لایه های نامرئی راه نرم تری برای حجم دادن به مو هستند

این برش میدی براق مورد علاقه کایا را می توان برای یک روکش مایع صاف کرد، یا این نیمه موج زیبا به اندازه کافی بافت دخترانه جذاب را به شما می دهد. لایه‌های سبک او به‌جای پرداخت واضح‌تر متلاطم، کمی بیشتر تشخیص داده می‌شوند، اما تکه‌های قاب‌بندی صورت او درست زیر فک او می‌افتند و لایه‌های سبک وزن بلندی نیز در بدن پاشیده می‌شوند.

منبع در مورد مهمترین عنصر لایه های نامرئی؟ کادربندی چهره بزرگترین تفاوت را ایجاد می کند. این لایه‌های دقیق را در اطراف صورت میخ بزنید (در حال صحبت کردن با تکه‌های آرامی به طول فک است که دو طرف گونه‌تان را می‌چرخانند) و آنها می‌توانند پاسخی برای استخوان‌های گونه فوری باشند.

در اینجا شش روش مورد علاقه ما برای پوشیدن لایه های نامرئی آورده شده است.

نیمه موج دار

لوک هرشسون، مدیرعامل سالن پرطرفدار لندن، هرشسون، می‌گوید: «ایده لایه‌های نامرئی واقعاً برای یک رویکرد نرم‌تر مرتبط است. آنها ظریف، بدون درز و تقریبا نامحسوس هستند. لوک توضیح می دهد: “شما ممکن است لایه هایی در موهای خود داشته باشید، اما نمی خواهید آنها مانند توده یا برآمدگی باشند. این یک لایه کمتر آشکار است.”

از این رو، لایه های نامرئی. آنها به همان اندازه که به نظر می رسند یکپارچه هستند، اما فقط به این دلیل که بیانیه کمتری نسبت به لایه های فوق العاده متلاطم دارند، نباید آنها را دست کم گرفت. آنها راه حل ظریف تری را برای کسانی که می خواهند موهای خود را نرم تر نگه دارند، هم از نظر زیبایی و هم از نظر حالت دهی ارائه می دهند. به علاوه، آنها تأثیر ظریفی ایجاد می کنند که می تواند تفاوت زیادی در شکل و حرکت کلی موهای شما ایجاد کند.

اگرچه لایه‌های نامرئی ممکن است زیاد به نظر نرسند، اما در عمل می‌توانند به طرز شگفت‌آوری مؤثر باشند. لوک می‌گوید: «آنها با استفاده از قیچی نازک یا تیغ برای جلوگیری از خطوط واضح ایجاد شده‌اند. برای چشم غیرمسلح، ممکن است به نظر برسد که یک طول بیشتر است، اما در واقع وقتی آن را انبر می‌کنید یا به آن حالت می‌دهید، شکل بیشتری به شما می‌دهد. او توضیح می دهد که کمی بافت بیشتر به شما می دهد. این به این معنی است که برش تطبیق پذیری را ارائه می دهد، زیرا می توانید آن را به گونه ای استایل دهید که لایه ها در برش کلی محو شوند تا ظاهری بسیار صاف و بدون درز داشته باشند، یا برای روزهایی که بافت بیشتری می خواهید، می توانید آن ها را با اسپری بافت دهنده و انبردار از بین ببرید. تا جایی که می‌خواهید حرکتی کم‌آرام به شما بدهد. آنها می توانند در یک دم اسبی شیک تشخیص داده نشوند یا یک روز شل شوند، سپس می توان آنها را با بافت دهنده تقویت کرد تا بافتی جذاب و جذاب را در روز بعد ایجاد کنند.

لایه ها به راحتی بزرگترین روندی هستند که از سال 2022 بیرون می آیند. ببینید: The Shag، The Rachel، تلنگر دهه 70. اما، اگر چیزی کم‌کلیدتر را ترجیح می‌دهید، لایه‌های نامرئی ممکن است در طول موج شما بسیار بیشتر باشد. بالاخره آن مدل موی معروف جنیفر آنیستون در فرندز؟ این سبک بسیار متلاطم بود که جن نمی توانست خودش آن را رام کند. “من عاشق کریس هستم [McMillan, the hairstylist who created her cut]جن قبلاً گفت: “اما او آفت وجود من است.” من آن را دوست داشتم، اما نمی توانستم به تنهایی آن را سبک کنم.”