لوسی هیل مانند یک هدیه روی فرش قرمز در یک ست شلوار تک رنگ به نظر می رسد – به عکس ها مراجعه کنید


پریانکا چوپرا نیز در این مراسم حضور داشت که با لباس و کت زرد طلایی از نیکلاس جبران که آن را با جواهرات بولگاری ست کرد، خیره شد.

پریانکا چوپرا در فرش قرمز “زنان در سینما” در جشنواره بین المللی فیلم دریای سرخ در 02 دسامبر 2022 شرکت می کند.

تیم پی. ویتبی/گتی ایماژ

این دومین بار در ماه های اخیر است که لوسی هیل روی فرش قرمز شلوار می پوشد. در ماه ژوئیه، هیل با پوشیدن کت و شلوار چرمی سبز برای نمایش فیلم HBOMax شرکت کرد. دروغگوهای کوچک زیبا راه اندازی مجدد، گناه اصلی. هیل در حالی که موهایش را پشت سر گذاشته بود، این مجموعه را با یک کرست مشکی، تلمبه های پلت فرم و سه گردنبند زنجیر طلا ست کرد.

لوسی هیل در 15 ژوئیه 2022 در استودیو برادران وارنر به نمایش انحصاری فیلم HBOMax “دروغگوهای کوچک زیبا: گناه اصلی” می رسد.

استیو گرانیتز

پس از هفت فصل پرفروش فرم رایگان سری، اصلی دروغگوهای کوچک زیبا ستاره گفت که پس از پایان سریال در سال 2017 «زمان تاریکی» را پشت سر گذاشت. او گفت: «این نمایش یک شبه زندگی ما را تغییر داد. مردم در سال 2021. “ما خیلی جوان، خیلی شلوغ و پرکار بودیم. اما شما در این کوه هستید و می گویید “همه چیز بسیار عالی است! مردم ما را دوست دارند!” وقتی از آن خارج می‌شوید، به این فکر می‌کنید که «این عادی نیست». بعد از پایان نمایش، دوران تاریکی در زندگی من بود. این باعث شد که بفهمم، “خدایا، من در واقع نمی دانم چه چیزی را در مورد خودم دوست دارم.”

او ادامه داد: «من واقعاً مجبور بودم با خودم معاشرت کنم. اکنون در نقطه‌ای هستم که عاشق کاری هستم که انجام می‌دهم، اما خارج از آن چه کسی هستم را نیز دوست دارم. این برای من یک موفقیت بزرگ است زیرا نمی‌دانستم می‌توانم این را در مورد خودم بگویم یا نه.»
منبع