“قانون و نظم: SVU” کلی گیدیش را در نقش کارآگاه رولینز در تبلیغ فینال پاییز اذیت می کند

در 17 نوامبر، سریال اجرای قانون رویه‌ای یک تیزر احساسی برای پایان فصل پاییز فصل 24 به اشتراک گذاشت که در 8 دسامبر پخش می‌شود و آخرین حضور بازیگر کلی گیدیش را به عنوان یک سریال معمولی پس از 12 فصل نشان می‌دهد.

قانون و نظم: SVU با کارآگاه آماندا رولینز خداحافظی می کند.

شنیده می شود که رولینز در تریلر پس از فلاش بک به معرفی خود از فصل 13، که در سال 2011 پخش شد، می گوید: “من SVU را ترک می کنم.” در اپیزود فصل 8، “بیگانه.”)

البته هیچ چیز بهتر از یک عروسی از خروج یک شخصیت محبوب خارج نمی شود! در یک لحظه از تیزر 15 ثانیه ای، رولینز یک لباس سفید پوشیده و یک دسته گل به دست دارد. “تو از قبل شروع به گریه می کنی، لیو؟” فین توتولا (ایس-تی) در حالی که اولیویا بنسون (ماریسکا هارگیتای) و رولینز در آغوش می گیرند، می پرسد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

کارآگاه رولینز پس از کمی سوزش آرام، از پایان فصل 22 با ADA Dominick “Sonny” Carisi (پیتر اسکاناوینو) قرار می‌گیرد. تا کنون، Scanavino هیچ اشاره‌ای به ترک سریال نکرده است…

محتوا

گیدیش برای اولین بار در ماه آگوست با بیانیه ای در اینستاگرام خروج خود را اعلام کرد. او در آن زمان نوشت: «می‌خواستم به صحبت‌هایی که آنلاین دیده‌ام بپردازم و به همه بفهمانم که این آخرین فصل من در «قانون و نظم: SVU» خواهد بود. «بازی رولینز یکی از بزرگترین لذت ها و امتیازات زندگی من بوده است. من خیلی خوش شانس بودم که در 12 سال گذشته بخشی از خانواده “قانون و نظم” بودم. هیچ شخصیت دیگری مانند رولینز در تلویزیون وجود ندارد. او بزرگ شده و تغییر کرده است و من نیز رشد کرده ام. من در اواخر دهه 20م در این برنامه شروع کردم و سپاسگزارم که سال های زیادی از بزرگسالی ام را با رولینز در زندگی ام سپری کردم.”منبع