لباس زیر زنانه کایلی جنر، تناسب اندام، چرخش واقعی بر روی لباس است — عکس ها را ببینید

در صورتی که آن را از دست داده اید، بنیانگذار لوازم آرایشی کایلی با ظاهری بسیار شیک در رویدادهای بی شماری PFW دیده شده است. کایلی پس از اینکه قبلا شلوارش را کنار گذاشته بود و ظاهری متمرکز بر لباس زیر داشت، با لباسی الهام گرفته از لباس زیر به گالا #BoF500 رسید.

مارک پیاسکی

هفته مد پاریس دو روز دیگر ادامه دارد، بنابراین ممکن است کمد کایلی همچنان چند سورپرایز دیگر برای ما داشته باشد. او مطمئنا تنها مشهوری نیست که در شهر نور تاثیر خیره کننده ای از خود به جای گذاشته است. فقط یک روز قبل، بلا حدید برای لحظاتی با لباسی که با اسپری رنگ آمیزی شده بود در فضای مجازی پخش شد.

کایلی جنر به مجموعه‌ای از لباس‌های چشمگیر هفته مد پاریس، با لباس زیر زنانه موگلر اضافه کرد.

او این لباس تک رنگ را مدیون موگلر مورد علاقه سلبریتی ها در اینستاگرامش دانست. برای گالا، کایلی توری مشکی سر تا پا پوشیده بود. تکه‌هایی از پارچه به روش‌های پیچیده دور بدن او پیچیده شد و خطوط و اشکالی ایجاد کرد. توری حتی تا دستان او کشیده شد و دستکش ایجاد کرد.

دیگر لباس‌های قابل‌توجه کایلی جنر شامل یک لباس طناب‌دار، یک مجموعه کاملا مشکی در مرکز یک کت براق و همچنین یک لباس مجلسی آبی دراماتیک است. او همچنین با فالوورهای اینستاگرام چند تناسب دیگر به اشتراک گذاشته است، از جمله اولین ابروهای سفید شده به طور موقت و لباسی به رنگ برهنه با رنگ قرمز.

او درباره این لباس در اینستاگرام نوشت: «بانوی توری» و برچسب‌هایی برای کیسی کادوالدر، مدیر خلاق Mugler و عکاس بلر کالدول اضافه کرد. یک تصویر اضافی روند آماده سازی را نشان می دهد، که تیم مورد اعتماد او را نشان می دهد، از جمله آرایشگر Jesus Guerrero و MUA Ariel. او برخی از فرآیندهای گلم را در TikTok شرح داد و ویدیوهای کوتاهی را مستقیماً از روی صندلی آرایش به اشتراک گذاشت.

این که کایلی تمام موارد مد روز را برای PFW کنار گذاشته است، واقعاً تعجب آور نیست. تنها چند هفته پیش بود که او به دنبال کنندگان کمد چشمگیر خود را دید و فضایی به اندازه مرکز خرید گنجایش بسیاری از لباس ها، اکسسوری ها و اقلامی را در خود جای داد که هنوز لباس های او را ندیده ایم.

منبع