لوکاس براوو با لارا اسپنسر معاشقه می‌کند، صبح بخیر آمریکا سبیل دارد

من فکر می کنم برخی از ما در حال حاضر وارونه هستیم، لوکاس براوو.

گاتهام


منبع

او در این فصل می‌پرسد: «آیا می‌توانید چیزی در مورد این فصل آینده به ما بگویید؟» GMA بخش. “شما در آشپزخانه بسیار مشغول هستید، و همچنین در زندگی عاشقانه خود بسیار مشغول هستید.” و براوو پاسخ می دهد، “اوه، ببخشید، ما در مورد نمایش صحبت می کنیم، درست است؟” چشمک چشمک. به نظر می رسد اسپنسر آماده است تا او را در کیف دستی خود حمل کند. با زدن زانویش می گوید: «می دانستم که دوستت دارم!» صبح بخیر آمریکا این ویدئو را با این نظر توییت کرد: “لوکاس براوو ما را در استودیو غمگین می کند!”

محتوای توییتر

هیچ چیز در مورد این ظاهری که لوکاس براوو به آن دست می زند نیست صبح بخیر آمریکا باید برای من کار کند Le mec در اینجا با یک پیراهن سفید نیمه براق با الگوی گلدوزی شده، شلوار گلدار شرابی، کفش راحتی بدون جوراب، یک گوشواره حلقه‌ای طلایی عجیب و غریب. به خاطر خدا سبیل داره. او در حال معاشقه معمولی با لارا اسپنسر است. باید بدهد دزدان دریایی کارائیب، اما در عوض در حال دادن است آه لا لا. شاید او فقط همین فرانسوی است؟

نیازی نیست هیچکدام را دیده باشید امیلی در پاریس– فصل سوم آینده که براوو در حال حاضر در حال تبلیغ آن است – تا ببینید که چرا شخصیت براوو، گابریل، چنین علاقه عشقی جذابی دارد. فقط از اسپنسر بپرس

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

اما به‌طور جدی‌تر، براوو هیچ اشاره‌ای درباره انتخاب گابریل یا الفی در فصل سوم از امیلی ارائه نمی‌کند. امیلی در پاریس، اما او می گوید که فکر می کند بهترین فصل تا کنون بوده است. برای من، این بهترین فصل دارن است [Star] تا به حال نوشته است.» او گفت. من فینال بزرگ را فیلمبرداری کردم، دیدم در حال فیلمبرداری است. و با این حال، وقتی آن را دیدم، وارونه بودم.»