لوسی هیل به تازگی زیباترین برداشت از برش گرگ را معرفی کرد – به عکس ها مراجعه کنید

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

از بین تمام برش‌های گرگی که در اینستاگرام دیده‌ام، شکی نیست که کات لوسی هیل زیباترین است.

را دروغگوهای کوچک زیبا ستاره شیک جدید خود را در اینستاگرام فاش کرد (همانطور که شما انجام می دهید) و استایلیست پشت این شاگ زیبا، دیمیتریس جیانتوس را در کپشن تگ کرد. از دیگر مشتریان مشهور جیانتوس می‌توان به افرادی مانند جنا اورتگا و مگان فاکس اشاره کرد و به نظر می‌رسد که او نیز مسئول بریدگی پشمالوهای گرگ‌شده کامیلا کابلو در حال حاضر است.

محتوای اینستاگرام

برای چنین سبک جسورانه ای، برش گرگ در واقع به طرز شگفت آوری همه کاره است. یک هیبرید نیمه شاگ و نیمه کفال، برش گرگ را می توان در هر دو جهت به نهایت رساند، از ظاهر هارد راک مایلی سایرس در سال 2021 تا نسخه اخیر سبک نرم لیزو از این روند. حتی جنیفر لوپز هم سوار برش گرگ شده است و «برش گرگ نرم» را برای نزدیک‌تر انتخاب کرده است. برش هیل، که طول استخوان ترقوه دارد و روی لایه ها سنگین است، جایی در مجاورت جنیفر آنیستون در سال 1995 می افتد.

محتوای اینستاگرام

مدل موی وحشتناکی که به طرز ترسناکی جذاب است به خاطر لایه‌های متلاطم و قاب‌بندی صورت و حجم خاصی از موی‌هارلی که فقط از من جدا شده است، شناخته شده است. با انتخاب چتری های پرده ای به جای لبه های سنگین، برداشت هیل از این روند، شیک تر و پیچیده تر است. به جرات می توانم بگویم که تقریباً یادآور راشل است.