لتیتیا رایت صدها کریستال و یک حلقه پلنگ در اولین نمایش Wakanda Forever پوشید

کل بازیگران Black Panther: Wakanda Forever تا به حال مد جذابی را در مجالس مطبوعاتی و حضور در فرش قرمز برای فیلم ارائه کرده است – و نمایش دیشب لندن ناامید کننده نبود. لتیتیا رایت، بازیگر نقش شوری در پلنگ سیاه فرنچایز، ظاهری واقعاً مسحورکننده ارائه کرد که توسط استایلیست او شیونا تورینی مدیریت شده است.

پرادا مورد علاقه یک لباس ستون سفارشی بدون آستین در کنار خانه پوشیده بود که با مهره های پیچیده تزئین شده بود که با چشمک زدن دوربین های پاپاراتزی خیره می شد. این بازیگر برای افزایش درخشش، از انگشتر و گوشواره حلقه‌ای Cartier Panthère استفاده کرد.

در ماکسیمیلیان دیویس برای فراگامو.

جی سی الیورا

در کت و شلوار الکساندر مک کوئین.

گیلبرت فلورس/ گتی ایماژ

شیونا کمد لباس جذابی را برای لتیشیا رایت تنظیم کرده است تا آن را بپوشد واکاندا برای همیشه تور مطبوعاتی در اولین نمایش جهانی، او به همبازی اش چادویک بوزمن در کت و شلواری زیبا از الکساندر مک کوئین ادای احترام کرد که در مراسم اسکار در سال 2018 به کت و شلوار Givenchy این بازیگر فقید اشاره کرد. و برای رویداد EBONY Power 100 2022 در لس آنجلس، شیونا یک کت و شلوار زیبا به نام الکساندر مک کوئین کشید. ظاهر قرمز آژیر از اولین مجموعه فراگامو ماکسیمیلیان دیویس برای پوشیدن لتیشیا.

لیا توبی / گتی ایماژ

این پست در ابتدا در ووگ بریتانیا.


منبع