قسمت های جدید چه زمانی منتشر می شوند؟

آیا دوست دارید عنوان قسمت ها را بدانید؟ آنها عبارتند از: «سیائو»، «رویای ایتالیایی»، «فیل های گاو نر»، «در جعبه شنی»، «این عاشقانه»، «ربایش ها» و «بیگ». آیا حدس می زنید که اینها به چه معنا هستند؟ بهتر است شروع به کرک کردن کنید… ما قتل هایی برای حل کردن داریم.منبع

اما برای شروع، برخی اطلاعات: فصل 2 شامل تئو جیمز، اف. موری آبراهام، اوبری پلازا، آدام دیمارکو، هیلی لو ریچاردسون، مگان فاهی، مایکل ایمپریولی و غیره در کنار جنیفر کولیج تنها بازیگر بازگشته برای درام ایتالیایی است. . این فصل هم فوق العاده شاخ است… دقت کرده اید؟ فقط به دنباله آهنگ تم جدید/ تیتراژ آغازین نگاه کنید که ممکن است سرنخ های پنهانی در مورد مهمانان جدید و تراژدی جدید آینده داشته باشد یا نداشته باشد:

بسیار خوب، به برنامه‌ریزی منظم خود برگردیم:

نیلوفر سفید به صورت هفتگی منتشر خواهد شد

کسانی که عضو دائمی HBO هستند می‌توانند قسمت‌های جدید را یکشنبه ساعت 9 شب به وقت شرقی از طریق کابل تماشا کنند. همچنین می‌توانید این نمایش را در برنامه HBO Max تماشا کنید، اما این برنامه اصلی Max نیست، بنابراین نیست فقط در آن برنامه و از برنامه سنتی انتشار قسمت پیروی می کند. (و نگران نباشید، HBO Maxinistas، زیرا قسمت ها به طور همزمان به برنامه اضافه می شوند.)

آماده است تا راه خود را از طریق یکی دیگر از معمای قتل طنز آمیز دیگر بپیچد نیلوفر سفید فصل 2؟ این خیلی بود، متاسفم، اما متاسف نبودم، زیرا نیلوفر سفید خیلیه. شخصیت‌ها نفرت‌انگیز، بی‌ادب، خودخواه، ریاکار هستند… و با این حال، شما نمی‌توانید به آن‌ها نگاه کنید. تا کی می خواهید دارند بین قسمت ها نگاه کنم؟ در اینجا چیزی است که باید در مورد زمان بندی انتشار و تعداد قسمت ها بدانید نیلوفر سفید فصل 2.

فصل 2 با یک قسمت در 30 اکتبر پخش شد و فصل هفت قسمتی آن در 11 دسامبر به پایان می رسد. آه لا لا! بنابراین برنامه به نظر می رسد:

 • یکشنبه 30 اکتبر
 • یکشنبه 6 نوامبر
 • یکشنبه 13 نوامبر
 • یکشنبه 20 نوامبر
 • یکشنبه 27 نوامبر
 • یکشنبه 4 دسامبر
 • یکشنبه 11 دسامبر

  کی بفهمیم کی کی رو کشته؟؟

  این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

  این را نمی توانم به شما بگویم. فصل 1 برای فاش کردن هویت جسد تا پایان پایانی طول کشید، بنابراین احتمالاً تا دسامبر منتظر آن هستیم. با این حال، فصل 2 در حال حاضر آن را با هم مخلوط کرده است. اپیزود اول نشان داد که تفرجگاه نیلوفر آبی سیسیل بیش از یک قربانی دارد… اما نه چند نفر! ما نمی دانیم چگونه خیلی ها می میرند! بنابراین یک وجود دارد کم اهمیت این احتمال وجود دارد که بازی به اندازه کافی تغییر کرده باشد که برخی از معماها در اواسط فصل حل شود … خواهیم دید.

  چه چیز دیگری می دانیم نیلوفر سفید سفصل 2?