فیلم باربی: هر آنچه می دانیم

این اولین نگاه ما به رابی در نقش باربی است:

اما بالاخره، باربی در حال آماده شدن برای نمایش روی صفحه نمایش بزرگ است. در اینجا همه چیزهایی است که در مورد تصویر آینده می دانیم:

گرویگ و شریک او، نوآ بامباخ، از سال 2019 به عنوان فیلمنامه نویس مشترک به پروژه پیوسته اند، اما تنوع در جولای 2021 تایید کرد که گرویگ نیز کارگردانی خواهد کرد.

یاپ بویتندیک/برادران وارنر.

به گفته کایل بوکانن از مجله نیویورک تایمز، باربی این فیلم شامل چندین باربی و کن خواهد بود. ظاهراً باربی‌های مورد بحث شامل عیسی رائه و هاری نف، اما نه لزوماً محدود به آن‌ها، هستند، در حالی که ظاهراً سیمو لیو و سایر کن‌ها نقش خواهند داشت. آموزش جنسیانکوتی گاتوا، در میان دیگران.منبع

ددلاین خبر انتخاب بازیگران او را در 22 اکتبر 2021 منتشر کرد. در 15 ژوئن، برادران وارنر اولین نگاه به کن بلوند گاسلینگ را به اشتراک گذاشت. فقط به آن لباس زیر تقلبی Calvin Klein “Ken” نگاه کنید!

اما آنها تنها نیستند.

بین فیلم لگو و مبدل هااین دیوانه است که ما فیلم بلندی در مورد معروف ترین اسباب بازی جهان: باربی نگرفته ایم. مطمئناً، تعدادی فیلم و سریال انیمیشنی وجود دارد، اما هیچ‌کس هنوز از پتانسیل باکس آفیس برای زنده کردن باربی استفاده نکرده است، مگر اینکه حساب کنید. اندازه واقعی، که به نوعی انجام می دهم.

“این با چمدان های زیادی همراه است!” رابی به بریتانیا گفت ووگ در ژوئن 2021. «و بسیاری از ارتباطات نوستالژیک. اما همراه با آن راه های هیجان انگیز زیادی برای حمله به آن وجود دارد. مردم عموماً «باربی» را می‌شنوند و فکر می‌کنند، من می‌دانم آن فیلم قرار است چه باشد، و سپس می‌شنوند که گرتا گرویگ در حال نوشتن و کارگردانی آن است، و می‌گویند، اوه، خب، شاید من نه…».

یاپ بویتندیک