قرار ملاقات با زن برج جدی، ویژگی های شخصیتی زن برج جدی

سرود عشق: “فیلم AF خودسرانه” نوشته مگان تی استالیون

اولین قرار ملاقات با یک زن برج جدی

باور کنید یا نه، لازم نیست برای معشوق برج جدی خود فراتر از آن بروید – حداقل نه در اولین قرار ملاقات. در بیشتر موارد، زنان برج جدی می خواهند بدانند که شما دارای عقل، کلاس و ملاحظه هستید. حتی اگر آنها می توانند بوژی باشند، آنها واقعاً از بهترین تلاش های یک فرد قدردانی می کنند. بنابراین، اگر تمام چیزی که می توانید بپردازید یک قرار ملاقات در پارک است، خوب است – فقط کمی برای برنامه ریزی آن کار کنید! به آب و هوا، ترافیک پیاده‌روی نگاه کنید و قبل از قرار ملاقاتتان، مکان مناسبی را پیدا کنید.

همه چیز در مورد برج جدی

به آن دلیل، قوس و ترازو ممکن است برای یک زن برج جدی مناسب نباشد. در حالی که قوس بهترین دوست برای سرگرمی و رها شدن با آنها است، آنها معمولاً در همه جا هستند که می تواند توسط زن برج جدی غیرقابل اعتماد تلقی شود. برج جدی با ایجاد ثبات و ساختار شکوفا می‌شود، و در حالی که قوس می‌تواند از پایه‌ای که برج جدی می‌گذارد قدردانی کند، قوس را نمی‌توان رام کرد (به قول معروف ساگ مایلی سایرس). در مورد ترازو، این همنوع کاردینال برای برقراری ارتباط با برج جدی عالی است. آن‌ها می‌توانند روی دیدگاه‌های خلاقانه همکاری کنند، اما متأسفانه، ترازو ممکن است به‌گونه‌ای پیشروی کند که برج‌جدی در آن بسیار زیاد باشد. برج جدی برای وفاداری ارزش قائل است و ترازو ممکن است مرزهای خود را بسیار فراتر از آنچه که برج جدی می خواهد پیش ببرد.

صرف نظر از هویت‌های دیگر یک زن، در محیط‌های اجتماعی، اغلب مجبور می‌شوند بخش‌هایی از خود را نگه دارند. اگر زنی بیش از حد پر سر و صدا، بیش از حد قاطعانه یا بیش از حد ترساننده باشد، در معرض خطر این است که به عنوان یک مشکل تلقی شود. به همین دلیل، زمانی که استعداد زنانه خاصی دارید، ارتقاء رتبه ها بیشتر طول می کشد. زحل یکی از سیاراتی است که کندتر حرکت می‌کند و درک سختی‌های ناشی از نیاز به غلبه بر حاشیه را برای برج جدی آسان‌تر می‌کند. با ظرافت و انعطاف پذیری، زنان برج جدی از چیزی که در نظر گرفته اند عقب نشینی نمی کنند. حتی اگر سالها طول بکشد تا به اهدافشان برسند، آنها برای مدت طولانی متعهد هستند.

زنان معروف برج جدی: میشل اوباما، مری جی بلیج، دالی پارتون، عالیه، ساد، مگان ترینور، هیلی ویلیامز و دیپیکا پادوکن

برج جدی تمایل دارند حتی زمانی که احساس می کنند در حال لغزش هستند، اعمال خود را با هم حفظ می کنند. آن‌ها می‌خواهند به‌عنوان انسان‌های زیبا از آنها یاد شود، انواع موجوداتی که هر کجا که می‌روند هماهنگی را به ارمغان می‌آورند. آنها سعی می کنند قایق را تکان ندهند و تلاش می کنند تا آثار خوب و ماندگاری از خود به جای بگذارند.

مبانی برج جدی

صرف نظر از اینکه آنها والدین فوق‌العاده حواس‌تری داشتند یا والدینی که کمتر اهل عمل بودند، برج‌جدها تمایل دارند که ریسک کنند و وارد ماجراجویی‌های جدید شوند. اگر یک برج جدی در مورد دوران کودکی خود با شما صحبت کند، احتمالاً داستان های شرم آور زیادی برای به اشتراک گذاشتن دارد. البته آنها بسیار مراقب هستند که گذشته خود را با چه کسانی به اشتراک بگذارند. برج جدی می‌داند که همه افراد شایسته ورود به زندگی خود نیستند، بنابراین رویکردی شهودی برای یادگیری زمان باز شدن با دیگران در پیش می‌گیرند. آنها برای جامعه و نوآوری ارزش قائل هستند، بنابراین زمانی که احساس کنند می توانند به نظرات شما احترام بگذارند، همیشه مایل به شنیدن صدای شما خواهند بود. برج جدی در زندگی روزمره خود بسیار کنجکاو هستند. آنها دوست دارند به پادکست ها گوش دهند و کتاب هایی بخوانند که به آنها کمک می کند افق های خود را گسترش دهند. به عنوان یادگیرندگان مادام العمر، آنها از به اشتراک گذاشتن دانشی که به دست می آورند با جامعه بزرگتر لذت می برند. آنها معتقدند که دانش قدرت است.

از طرف دیگر، برج جدی یک نشانه بسیار دلسوز و دلسوز است، حتی اگر آنها گاهی اوقات تلاش می کنند تا اجازه دهند آن طرف خود را نشان دهد. خانواده و دوستان اجزای بسیار مهمی از زندگی آنها هستند و اگر زمانی با عزیزان برج جدی ملاقات کردید، سعی کنید آنها را تحت تاثیر قرار دهید. از آنجایی که برج جدی به خانواده و عزیزان خود بسیار نزدیک هستند، اهمیت زیادی به احساس حلقه درونی خود می دهند. کلاهک ها افرادی هستند که عزاداری دسته جمعی انجام می دهند، به این معنی که اگر یک نفر غمگین باشد، کل دسته احساس ناراحتی می کنند. خارج از دوستان و خانواده، برج جدی بسیار مستقل هستند و تمایل دارند که بفهمند چگونه از سنین جوانی از خود مراقبت کنند.

یکی از بدترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که فقط با برج جدی بال بزنید، زیرا در این صورت او باید انجام کارهای سنگین را شروع کند، و بهترین قرار اول زمانی است که او مجبور نباشد زیاد فکر کند. اگرچه ممکن است به نظر برسد که سر وقت حاضر شود و قابل ارائه باشد، متوجه خواهید شد که وقتی او لبخند بزند، عصبیت اولیه از بین خواهد رفت. به او فضایی بدهید تا درباره چیزهایی که به آن علاقه دارد صحبت کند: اهداف و رویاهای مادام العمر. اگر بتوانید با او ارتباط برقرار کنید، در واقع برنده شده اید. این ممکن است کمی غیر منطقی به نظر برسد، اما سعی کنید تاریخ خود را در اوج اتصال ترک کنید. وقتی مردم را رها می کنید که بیشتر بخواهند، احتمال اینکه دوباره آنها را ببینید بیشتر می شود. و بعد از رفتن، به او بگویید که می خواهید دوباره او را ببینید و هر چه سریعتر در تقویم او قفل شوید.

بدترین مسابقه برای یک زن برج جدی

خوب، اجازه دهید قبل از وارد شدن به این موضوع که چه کسی نباید آن را به زور با برج جدی وارد کند، زمینه ای را ارائه کنم. زن برج جدی شما استانداردها و انتظارات بالایی خواهد داشت و بر خلاف تصور برخی، داشتن انتظارات کاملاً خوب است … در حد منطق. اگر خود را متعهد به کاری می‌دانید، کارفرمایتان از شما انتظار دارد که سر وقت حاضر شوید. ما در دنیایی زندگی نمی کنیم که کاملاً عاری از انتظارات باشیم و عاشق برج جدی شما مطمئناً آنها را خواهد داشت.

طالع بینی می تواند به ما کمک کند تا بیشتر در مورد خود و افرادی که دوستشان داریم/با آنها قرار می گذاریم/با ناامیدی دوستشان داریم درک کنیم – صرف نظر از جنسیت آنها. برای اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری با برج جدی، راهنمای ما را برای قرار ملاقات با یک مرد برج جدی و راهنمای ما برای قرار ملاقات با یک برج جدی را بررسی کنید.


برج جدی نشانه ای است که توسط یک بز پری دریایی به تصویر کشیده شده است که از دوگانگی بین تفکر جادویی و اعمال عملی آنها صحبت می کند. برج جدی به بزرگسالان زودیاک شهرت دارد، و درست است که آنها تمایل دارند به شکلی بسیار بالغ ظاهر شوند. بسیاری از برج جدی قدرت ناشی از ترسناک ظاهر شدن را درک می کنند. آنها دوست دارند جدی گرفته شوند، بنابراین تمایل دارند خودشان را جدی بگیرند.

هنگامی که صمیمیت برقرار شد، دختر برج جدی شما به یک مجری تبدیل می شود. او از پوشیدن لباس های طراح و لباس زیر مجلل برای جذب شما دریغ نمی کند. وقتی اعتماد ایجاد کردید، رابطه جنسی با او تقریباً در هر جایی ممکن است چندین بار در روز اتفاق بیفتد.

رابطه جنسی با زن برج جدی

در کمال تعجب هیچ کس، رابطه جنسی با یک زن برج جدی تجربه ای است که به آرامی در حال تکامل است. او و زنان ثور بر سر تاج شهوانی رقابت می کنند. تفاوت این است که زنان برج ثور از آن دسته افرادی هستند که به طور طبیعی در همه زمان ها حسی و به طور طبیعی مجذوب کننده هستند، در حالی که یک زن برج جدی بعید است تا زمانی که درگیر عشقی نشود، آن سمت خود را نشان دهد. شما باید اعتماد او را جلب کنید، او را اغوا کنید، اذیتش کنید، و دلیلی به او بدهید تا خودش را به شما نشان دهد.

اما علیرغم رفتار گاهی جدی شان، زنان برج جدی در واقع بسیار سرگرم کننده هستند و می توانند بهترین افراد برای مهمانی باشند. اگر به دنبال یک شریک پویا هستید که بتواند به شما کمک کند تا موقعیت های اجتماعی را با سبک و برازندگی دنبال کنید، این زن مناسب شماست.

روز تولد: 23 دسامبر تا 22 ژانویه

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

بهترین مسابقات برای یک زن برج جدی

یک فرد سرطانی مایل است فضای امنی برای آرامش و رفع نیازهای برج جدی ایجاد کند و به او اجازه دهد با یا بدون کلام خود را بیان کند. قرارگیری عقرب حسی از حس وسوسه انگیزی را ایجاد می کند و می تواند رازهایی را که یک زن برج جدی نمی تواند با بقیه جهان در میان بگذارد در خود نگه دارد.

تایپ کنید: علامت زمین کاردینال

مگر اینکه در حلقه درونی یک برج جدی باشید، یادگیری چیزهای زیادی در مورد آنها بسیار دشوار خواهد بود. تا زمانی که آنها را به خوبی نشناسید، برج جدی ترجیح می دهد خونسرد، آرام و حساب شده باشد. آنها تمایلی برای به اشتراک گذاشتن چیزهای زیادی ندارند و دریافتند که بهتر است کمتر بگویند. یکی از جنبه های برج جدی که اغلب نادیده گرفته می شود این است که آنها در واقع بسیار بامزه هستند، اغلب زمانی که تلاش نمی کنند. این کاری است که آنها به طور طبیعی انجام می‌دهند، اگرچه بیشتر شوخ طبعی‌های آنها تحت الشعاع «خنده به درد من» است. هنگامی که یک برج جدی به شما اعتماد کرد، آن را خواهید دید.منبع

بهترین تی شرت Capricorn-y Capricorn مشکی

مسابقات مورد علاقه من برای Capricorn هستند عقرب و سرطان مکان‌ها – به تو شلیک نکن! درست است، زنانی که در زمانی که خورشید در علامت برج جدی به دنیا آمده اند، می توانند با بیان عاطفی دست و پنجه نرم کنند. آنها می توانند موجودات بسیار حساسی باشند و از طریق تجربیات زندگی، باید احساسات خود را مهار کنند. آن‌ها می‌دانند که هر کسی لیاقت این را ندارد که جنبه‌های کاملاً صمیمی شخصیت خود را تجربه کند.

کلید واژه ها: تاکتیکی، استراتژیک، صبور، برنامه ریز، عملی

یک زن برج جدی متین، قوی و در کسب و کار خود است. برج جدی به طور سنتی به عنوان یک انرژی زودیاک زنانه در نظر گرفته می شود، و چون توسط زحل، سیاره ساختار، اداره می شود، من دوست دارم برج جدی را به عنوان زنی تصور کنم که باید سقف شیشه ای را بشکند.