لباس زیر توپ دیسکو کیم کارداشیان حال و هوای مهمی دارد


کیم کارداشیان مطمئناً می داند که چگونه یک بیانیه مد داشته باشد. از لباس‌های برهنه بی‌باک و لحظات فرش قرمز با ارزش میم گرفته تا بیکینی‌های جسورانه، این زن 41 ساله از پوشیدن ظاهری جسورانه هراسی ندارد. و یک شبه او رفت و یکی دیگر به ما هدیه داد. با این حال، این بار، لباس مورد بحث به لیدی گاگا روحیه می دهد، بنابراین، طبیعتا، ما کاملاً وسواس داریم.

در حالی که ما خواب بودیم، کیم تعداد زیادی عکس را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد او یک ست لباس زیر و سوتین بازتاب دهنده نور را در اینستاگرام تکرار می کند. کود مورد نظر شامل یک تاپ به سبک کرست با بند های یقه هالتر، همراه با یک جفت لباس زیر با کمر بلند است. اما قابل توجه ترین بخش کل “تناسب” این واقعیت است که کاملاً مناسب است سرپوشیده در جزئیات ناهموار و براق شبیه یک توپ دیسکو شکسته.

در مورد “اضافی” صحبت کنید، نه؟

و یکی از افراد مشهوری که می‌دانیم به ظاهر آینه‌مانند میل دارد، کسی نیست جز لیدی گاگا، که در طول سال‌ها تکرارهای مختلفی از زیبایی‌شناسی مهمانی روی صحنه داشته است.

کیم ست خود را با یک عبای مشکی سایز بزرگ ترکیب کرد که دور آرنج‌هایش بسته شده بود و قسمت بالای بند را نشان می‌داد. از نظر زیبایی، کارداشیان یک نان بلوند درهم و برهم، با تکه‌های نازک قاب‌بندی صورت دارد.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

و این چند بار است که لیدی گاگا از شیشه شکسته استفاده کرده است:

شگفت انگیز است، درست است؟

پاریس هیلتون در مورد پست کیم “زیبا 😍” کامنت گذاشت و طرفداران هم به آن علاقه داشتند و نوشت:

عجب 💎💎💎

وای خدای من😍😍😍

بله کیم 🔥

عاشق این نگاه 😍

❤️🙌

خیره کننده

این دومین پست لباس زیر زنانه کیم در 24 ساعت گذشته است که این خانم 41 ساله ساعاتی قبل عکس‌های دیگری را در شبکه خود به اشتراک گذاشته است. این ست دوم مربوط به عرضه جدید سوتین SKIMS کارداشیان است و کیم را نشان می‌دهد که یک تاپی به سبک برالته شفاف (دست‌هایش جایی که نوک سینه‌ها را می‌پوشاند)، همراه با یک جفت شلوار ساق بلند به تن دارد.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

بله، اینستاگرام کیم مکانی برای آن است بودن همین الان.منبع