لایو شنبه شب رسوایی تقلب آدام لوین را در طرح نمایش بازی نابخشوده هدف گرفت — ویدیو را تماشا کنید

شنبه شب زنده آیبا طرحی در مورد آدام لوین به صورت داغ می آید.

پس از انتشار DM های لوین با مدل IG سامنر استرو، خواننده این رابطه را تکذیب کرد. او در بیانیه‌ای در 20 سپتامبر گفت: “من از قضاوت ضعیفی در صحبت کردن با هر کسی غیر از همسرم به هر نوع معاشقه استفاده کردم.” “منبع

اولین نفر آدام لوین بود (SNL یکی از بازیگران مایکی دی)، که وظیفه داشت به DM پاسخ دهد: «هی آدام! طرفدار بزرگ موسیقی خود را دوست دارم!» واکنش فوری او؟ درخواست برای دیدن “پسندترین عکس تعطیلات” او. البته او بازی را باخت و با یک سری پاسخ های غیرمجاز از جمله “بدن تو باعث لبخند آلت تناسلی من می شود” پاسخ داد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

از دیگر شرکت کنندگان مسابقه می توان به آرمی همر (جیمز آستین جانسون)، نیل دگراس تایسون (کنان تامپسون) و “قهرمان بازگشته” بوون یانگ اشاره کرد. کامل تماشا کنید شنبه شب زنده در اینجا طرح کنید:

محتوا

در 1 اکتبر، SNL برای چهل و هشتمین فصل خود با مجری مایلز تلر و مهمان موسیقی کندریک لامار بازگشت. در یکی از طرح‌های مرتبط، ورایتی شو خواننده اصلی رسوایی تقلب کثیف Maroon 5 را هدف گرفت. در اواسط سپتامبر، یک مدل اینستاگرام پس از اینکه لوین از او خواست نام فرزند متولد نشده‌اش را به نام او در دی‌ام‌هایشان بگذارد، به طور عمومی با نامزدی مورد ادعای آنها مواجه شد. این خواننده با بهاتی پرینسلو مدل ویکتوریا سیکرت ازدواج کرده است که فرزند سوم خود را باردار است.

در طرح، تلر میزبان نمایش بازی اصلی شما در مسابقه داستانی است چیزی عادی بفرست. «بازی بسیار ساده است. ما چهار شرکت کننده مشهور مرد داریم و تنها کاری که باید انجام دهند این است که به DM یک زن در اینستاگرام به روشی عادی پاسخ دهند.» تلر به شرکت کنندگان می گوید. و دوستان، اگر یک DM معمولی ارسال کنید، 100 میلیون دلار برنده خواهید شد.