قرار گاه به گاه چیست و آیا برای شما مناسب است؟

TL;DR، قرار ملاقات بدون تعهد یکی از بهترین راه‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خودتان و نوع شریکی است که می‌خواهید و می‌خواهید باشید، و همچنین می‌تواند به شما در مورد نوع رابطه‌ای که ممکن است در نهایت بخواهید بیاموزد. آیا می خواهید آخر هفته های خود را در بازار کشاورزان بگذرانید و شام های مفصلی را با SO خود تهیه کنید؟ آیا می خواهید به دور دنیا سفر کنید و با هم ماجراجویی های جدیدی داشته باشید؟ آیا سبک رابطه باز را ترجیح می دهید یا غیر تک همسری؟

ناگفته نماند، انتخاب رفتن به قرارهای معمولی نیز می تواند باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شما شود. کاپلان می‌گوید: «ملاقات گاه به گاه امکان برقراری ارتباط بدون تعهد را فراهم می‌کند.» این بدان معناست که می‌توانید زمان کمتری را صرف بررسی دقیق مسابقات لنگه خود کنید و به دنبال فردی باشید که تک تک کادرهای چک‌لیست همنوع شما را بررسی کند و زمان بیشتری را برای قرار گذاشتن و تفریح ​​صرف کنید.

معایب قرار ملاقات گاه به گاه

می‌گوید: «دوست‌یابی گاه به گاه، دیدن افراد (می‌تواند یک یا چند نفر باشد) بدون هیچ گونه انتظاری از تعهد یا درگیری عاطفی عمیق است. اریکا کاپلان، خواستگار و معاون عضویت در قانون سه روزه خواستگاری.

دلایل زیادی وجود دارد که افراد ممکن است بخواهند یک قرار ملاقات معمولی را انجام دهند. برای یک چیز، وجود دارد مسیر فشار کمتر مربی رابطه و خواستگاری معتبر دکتر کازاندرا هنریکز توضیح می دهد که قرار خارج از محدوده یک رابطه تعریف شده می تواند به افراد این فرصت را بدهد تا از نزدیک بفهمند که واقعاً چه چیزی را دوست دارند (و چه چیزی را دوست ندارند) در یک همسر آینده.

نوبیل می‌گوید: «تا زمانی که از ابتدا با هرکسی که قرار می‌گذارید صادق باشید، کاملاً روشن هستید. قرار ملاقات گاه به گاه می تواند راهی عالی برای دیدن اینکه چه ارزش های اصلی برای شما اهمیت دارد و با چه کسانی به بهترین وجه همسو می شوید. صادق باشید، ایمن باشید و لذت ببرید!»منبع

در هر صورت، این نه تنها به این معنی است که با خود صادق باشید، بلکه به معنای شفافیت کامل با شخصی که با او در مورد نیات و انتظارات خود قرار دارید نیز می باشد. به این ترتیب، هیچ ابهامی در مورد آنچه که هر دوی شما امیدوارید از اتصال خارج شوید یا به کجا می رود وجود ندارد.

کاپلان می‌گوید: «یک تمرین خوب این است که با خودتان مدافع شیطان بازی کنید یا بازی «چه می‌شد اگر». «اگر شخصی که به طور اتفاقی با او قرار می‌گیرید، افراد دیگر را هم می‌دید، چه؟ متناوبا، اگر شخصی که به طور اتفاقی می بینید تصمیم بگیرد که واقعاً خواهان یک رابطه جدی است، چه؟ فکر کردن به این که هر یک از این سناریوها چه احساسی در شما ایجاد می‌کند می‌تواند به شما شفافیت بدهد.»

با سلام و خوش آمدید به فصل ضخامت کاف. اگر مجرد هستید، این احتمال وجود دارد که فشار زیادی را احساس کنید تا قبل از اینکه قلبتان برای زمستان یا هر چیز دیگری کاملاً یخ بزند، یک رابطه را قطع کنید. به لطف چندین قرن یا بیشتر از استانداردهای یکنواخت دوستیابی که تقریباً همه ما را می طلبد تا مادام العمر با هم جفت و جفت شویم، طبیعی است که احساس کنید به کسی نیاز دارید تا شما را گرم نگه دارد و غروب آفتاب ساعت 4 بعد از ظهر را با او تماشا کنید. (خوب است، من خوبم، در واقع پسندیدن افسردگی فصلی، باشه؟) اما اگر، مثلاً، واقعاً نمی خواهید به یک رابطه طولانی مدت متعهد شوید (یا مانند همیشه) باید چه کار کنید؟ به ما اجازه دهید پیشنهادی ارائه کنیم: قرار ملاقات اتفاقی. شاید نام او را شنیده باشید؟

«دوست‌یابی گاه به گاه» به این معنی است که شما در ذهنیت این نیست که بخواهید یک رابطه طولانی مدت داشته باشید. مربی دوستیابی می‌گوید: «این می‌تواند معنای دیگری داشته باشد، مثلاً «دوستان با مزایای»، فقط به دنبال تماس‌های جنسی، تمایل به انجام آزمایش‌های جنسی، یا صرفاً تمایل به برقراری ارتباط عاطفی با شریک زندگی». امی نوبیل. حتی اگر به دنبال شریک پایانی بازی نیستید، همچنان می‌توانید به دنبال نوعی رضایت از ارتباطات خود باشید – چه احساسی، جنسی، فکری، یا فقط سرگرمی خوب قدیمی.

اگر در حال حاضر در حال جسارت در برنامه های دوستیابی هستید، ممکن است به نظر برسد که همه افراد در Bumble یا Hinge به دنبال یک شبانه روز یا یک شریک مادام العمر هستند تا به آن بچسبند تا مرگ آنها را از بین ببرد. دفترچه یادداشت-سبک. در حالی که این ممکن است شما را به این باور برساند که این روزها همه انرژی همه یا هیچ را برای قرار گذاشتن به ارمغان می آورند، افراد بیشتری نسبت به آنچه فکر می کنید علاقه مند به قرار ملاقات های معمولی هستند. آ نظرسنجی Pew Research 2019 دریافتند که 36 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده یا برای پیدا کردن قرارهای معمولی آماده هستند یا صرفا می خواست به طور اتفاقی قرار بگذارد بنابراین اگر به دنبال این هستید که همه چیز را بدون مکث کامل در زندگی عاشقانه خود خنک نگه دارید، تنها نیستید عزیزم.

علیرغم مفاهیم منفی بالقوه کلمه “گاه به گاه”، کارشناسان می گویند (سلام، گاه به گاه به معنای بی احتیاطی نیست) قرار ملاقات معمولی می تواند فواید خود را داشته باشد و برای بسیاری از افرادی که ممکن است به دنبال همنشینی باشند، کار زیبایی می کند، اما اینطور نیست. علاقه مند به تعهد کامل

البته، پایین نگه داشتن همه چیز برای همه مناسب نیست، و می توان برای برخی از افرادی که برای حفظ آرامش برنامه ریزی می کنند و در نهایت متوجه می شوند که چیزی بیشتر از یک ارتباط می خواهند، پیچیده است. اما علیرغم آنچه که ممکن است به معنای واقعی کلمه هر رام-کام FWB شما را به آن واداشته باشد، قرار ملاقات اتفاقی یک رویکرد واقعی و کاملاً معتبر برای زندگی عاشقانه شما است، و نه فقط دروازه ای به سعادت تک همسری شما. باید پنهانی خواستن (🙄). برای کمک به شما در حرکت در این منطقه دوستیابی مبهم بر اساس طرح، از کارشناسان خواستیم تمام جزئیات را در مورد اینکه دقیقاً قرار ملاقات گاه به گاه چیست و چگونه آن را به درستی انجام دهیم، بپرسیم. زندگی دوستیابی بدون استرس و بدون رشته شما در انتظار شماست.

خوب، پس قرار گاه به گاه چیست؟

یک چیز دیگر در مورد قرار گاه به گاه: استانداردها یا انتظارات مشخصی برای هر نوع رابطه گاه به گاه که در آن قرار می گیرید وجود ندارد.

درک اینکه به طور کلی از قرار ملاقات چه می خواهید، اولین قدم برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا باید به طور معمولی قرار ملاقات داشته باشید یا خیر است. اگر با شخصی که به او علاقه دارید ملاقات کردید اما برای شریک زندگی آماده نیستید یا اگر چیز جدی‌تری می‌خواهید آنها کاپلان می‌گوید که تمایلی به قرار گذاشتن بیش از حد معمولی ندارید، قبل از هر چیز باید با استفاده از صداقت رادیکال و بررسی آنچه واقعاً می‌خواهید اتفاق بیفتد.

اگر متوجه شدید که تصویر کردن شخص دیگری که با شخصی که می بینید در حال وصل شدن یا خوردن نوشیدنی است باعث کهیر شما می شود، شاید بخواهید چیز جدی تری با او داشته باشید. این ممکن است به این معنی باشد که امکان تبدیل پول خود را به رابطه سرمایه-R یا قطع رابطه با آنها فراهم کنید تا بتوانید فردی را که مجهزتر برای ارائه آنچه به دنبالش هستید پیدا کنید.

در حالی که قرار ملاقات با قصد تبدیل شدن به یک شریک طولانی مدت، مستلزم فشارهایی است که برخی از کادرها را علامت بزنید یا از یک خط استاندارد پیروی کنید – مثلاً تک همسری، اختصاص زمان یا توجه معین به یکدیگر، ملاقات با دوستان و خانواده شریک، و غیره. .- رفتن به قرارهای معمولی، به خصوص با چند نفر، معمولاً شامل رشته های شلتر و تعهد کمتری است.

جوانب مثبت قرار ملاقات گاه به گاه

“بزرگترین مزیت آشنایی گاه به گاه این است که شما واقعاً می توانید در مورد آنچه که از یک رابطه می خواهید یاد بگیرید، چه از نظر احساسی، جسمی یا معنوی. نوبیل می‌گوید: می‌توانید همزمان با افراد زیادی قرار ملاقات بگذارید، چیزهای مختلف را امتحان کنید و ببینید چه چیزی برای شما مناسب است.

اگر با کسی ملاقات کرده اید که موافقت کرده است همه چیز را با شما عادی نگه دارد، عالی است! این احتمال وجود دارد که هر دوی شما سرگرمی زیادی داشته باشید و همراهی با کیفیت و کم تعهدی برای مدتی که هر دوی شما ناامید باشید. با این حال، موضوع همین است – مگر اینکه مواردی مانند مدت زمانی که قصد دارید همدیگر را ببینید، قرار ملاقات/خوابیدن با افراد دیگر، یا مدت زمانی که قصد دارید روی یکدیگر سرمایه گذاری کنید، مشخص نکنید، احساسات ممکن است آسیب ببینند و خطوط ممکن است عبور کردن

در حالی که فشار کمتر و سرگرمی بیشتر ممکن است یک برد-برد آشکار به نظر برسد، وجود دارد هستند برخی از معایب احتمالی قرار ملاقات گاه به گاه که می‌خواهید قبل از خرید بلیط برای شهر No Strings، بررسی کنید.

این می تواند یک تمرین مخصوصا سالم برای فردی باشد که به تازگی از یک رابطه خارج شده است. (تک همسران سریالی، توجه داشته باشید.) ممکن است داشته باشید فکر سابق شما تمام کادرهای شما را علامت زده است، اما وقتی با افراد بیشتری ملاقات می کنید، ممکن است متوجه شوید که در واقع، مثلاً، نکن می خواهید هفته ها هر یکشنبه را به تماشای فریادهای همسرتان در تلویزیون در مورد فوتبال بگذرانید. وقتی بدون فشار یافتن شریک زندگی‌تان با هم قرار می‌گذارید، فضای بیشتری دارید تا بفهمید که آن شریک ایده‌آل واقعاً چه شکلی می‌تواند باشد، نه اینکه بخواهید کسی را مجبور کنید که با آن قالب مطابقت داشته باشد (یا خودتان را متقاعد کنید که او اینطور است).

در حالی که یکی از مزیت‌های قرار ملاقات معمولی قوانین بسیار کمتر و محدودیت‌های سخت‌تر است، این بدان معنا نیست که وجود دارد. نه قوانین یا مرزها همانطور که در مورد هر نوع رابطه صادق است – بله، حتی معمولی ترین موقعیت FWB – ارتباط کلیدی است. ملاقات با فردی شگفت انگیز و گذراندن وقت با او می تواند زندگی عاشقانه شما را از همه جهات افزایش دهد. اما بدون اینکه با خود و با هرکسی که قرار می‌دهید در مورد آنچه واقعاً می‌خواهید صادق باشید و مرزهای روشنی در اطراف آن خواسته‌ها ایجاد کنید، خطر آسیب دیدن یا آسیب رساندن به شخص دیگری را تهدید می‌کنید. به یاد داشته باشید، هیچ کس نمی خواهد یک پسر لعنتی باشد!

آیا قرار گاه به گاه برای شما مناسب است؟

کاپلان می‌گوید: «دوست‌یابی گاه به گاه می‌تواند از نظر احساسی خطرناک باشد، اگر هر دو نفر در مورد انتظارات کاملاً یکسان نباشند. “برای اینکه قرار ملاقات گاه به گاه واقعاً گزینه مناسبی باشد، هر دو طرف واقعاً باید (بیشتر با خودشان!) در مورد اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود صادق باشند.”

در حالی که این نام کاملاً گویا به نظر می رسد، روش های بسیار متنوعی وجود دارد که می توانید به طور بالقوه در مورد قرار ملاقات معمولی استفاده کنید. علیرغم انگی که به نظر می رسد هنوز در اطراف قرار ملاقات بدون قصد “قرار گرفتن” وجود دارد، کارشناسان می گویند که قرار ملاقات اتفاقی در واقع می تواند بسیار عمدی باشد – مقاصد فقط متفاوت است.