لباس‌های «تابستانی که زیبا شدم» را از کجا بخریم

اوه، آیا می توانم این لحظه را بین علاقه مندی هایم (با عرض پوزش از تیم دخترانه ارمیا) برای همیشه در مغزم جاسازی کنم؟ برای یک ثانیه، همه چیز عالی بود و شکم و کنراد عالی بودند بي نهايت. ژاکت راه راه بزرگ شکم و شورت جین جیغ می‌زند شیک ساحلی، و من برای آن اینجا هستم.

کریستوفر برینی کنراد، لولا تونگ شکم

این یک ماه بزرگ برای نوجوانان بیست ساله (و بعد از آن) بوده است. نه تنها انجام داد اکنون صحبت کن (نسخه تیلور) بالاخره رها کن، اما تابستانی که زیبا شدم با فصل دوم خود به پرده های ما بازگشته است و ما را وارد دورانی تمام عیار از نوستالژی می کند. همانطور که جدا کردن تیلور سوئیفت از سریال پرایم غیرممکن است (او است اساساً موسیقی متن نمایش پس از همه)، مد ساحلی از تابستانی که زیبا شدم به همان اندازه فراموش نشدنی است و از آنجایی که من دوست دارم وانمود کنم که من نیز در همان خانه تابستانی رویایی و زندگی عاشقانه بللی کانکلین سهیم هستم، دقیقاً جایی پیدا کردم که همه لباس‌های او را بخرم.

اکنون 46% تخفیف

اعتبار: آمازون
فلیپ فلاپ بالا
دمپایی تاپ Havaianas

اکنون به قسمت چهارم فصل دو رسیده‌ایم، و اگرچه خدمه در حال مبارزه خوب برای زنده نگه داشتن خانه ساحلی و جادو در Cousins ​​Beach هستند، آنها اجازه نداده‌اند که آنها را از خوشگذرانی باز دارد. به همین دلیل است که من قصد دارم حال و هوای خوب ساحلی آنها را از طریق لباس های شیک، آرام و بامزه منتقل کنم. در زیر، بهترین تابستانی که زیبا شدم لباس‌ها تا کنون – و کجا می‌توان آنها را خرید.

فصل 2، قسمت 4

آیا باید این را نگاه انتقام جویانه او بگذاریم؟ احتمالاً نه، اما این لباسی است که شکم در صحنه‌ای که از آن لحظه اشک‌آور «سیلور اسپرینگز» دوباره با کنراد متحد می‌شود، می‌پوشد. او با این شلوارک جین صورتی و زنانه ظاهر خود را زنانه، لاستیک، و شیرین نگه داشت – اینجا زمانی برای تجارت خنده دار نیست!

لولا تونگ شکم

اکنون 18 درصد تخفیف

اعتبار: آمازون
مامان بلند قد کوتاه
Abercrombie High Rise Mom Short
اعتبار: ابرکرومبی

فصل 2، قسمت 3

PS اسپویلرهای ملایم در راه است اگر هنوز قسمت 4 را نگرفته اید…

اکنون 33 درصد تخفیف

اعتبار: Havaianas
هد شات دیزی مالدونادو

اریکا دوس/پریم ویدیو

ژاکت قلاب بافی
ژاکت قلاب بافی

اکنون 50% تخفیف

اعتبار: شکاف
شورت خوب دهه 90
شورت خوب دهه 90

دیزی مالدونادو یکی از سردبیران خرید در Cosmopolitan است که عاشق نوشتن در مورد روند مد، محصولات زیبایی ضروری و فرهنگ دیجیتال است. وقتی او نمی نویسد، تقریباً مطمئناً می توانید خرید او را پیدا کنید (او شماره کارت اعتباری خود را از روی قلب می داند) یا وسواس زیادی در مورد اخبار افراد مشهور دارد. اگرچه او در طول سال‌ها کمد بزرگی به دست آورده است، کالای مورد علاقه‌اش یک هودی هری استایلز Love On Tour است که در کنسرت او در منچستر خریداری کرد. کار دیزی در Refinery29، The Daily Beast، E ظاهر شده است! اخبار، جذابیت و موارد دیگر. با تمام سفرهای پر هرج و مرج، زندگی نیویورک و لحظات شیک او در اینستاگرامش همراه باشید.منبع

اکنون 40 درصد تخفیف

اعتبار: آمریکایی خوب
  نقره ای استرلینگ داینتی فوراور اینفینیتی 16" گردنبند
گردنبند 16 اینچی فوراور اینفینیتی نقره ای عیار

اکنون 35% تخفیف

اعتبار: کندرا اسکات

فصل 2، قسمت 1

جان مریک/پرایم ویدیو

لباس های کوکتل شیک
لباس های کوکتل ظریف Meetjen
اعتبار: آمازون
لباس مجلسی رسمی یاسی
لباس مجلسی رسمی یاسی DRESSTELLS
اعتبار: آمازون
لباس یقه سه بعدی Flower V
لباس مجلسی یقه سه بعدی Flower V الیزا جی
اعتبار: الیزا جی
مانتو شب توری الیاف دار
لباس مجلسی شب بند ناف BCBG الیاف
اعتبار: BCBG

فصل 2، قسمت 2

اکنون 30 درصد تخفیف

اعتبار: Nordstrom
نیم تنه زیر سیم توری میلا گلدار
HOUSE OF CB Mila گلدار توری زیر سیم کرست لباس مجلسی
اعتبار: خانه CB
پارکر وینتیج کات آف کوتاه
AGOLDE Parker Vintage Cut Off Short
اعتبار: چرخش
گردنبند رشته ای کریستال لیلیا
گردنبند رشته ای کریستالی کندرا اسکات لیلیا

اریکا دوس

اسکرت تنیس تمام آس
اسکرت تنیس Aerie All Aces
اعتبار: Aerie
مخزن انتخابی بدون درز
تانک انتخابی بدون درز ALO Yoga
اعتبار: ALO Yoga
یقه گرد
گردن خدمه Fisoew

گوش کن، من نمی گویم زندگی بلی دقیقاً خودپرداز کامل است. (نمونه موردی: پرداختن به عواقب مرگ سوزانا، جدایی او از کنراد، افت شدید نمرات مدرسه، و پیمایش برخی احساسات پیچیده نسبت به ارمیا). با این حال، دختر ما واقعاً در تابستان شکوفا می شود و حتی در میان همه *اشارات * به طور گسترده ای درخشان به نظر می رسد.

دوستی تیلور و بلی یکی از بهترین قسمت های این نمایش است. در آخرین اپ، این دو هر مشکلی را که در دنیای واقعی داشتند پشت سر گذاشتند و به حالت بازی کامل فرار کردند. از برچسب لیزری گرفته تا ترن هوایی، این BFF ها در حفظ زیبا و در عین حال راحت آن برای یک روز شلوغ حرفه ای هستند.

راین اسپنسر تیلور، لولا تونگ شکم

خوب، پس ترجیح می دهم در مورد شرایط عاطفی vv که در خلال جشن جشن شکم رخ داد صحبت نکنم و در عوض روی مد برای سلامت روانم تمرکز کنم، لطفاً. لباسش؟ زرق و برق دار، باور نکردنی، و نمایش توقف. اگر می‌توانستم مراسم جشن خود را دوباره تجربه کنم، قطعاً چیزی مشابه را انتخاب می‌کردم.

کریستوفر برینی کنراد، لولا تونگ شکم، راین اسپنسر تیلور، شان کافمن استیون

جان مریک/پرایم ویدیو

کامی توری چشم قلب