قطعنامه سال نو برای علائم زودیاک به نقل از طالع بینی

برج قوچ، رقابت گربه ای توست. شما عاشق برنده شدن هستید، چه با بهترین های شخصی خود مخالف باشید و چه شکست دهید. چرا برای ثبت چند رکورد شخصی در سال 2023 تلاش نمی کنیم … یا حتی برای شکستن یک رکورد جهانی تلاش نمی کنیم؟ دسته بندی های کتاب رکوردهای جهانی گینس به قدری متنوع و استانداردها آنقدر مناسب است که به احتمال زیاد می توانید چیزی را پیدا کنید که به دنبال آن بروید. در مورد “طولانی ترین تونل انسانی که سگ اسکیت سوار از آن عبور کرده است” چطور؟

قوچ: رکورد بشکن.

آیا می‌دانستید که بسیاری از جشنواره‌ها و جشن‌های کنونی ما – مانند کریسمس و هالووین – از سنت‌های بت پرستی سرچشمه می‌گیرند؟ تمرین معنوی شما هرچه که باشد، می توانید از بازگشت به دوران بت پرستی و یادگیری در مورد چرخ سال (که اکنون عمدتا توسط Wiccans مشاهده می شود) بهره مند شوید. هشت سابت فصلی وجود دارد که هر کدام حال و هوای خاص خود، معنا، تم‌ها و آیین‌های جشن خاص خود را دارند. آگاهی از این سنت به سال 2023 ~شکل~ جدید می بخشد، شما را از نظر فصلی بیشتر آگاه می کند و دلایل جدیدی برای جشن گرفتن به شما ارائه می دهد.

باکره، علامت شما توسط عطارد اداره می شود (درست مانند جوزا … و شما می دانید که آنها چگونه هستند). این باعث می شود که شما از نظر ذهنی (بیش از حد) فعال باشید، ترس های مارپیچی را تحمل کنید، افکار مسابقه ای، و ایده ها و نظرات فراوانی داشته باشید. پچ پچ ذهنی واقعی است. مدیتیشن می تواند به آرام کردن، تسکین، سازماندهی (مورد علاقه شما) و تنظیم (همان) افکار شما کمک کند. می‌توانید با امتحان کردن یک کلاس، دنبال کردن یک ویدیو به صورت آنلاین، انجام مدیتیشن‌های هدایت‌شده ساده در یک برنامه، یا حتی تنفس عمیق آگاهانه در پیاده‌روی یا دویدن وارد این کار شوید. راه خود را برای مدیتیشن پیدا کنید – در واقع، هر ماه یک روش جدید را امتحان کنید. شما سال 2023 را با کنترل کامل گفتگوهای ذهنی درونی خود به پایان خواهید رساند. سعادت.

باشه، امور مالی… خمیازه بکش… می دانم، می دانم. اما به همین دلیل است که این یک راه حل مهم و مفید برای شما سرطان است. امنیت و ثبات عمیق ترین نیاز نشانه شماست و پول بخش بزرگی از آن را تشکیل می دهد. داشتن یک سیستم مالی که کار می کند برای شما موهبتی خواهد بود، به خصوص در حال حاضر. زمانی را برای تحقیق، دریافت مشاوره و شاید حتی بازدید از یک متخصص مالی اختصاص دهید. برای بهبودهای فوری برنامه‌ریزی کنید (و آنها را انجام دهید)، و هدفی مانند ایجاد صندوق اضطراری خود تعیین کنید.

برج ثور: قوی شوید.

قوس: بله سرآشپز.

برج جدی: یک متخصص خواب شوید.

لئو: برو بت پرستی.

ترازو: به یک باشگاه بپیوندید

باکره: مراقبه، مراقبه، مراقبه.

دلو: به یک باشگاه کتاب بپیوندید.

تاروت بلا

جوزا: به کودک درونتان هدیه بدهید.

عقرب: والد گیاه شوید.

با قدرت بازی کن، ثور. شروع یک برنامه ورزشی جدید یک راه حل محبوب است، بنابراین به برنامه ای فکر کنید که می خواستید آن را امتحان کنید. وزنه برداری؟ دویدن؟ یوگا؟ کیک بوکسینگ؟ اسکیت؟ هر چه که هست، از هم اکنون برنامه ریزی خود را شروع کنید تا مطمئن باشید که در تمام سال به آن پایبند خواهید بود.

یادگیری آشپزی (و آشپزی خوب و با تطبیق پذیری) یک مهارت زندگی است که به شما کمک می کند، مهم نیست که بقیه زندگی شما چگونه به نظر می رسد. در هر زمینه ای از تهیه غذا که هنوز در آن به خوبی مسلط نیستید (خواه آشپزی خانگی، پخت دسته جمعی، پخت و پز یا نوع جدیدی از آشپزی)، یک کتاب آشپزی جدید تهیه کنید، سرآشپز مربوطه را دنبال کنید، چند وبلاگ یا ویدیو بگیرید و دریافت کنید. رفتن این را اجتماعی کنید (خب، به هر حال شما این کار را با همه چیز انجام می دهید) و دوستان خود را دعوت کنید تا برخی از خوراکی ها را امتحان کنند. آن را به یک رویداد ماهانه یا فصلی تبدیل کنید که در آن بهترین غذاهای خود را به اشتراک بگذارید. قول می دهم ناگهان فوق العاده محبوب خواهید شد!

ماهی ها: وارد یوگا شوید.

سرطان: امور مالی خود را اصلاح کنید.

یوگا برای علامت زودیاک شما، ماهی، عالی است. تمام چیزی که این تمرین نیاز دارد شکل، نفس و تمرکز است. تقریباً می توانید این کار را در هر مکانی انجام دهید – در کلاس یا در فضای خود، در داخل یا خارج از منزل، با دیگران یا به تنهایی. شما می توانید در هر سطحی، با هر نوع بدنی یا سابقه ای وارد آن شوید و از آن چیزی بگیرید. این را به سرگرمی جدید خود در سال 2023 تبدیل کنید.

منبع

ترازوهای تحت فرمان زهره عاشق شرکت هستند (اگرچه شما هم به وقت من نیاز دارید). تو فقط یک پروانه اجتماعی طبیعی هستی، چه بگویم؟ پس پیش بروید و به استعدادهای خود تکیه کنید و سال 2023 را فوق العاده اجتماعی کنید. با عضویت در یک یا دو باشگاه این کار را به راحتی و فورا انجام دهید. بیش از حد متعهد نشوید و در ابتدا به صورت آزمایشی وارد این کار شوید (بنابراین می‌توانید یک باشگاه جدید را امتحان کنید، اگر باشگاه اول برای شما مناسب نیست). به گروه های اجتماعی و محلی، شاید چند تالار گفتگوی آنلاین، یا حتی یک سازمان ملی با شعبه هایی در منطقه شما نگاه کنید. هر جا که علایقت هست برو

کلاه، شما آنقدر سخت کار می کنید که در واقع ایجاد زمان مناسب برای استراحت و آرامش بزرگترین مبارزه شماست. بنابراین، در سال 2023، خواب را به یک پروژه تبدیل کنید. مطالعه کنید و در مورد بهداشت خواب خوب تحقیق کنید. توجه کنید که کجا کمبود دارید و آن را اصلاح کنید. اتاق خواب خود را بازسازی کنید به روال باد کردن خود نگاه کنید. یک آیین و برنامه جدید ایجاد کنید. هر وسیله یا لوازم جانبی کوچکی که به شما کمک می کند بخرید. از غلبه بر بهترین کاری که می توانید برای سلامت و تندرستی طولانی مدت خود انجام دهید لذت ببرید!