هیچ خاطره ای ندارم که از پرتاب شدن به هوا، هل دادن روی تاب یا سوار شدن بر روی دسته دوچرخه پدری دلسوز لذت ببرم. اما چیزی را که هرگز نداشته اید را از دست نمی دهید.” او همچنین گفت که “در سن 45 سالگی فهمیدن مردی که از کودکی من بت می‌دانستم و بر پایه‌ای بالاتر از ستون نلسون گذاشته بودم، در واقع بار سختی تحمل پدرم نبود.”

ملکه الیزابت دوم جشن پلاتین 2022 خدمات ملی شکرگزاری

و در اینجا او در حال خدمت به یک نوجوان با پرنسس دایانا است (او خیره کننده است!):

خلاصه بازی – شطرنج و تخته نرد

davidlinley.com

la princesse margaret en voiture avec son bébé

او در مراسم تشییع جنازه اعلیحضرت در حالی دیده شد که دسته‌ای از سنجاق‌های الماس غول‌پیکر بر روی یقه‌اش به نام «سنجش‌های گل‌دار اسنودون»، هدیه‌ای از سوی مادرش، پرنسس مارگارت، پوشیده بود.

ژرژ دی کرلگتی ایماژ

امروزه سارا (که یک هنرمند حرفه ای است) با دانیل چاتو ازدواج کرده است که در سفر به هند با او آشنا شد. که ما را به این عکس فوق العاده شیک از عروسی آنها می رساند:

لیدی سارا همچنین مادرخوانده پرنس هری است و به طور باورنکردنی به ملکه نزدیک بود:

لیدی سارا چاتو تنها دختر مارگارت و آنتونی است و در ماه می گذشته 56 ساله شد. اینجا او به عنوان یک نوزاد با پدر و مادر و برادر بزرگترش است:

وقت آن است که فرزندان پرنسس مارگارت را کمی بهتر بشناسیم.

دیوید آرمسترانگ-جونز

هولتون دویچگتی ایماژ

ملکه سبزپوش

خانواده سلطنتی در روز کریسمس به کلیسا می روند

از نظر زندگی شخصی، دیوید با دختر ویسکونت به نام سرنا آلین استانهوپ ازدواج کرده بود (آنها در سال 2020 از هم جدا شدند) که بله، به نظر می رسد پیش فرض یک فصل آینده باشد. بریجرتون/هر رمان عاشقانه ای. ظاهراً سرنا از یکی از فرزندان “نامشروع” پادشاه چارلز دوم است! سرد!

با دیوید آرمسترانگ-جونز، دومین ارل اسنودون، ویسکونت لینلی سابق آشنا شوید. این فرد شیک 60 ساله، رئیس سابق خانه حراج کریستیز بود. و مبل ساز است در اینجا او به عنوان یک وی بی بی کوچک با مادرش است:

و در اینجا او در برخی از جوراب های زانو بسیار شاداب به نظر می رسد (10/10 این لباس را در ماه اکتبر می پوشد):

مایک مارسلندگتی ایماژ

تابوت حامل ملکه الیزابت دوم از کاخ باکینگهام به کاخ وست مینستر منتقل می شود.

عکس های فاکسگتی ایماژ

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

و صحبت از دایانا، سارا در عروسی پرنس چارلز و پرنسس دایانا، و همچنین در عروسی پرنسس آن، ساقدوش عروس بود. لباس های او در هر دو رویداد بهترین چیزی است که من تا به حال دیده ام؟

3,843.00 دلار

آرشیو انور حسین

چینی لینلی

عکس مهم دیوید که فنجان چای در دست دارد. نمی دانم چه کسی پشت اوست.

جورج فرستونگتی ایماژ

عروسی لرد لینلی

مکس مامبی/نیلیگتی ایماژ

لینلی جوان

کاروی تنگگتی ایماژ

یادآوری: تونی همچنین یک فرزند دیگر را پدر کرد

آدریان کلاکگتی ایماژ

پس از رابطه بسیار دراماتیک او با پیتر تاونسند و قبل از آن (در واقع، در حین، شاهزاده مارگارت با آنتونی آرمسترانگ-جونز – با نام مستعار لرد اسنودون – ازدواج کرد. مارگارت و آنتونی قبل از جدایی در سال 1976 به مدت 18 سال با هم بودند و آنها دو فرزند دارند: دیوید و سارا. که با توجه به مادرشان در خبرها بودند به معنای واقعی کلمه بی وقفه، این روزها زیبا زیر رادار بمانید. مثلا تا حالا اسمشون رو شنیدی؟؟

اوه، و در دیگر اخبار دیوید، او قربانی توطئه اخاذی توسط افرادی شد که تلاش برای انتشار فیلم های مجرمانه از او. دستگیر و روانه زندان شدند. به هر حال، به سراغ خواهر دیوید برویم – اما نه قبل از اینکه همه ما با هیبت به این عکس نگاه کنیم:

کیستونگتی ایماژ

کریس جکسونگتی ایماژ

کیستون-فرانسهگتی ایماژ

به هر حال، این دو برای خود بچه‌هایی دارند و دخترشان مارگاریتا آرمسترانگ-جونز یکی از ساقدوش‌های عروسی پرنس ویلیام و کیت میدلتون بود. اینجا او با پیپا است!