قرار چهارم شما باید یک قرار روز باشد

وقتی یک تصویر را می‌بینید قرار رابطهی، احتمالاً شامل چند شمع، مقداری موسیقی ملایم و *فقط* مقدار مناسبی از نور مهتاب است که کل شب را در هاله ای حسی قرار می دهد. و در حالی که شب های دوست داشتنی بسیار عالی هستند، اما برای شناختن یک نفر، آن ها آخرین چیزی نیستند که همه چیز را بشناسید. در واقع، من استدلال می‌کنم که شما باید همه چیز را زیر نور خورشید قرار دهید تا پتانسیل رابطه آینده خود را ببینید. به همین دلیل است که از حالا تا ابد، چهارمین قرار شما باید *همیشه* یک روز باشد.

میشل می‌گوید: «بهترین راه برای شناختن شخصی در طول روز، برنامه‌ریزی چند فعالیت مختلف است. این بدان معناست که وقتی به موضوع چهارمین قرار خود نزدیک می شوید، باید روشن کنید که انتظار می رود این زمان را صرف کنید. کل روز با هم بیرون و در اطراف. در نظر بگیرید که صبحانه دیرهنگام بخورید، سپس به موزه بروید، در پارک قدم بزنید و سپس قبل از اینکه به طور تصادفی به بخش شب تبدیل شوید، کمی قهوه بخورید. چون بله، میشل می گوید اگر همه چیز خوب پیش برود، قرار روز می تواند به یک قرار عصر تبدیل شود.

چرا تاریخ چهارم، به طور خاص؟

مزیت بزرگ دیگر این است که شما واقعاً با هم انجام می دهید. برای قرارهای شبانه پیروی از نوشیدنی های معمولی + شام + نتفلیکس + فرمول جنسی آسان است. دلیلش این است که واقعاً در طول شب گزینه های زیادی وجود ندارد. با این حال، در طول روز، تقریباً می توانید هر کاری انجام دهید، که به شما این شانس را می دهد که جنبه های دیگر شخصیت قرار خود را ببینید. آیا آنها نسبت به بازی های شهربازی رقابتی فوق العاده دارند؟ آیا آنها برای گذر از یک موزه همیشه طول می کشند زیرا آنها باید تک تک آثار را بخوانند؟ اینها چیزهای مهمی هستند که باید بدانید!

چه چیزی می توانید از یک قرار روز چهارم بیاموزید؟

مهم ترین چیزی که احتمالاً از قرار روزتان یاد خواهید گرفت این است که چگونه با هم درگیری ها را مدیریت می کنید. اگر محل ناهار بسته باشد یا کسی آنها را در بزرگراه قطع کند، قرار ملاقات شما چگونه واکنش نشان می دهد؟ چگونه شما در آن شرایط پاسخ دهید؟ درگیری‌ها اتفاق می‌افتند، بنابراین دیدن اینکه چگونه آنها را با هم هدایت می‌کنید، می‌تواند نگاهی به خلق و خوی آنها و توانایی شما برای یافتن راه‌حل‌ها با هم داشته باشد. نه به اندازه گلبرگ های گل روی تخت، بلکه به همان اندازه – اگر نه بیشتر – مهم است!

فقط چند نکته دیگر برای قرار روز:

از این که چرا قرار ملاقات شما باید در صبح شروع شود تا نکاتی برای برنامه ریزی یک گردش که هر دوی شما در مورد آن هیجان زده هستید، در اینجا مواردی است که قبل از اینکه چهارمین قرار ملاقات خود را از اتاق خواب بیرون بیاورید و به نور بروید، بدانید.

تاریخ روز چیست و *نه*؟

به *همه* Cosmo دسترسی پیدا کنید

از آنجایی که در یک رابطه انحصاری معمولاً به معنای گذراندن روزهای زیادی (نه فقط شب‌ها!) با هم است، این را به عنوان یک آزمایش آزمایشی در نظر بگیرید تا ببینید چگونه خارج از شام‌های پر بار جنسی با هم ارتباط برقرار می‌کنید. زوج درمانگر توضیح می دهد: «یک روز ملاقات پر از احتمالات است آدرین میشل، LMFT. همه شب‌ها رایگان هستند، اما در روز، واقعاً می‌توانید با کسی آشنا شوید.»

همانطور که برنامه‌ریزی می‌کنید، به همان اندازه که می‌خواهید ساختاریافته یا خودانگیخته باشید. در واقع، این ممکن است زمینه دیگری باشد که در آن شما در مورد یکدیگر و توانایی های خود برای سازش یاد خواهید گرفت. اگر یکی از شما بیشتر برنامه ریز است در حالی که دیگری ترجیح می دهد بیشتر در لحظه باشد، آماده شدن برای قرار ملاقات چگونه به نظر می رسد؟ در مورد آنچه که هر یک از شما دوست دارید انجام دهید چت کنید و ببینید در چه حد وسطی موفق به ملاقات می شوید.

اما فراتر از هرج و مرج، قرارهای روز معمولاً کمی ساده‌تر هستند، با تأکید کمتری بر جنسیت همه چیز. شما فقط از شرکت یکدیگر لذت می برید، به هنر نگاه می کنید، بازار کشاورزان را بررسی می کنید، یا بازی های آرکید انجام می دهید. ممکن است به یک رویداد ورزشی، یک پارک تفریحی بروید یا به بازار دستفروشی محلی خود بروید. مفهوم وصل کردن بر روی هر مکالمه و عملی معلق نیست، آنقدر که مثلاً روی یک بطری شراب و مقداری شراب روبروی هم نشسته باشید. پیش‌غذاهای مملو از غرایز جنسی. در حالی که مطمئن باشید، همه چیز همچنان می تواند در زیر نور خورشید داغ و سنگین شود، این احتمال وجود دارد که حداقل چند ساعت قبل از هر گونه استخوان بندی احتمالی، پیوند واقعی داشته باشید. در عوض، شما به سادگی می توانید با هم خوش بگذرانید (که یکی از مهم ترین اجزای تقریباً هر نوع رابطه است).

در نهایت، هنگامی که با هم به ماجراجویی روزانه خود می پردازید، ذهنی باز داشته باشید. هدف چهارمین قرار ملاقات این است که ببینید یک زوج واقعی بودن چه احساسی دارد، و این به این معنی است که رابطهکه را آرام بگیرید و برای مدت طولانی در مورد نوع غذایی که در حال و هوای آن هستید بحث کنید. در حالی که زمان شروع زودتر به این معنی است که اگر جو کار نمی کند همیشه می توانید آرامش داشته باشید، همچنین به این معنی است که بیش از 12 ساعت بالقوه برای پیشبرد رابطه خود دارید. چه کسی می داند؟ آن آفتاب تاریخ چهارم ممکن است باعث شود که جفت روح جدید خود را کمی واضح تر ببینید.

منبع

یعنی بهش فکر کن هدف از آشنایی زودهنگام فقط شناخت طرف مقابل نیست، بلکه این است که بفهمید آیا واقعاً به عنوان یک زوج درگیر هستید یا خیر. به طور معمول، اولین قرار برای قهوه و صحبت های کوچک در نظر گرفته شده است در حالی که تاریخ دوم شام و یک لیل خوب است آرایش سه. این تاریخ سوم معروف است به ~تاریخ جنسی~ (اگرچه، سلام، لازم نیست کاری را که نمی خواهید انجام دهید!)، و البته این ما را به چهارمین قرار می رساند. شما قبلاً تا حدی صمیمی شده اید – چه از نظر جسمی یا عاطفی – و اکنون زمان آن رسیده که همه چیز را به سطح بعدی ببرید. وارد کنید: تاریخ روز.

با کمال تعجب، بسیار! میشل می‌گوید: «تاریخ‌های روز نشان می‌دهد که شما و آن‌ها می‌توانید قرار ملاقات را در اولویت قرار دهید. این تاریخ ها مستلزم برنامه ریزی و تعهد بیشتری هستند، زیرا روزها به سرعت با کارهایی که باید انجام دهید یا گردش های دوستانه پر می شوند. آیا طرف مقابل حاضر است تمام روز خود را به شما اختصاص دهد، سر وقت حاضر شود و حضور داشته باشد؟

به علاوه، شما قبلاً سه قرار قبلی برای افزایش جذابیت جنسی داشته اید. تا تاریخ چهارم، به اندازه کافی راحت هستید که بتوانید خط پایه خود را به آنها نشان دهید. این احتمال وجود دارد که شما در یک لباس راحت‌تر باشید (مخصوصاً اگر قرار است تمام روز را در اطراف قدم بزنید)، و جسارت مایع نوشیدنی‌های قبل از شام را ندارید تا همه چیز را به خوبی حفظ کنید. درعوض، باید به شوخی‌های بین خود و توانایی‌تان برای برقراری ارتباط بر روی چیزهایی مانند تماشای افراد و منتظر ماندن در صف سفارش استارباکس اواخر بعدازظهر خود تکیه کنید تا ببینید آیا شخصیت‌های شما همسو هستند یا خیر.

فراتر از آن، داشتن یک رابطه معمولاً شامل گذراندن روز به روز با هم است. شما در آینده بالقوه خود ساعات بیشتری در روز در مقایسه با ساعات شب دارید، بنابراین یافتن اینکه آیا می توانید از انجام کارهای دوتایی لذت ببرید بسیار مهم است. به همین دلیل است که ما باید مفهوم رابطه جنسی را از روی میز حذف کنیم (حداقل برای چند ساعت ثابت) تا مشخص شود که آیا این شخص علاوه بر عشق شما می تواند دوست شما نیز باشد یا خیر.

مزایای یک قرار روز چیست؟

همانطور که به موضوع یک قرار روز نزدیک می شوید، ضروری است که ذکر کنید که می خواهید یک روز بدون وقفه را با هم بگذرانید. اگر هر یک از شما زمان توقف سختی داشته باشد، سیال بودن تجربه را محدود می کند. برای روشن شدن مقاصد خود، باید به سادگی چیزی مانند این بگویید: «گذراندن روز با هم بسیار سرگرم کننده خواهد بود! اگر برانچ بخوریم، آن نمایشگاه هنری را ببینیم و ببینیم روز ما را به کجا می‌برد، چه می‌شود؟» به این ترتیب قرار ملاقات شما می‌داند که این وضعیت یک نوع فعالیت نیست.

حتی قبل از رفتن به قرار ملاقات، مفهوم صرف دور هم جمع شدن در طول روز به شما ایده می دهد که طرف مقابل چگونه دوست دارد وقت خود را بگذراند. اگر آنها پیاده روی را پیشنهاد می کنند در حالی که شما خرید را پیشنهاد می کنید، ممکن است مجبور شوید مصالحه کنید. این چیز بدی نیست، فقط نشان می دهد که آیا یافتن فعالیت هایی که هر دوی شما را هیجان زده می کند ممکن است یا خیر! و زمانی که با هم باشید، قرارتان مشخص می‌کند که آیا می‌توانید زمان بی‌وقفه‌ای را با هم بگذرانید، بدون اینکه حوصله‌تان سر برود و آیا مکالمه‌هایتان همچنان بدون رمز و راز شب جریان دارد. وقتی عصر آرام می‌شود، به راحتی می‌توان عکس‌ها را به عقب پرتاب کرد یا به وصلت کردن متوسل شد، اما در طول روز، باید درگیرتر و سازگارتر باشی.

اول، لازم نیست تمام روز منتظر بمانید تا شخص خاص خود را ببینید. اگر مستعد تجربه اضطراب قبل از تاریخ هستید، این می تواند کل موقعیت را کمتر استرس زا کند.

در تاریخ چهارم، احتمالاً می دانید که آیا تنش و شیمی جنسی بین شما وجود دارد یا خیر. و در حالی که یک ارتباط فیزیکی برای بسیاری از افراد مهم است، فهمیدن اینکه آیا یک رابطه عاطفی دارید به همان اندازه حیاتی است، به خصوص اگر به طور انحصاری یا طولانی مدت با این شخص باشید. قرار چهارم نیز به قدری دیر است که احتمالاً با یکدیگر راحت هستید، اما آنقدر زود است که اگر علامت قرمزی در طول قرار ظاهر شد، هنوز در اوج هستید. احساس یک ارتباط” قلمرو. آکا: خیلی دیر نیست که به راحتی آنها را ناامید کنیم.

همانطور که از نام آن پیداست، تاریخ روزی است که – حدس زدید – در طول روز برگزار می شود. نکته مهم این است که این فقط یک ملاقات کوتاه و سریع نیست – ما در مورد یک نوع چیزهایی صحبت نمی کنیم. هدف از این تاریخ این است که یک روز طولانی را با هم بگذرانید و کارهایی غیر از تماشای نتفلیکس روی مبل یا پریدن به رختخواب انجام دهید.