لئوناردو دی کاپریو و جیجی حدید دیگر یکدیگر را نمی بینند

خودی اضافه کرد: «به هر حال هرگز آنقدر جدی نبود. یه جورایی فقط ول کرد.»

پس از یک رابطه عاشقانه کوتاه شایعه شده، جیجی حدید و لئوناردو دی کاپریو دیگر زمانی را با هم نمی گذرانند. یک منبع نزدیک به این مدل گفت مردم که این رابطه “مثل” شده است.

دی کاپریو سپس با مدل 19 ساله ادن پولانی مرتبط شد، او در یک مهمانی انتشار آلبوم برای مدل رایلی مونتانا در اواخر ژانویه در کنار هم نشسته بودند. با این حال، یک منبع از آن زمان رد کرد که این زوج عاشقانه یکدیگر را می دیدند و گفت که آنها در کنار یکدیگر نشسته بودند و «فقط به این دلیل که لئو ممکن است با دختری صحبت کند یا با او نشسته باشد، به این معنی نیست که او با او قرار ملاقات دارد.منبع

مدتی است که او را ندیده است. او فقط تصمیم گرفت که با او تمام شده است.» این منبع گفت. “آنها در مکان های بسیار متفاوتی از زندگی هستند. او مادر بودن را در اولویت قرار می دهد.»

از پاییز، دی کاپریو با چندین زن دیگر دیده شده است که شایعه شده است او با آنها رابطه عاشقانه دارد، از جمله ویکتوریا لاماس بازیگر 23 ساله در اواخر دسامبر. لاماس دکتر لورنزو لاماس بازیگر است. در آن زمان، دی کاپریو و حدید هنوز هم ظاهراً به طور اتفاقی با هم قرار می گرفتند، اگرچه این هرگز جدی نبود.

در زمان ارتباط، هر دو جدایی نسبتاً اخیر را تجربه کرده بودند. دی کاپریو تابستان گذشته پس از چهار سال رابطه از دوست دختر سابقش کامیلا مارونه جدا شد. حدید حدود یک سال پیش با زین مالک، پدر خای، پس از چند درگیری ادعایی در خانواده، از هم جدا شد.

این جفت برای اولین بار در هفته مد نیویورک در سپتامبر 2022 با هم مرتبط شدند و آخرین بار در نوامبر در شهر نیویورک در حالی که از همان رستوران خارج می شدند با هم دیده شدند. آنها در طول تعطیلات از هم جدا شدند، زیرا حدید با خانواده و دخترش، خای، و دی کاپریو در یک قایق تفریحی جشن گرفتند.