قسمت‌های جدید فصل 27 «The Bachelor» زک شالکراس زمانی پخش می‌شود

hulu “The Bachelor” را در Hulu تماشا کنید

دستیار سردبیر خبر

hulu “The Bachelor” را در Hulu تماشا کنید
اعتبار: ABC/Craig Sjodin

کجا میتونم فصل جدید رو ببینم لیسانس؟

ABC

کی خواهد شد لیسانس پخش فصل 27؟

همه عزب طرفداران می‌دانند که تقریباً لازم است که شب‌های دوشنبه‌تان را برای هماهنگی با برنامه مسدود کنید، و این فصل نیز تفاوتی ندارد. هر دوشنبه از 23 ژانویه 2023 از ساعت 8:00 تا 10:00 بعد از ظهر به وقت شرقی، می‌توانید سفر زک برای یافتن عشق را در ABC تماشا کنید. اما اگر به سادگی نمی توانید تا آن زمان صبر کنید، در این فاصله راهنمای شرکت کننده شیک پوش ما را بررسی کنید. تعقیب مبارک!منبع

همانطور که تقریبا در مورد همه است عزب فرنچایز، فصل 27 از لیسانس از شبکه ABC پخش خواهد شد. با این حال! اگر کابل ندارید، دلیلی وجود ندارد که از آن استفاده کنید زیرا می‌توانید همه آن را پخش کنید. نمایش قسمت ها در وب سایت ABC و در Hulu صبح روز بعد.

کی، من وارد شدم. برنامه اپیزود چگونه است؟

مدیر فنی درباره انتخاب بازیگران خود در دوره گبی و ریچل گفت: “هیچ حرفی نیست، من فقط همین الان این را قبول می کنم.” بعد از فینال رز خاص واضح است که در حال حاضر واقعاً عصبی هستم، اما این یک بار در زندگی است. فصل 27 سریال پرطرفدار برای اولین بار در ژانویه 2023 برنامه ریزی شده است، و ما تمام جزئیات قسمت ها را برای شما آماده کرده ایم. خودت را نگه دار!

زاک مجرد

خوشبختانه برای ما، تاریخ عرضه رسمی برای فصل بعدی این عزب است *درامول، لطفا* 23 ژانویه 2023! شما می خواهید تقویم های خود را برای این یکی علامت گذاری کنید.

در صورتی که زیر صخره بدون تلویزیون واقعیت زندگی می کنید، ما اینجا هستیم تا به شما یادآوری کنیم که ما ~رسما~ می دانیم کارشناسی بعدی ما کیست. وارد شوید: Zach Shallcross! بومی کالیفرنیا در هرج و مرج ریچل رکیا و گابی ویندی بسیار موفق شد لیسانس فصل و در واقع یکی از چهار نفر نهایی ریچل قبل از اینکه «نگرانی‌های مربوط به سن» منجر به خروج دراماتیک او شود و در نهایت اعلام شود که او لیسانس این فصل خواهد بود، پایان یافت… که ما را به امروز می‌رساند!