لرد گاوین مک لئود روال مراقبت از پوست خود را کنار می گذارد

با حسن نیت از برند

من حدود چهار سال است که یک کاربر مشتاق رتینوئید هستم. من از یک فرمول خاص به نام آلترنو استفاده می کنم. آلترنو با اسید هیالورونیک پوشانده شده است، به طوری که به خودی خود فرود نرمی دارد. من الان تا هفت روز در هفته کار کرده ام. صورتم را می شوم، پنج دقیقه خوب صبر می کنم، از اسانس استفاده می کنم و سپس 20 دقیقه صبر می کنم. وقتی پوستم کاملاً خشک شد، مقدار کمی از آلترنو را به اندازه نخود می‌گیرم و آن را نقطه‌گذاری می‌کنم.

ما این را با گفتن این که من خراب شده‌ام پیش‌گفتار می‌کنیم، اما محصولی که بازی را تغییر می‌دهد برندی از لندن به نام اوپاترا است. این سنگ مرمر Synergy است. این بسیار گران است – 14000 دلار – و دارای فرکانس رادیویی، جریان میکرو و LED داخلی است. دمای آن 42 درجه است، بنابراین شما بلافاصله روی سفت کردن فیبروبلاست ها، انتشار کلاژن و سپس بلند کردن پوست کار می کنید. من این کار را 10 دقیقه صبح و 10 دقیقه در شب انجام می دهم. سپس می‌خواهم پاکسازی و سم‌زدایی کنم، بنابراین به نور آبی می‌روم تا واقعاً روی منافذ باز شده و از بین بردن باکتری‌های باقی‌مانده کار کنم. سپس حدود سه دقیقه روی رنگ زرد انجام می‌دهم، که روی رنگدانه‌های سطحی پوست کار می‌کند.

کرم ضد آفتاب دیده نشده سوپرگوپ. دستها پایین. برای من، استفاده از آن آسان‌ترین است، نامحسوس است و زمانی که برنزه و رنگ پریده است روی پوست من کار می‌کند. همچنین لایه بندی بسیار خوبی دارد. Supergoop چنین کار خارق‌العاده‌ای برای رابطهی کردن مراقبت از آفتاب انجام داده است. SPF مهمترین ماده مراقبت از پوست در هر رژیمی است که تا به حال و در همه زمان ها وجود دارد.

عطر من

من همچنین عاشق ماسک جدید Omnilux برای مردان شده ام. من قبلا از Omnilux Contour Mask استفاده می کردم. این ماسک ال ای دی با نفوذ عمیق تری نسبت به سایر ماسک های موجود در بازار دارد. پوست مردان 25 درصد ضخیم‌تر از پوست زنان است، بنابراین اغلب اوقات LED سودمند است، اما نتایج بالینی مشابهی را به مردان نمی‌دهد که با یک محصول سفارشی بیشتر به دست می‌آورید. این اولین در بازار است که دارای قدرت مافوق صوت نزدیک به ال ای دی است. من این کار را هر شب انجام خواهم داد که در حال تماشای خلاصه ای از آن هستم منظره. من آن را برای 10 دقیقه روشن می کنم.

من آن را ماساژ می دهم و 30 دقیقه از آن نقطه صبر می کنم قبل از اینکه یک سرم یا مرطوب کننده اضافه کنم، مطمئن شوم که آب یا آبرسانی به خوبی از آن دور است، بنابراین هیچ حساسیتی ندارم. رتینوئید چیزی است که مدتهاست طرفدار آن بوده ام. فقط ساختار پوست را تغییر می دهد. این یک ستاره طلایی است که واقعاً سلامت و یکپارچگی پوست را حفظ می کند، به گونه ای که جوش ها کاهش می یابد و خطوط نهایی اصلاح می شوند. نکته ای که در مورد رتینوئیدها وجود دارد این است که می توانند شما را خشک کنند. بنابراین اگر مرطوب کننده عالی و یک رژیم پیچیده مراقبت از پوست در اطراف آن دارید، همه آنها با هم بسیار خوب عمل می کنند.

صورتم مه می شود

دوست عزیزم Sheva Rose یک میست زیبا دارد که بسیار خوشمزه است. با آن احساس شادابی و سرزندگی می کنید. و دوست من پاتریک تا یک مه شیر براق شبنم دارد که اگر واقعاً بخواهم شبیه یک خوشه توپ باشم از آن استفاده خواهم کرد. ترکیبی بین آرایش و مراقبت از پوست دارد.

ضد آفتاب من

من واقعاً نیازی به درمان لکه‌ای ندارم، زیرا اصل این است که همه چیز را در چنین مکان خنثی و متعادلی نگه داریم. اگر من یک شکست واقعاً فعال داشتم، احتمالاً اسانس را که قبلاً روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌ام، می‌گیرم و فقط کمی انگشتم را انجام می‌دهم و آن را در جای خود فشار می‌دهم. اما من به مردم این مسدود کننده های کوچک لک را توصیه می کنم.

رتینول من

من همچنین این واقعیت را دوست دارم که با SPF بسیار خوب بازی می کند و با هر پوشش یا لوازم آرایشی که روی آن قرار می گیرد کار می کند. این واقعاً فقط یک محصول عالی برای قرار گرفتن در یک رژیم است. من پوست خشک ولی چرب دارم. و این حساس است – من بیرون خواهم آمد. این تنها چیزی است که من را از شکستن منع کرد.

درمان لک من

Clive Christian Addictive Arts Jump Up And Kiss Me Ecstatic Concentrate عطرصبح که از خواب بیدار می شوم، مرطوب کننده ام را انجام می دهم و سپس از Conture Kinetic در بالا استفاده می کنم. من آن را دوست دارم زیرا باعث سفت شدن دیواره عضلانی می شود. همچنین می‌تواند باعث آسیب‌های کوچک شود. بنابراین گونه را بلند می کند و آن را برجسته تر می کند. همچنین گردش میکرو ایجاد می کند. هنگامی که جریان خون افزایش می یابد، در واقع مراقبت از پوست خود را بلافاصله مورد استفاده قرار می دهید. این فرآیند پذیرش را تسریع می کند و همچنین به بهبود واکنش پوست کمک می کند.
منبع

به مدت 10 سال پرتره یک خانم بود. من به مردم اجازه می دادم مرا در خیابان تعقیب کنند و می گفتند: “اوه خدای من، بوی غیر قابل باوری داری. این چیست؟» حالا می‌گویم: «اوه خدای من، من عاشق پرتره یک خانم هستم!»

اکنون، من وسواس زیادی به بازی Jump Up and Kiss Me Hedonistic اثر کلایو کریستین دارم. این نت آغازین مانند توت درخشان است. و سپس زیر آن یک جیر ظریف است. و سپس در زیر که شما این رایحه چرمی را دارید وقتی آمدنم را بو می کنی و دلت برایم تنگ می شود دوست دارم. من دوست دارم دماغت را قلقلک بدهم. تو از آن خوشت می‌آید، از آن متنفری، اما می‌دانی که من رسیده‌ام. بنابراین من به دنبال حس و حالات مهاراجه هستم. من بین این یکی که امضای فعلی من است و همچنین لیلیان از Chanel می روم. هر دو خیلی چرم هستن آنها چرمی نیستند، من پدری هستم در فضای باشگاهی – رابطهی تر، شورتر. و پس از آن، شما کمی بیشتر از حال و هوای خالصانه، وانیلی، شیرین دارید. من یک عطر وسواس بزرگ هستم.

Clive Christian Addictive Arts Jump Up And Kiss Me Ecstatic Concentrate عطر

دستگاه من