فلورا از «سرنوشت: حماسه وینکس کیست»

قبل از اینکه به سراغ این نسخه جدید فلورا برویم، باید به گذشته نگاه کنیم که او در سری اصلی چه کسی بود. فلورا یکی از دختران اصلی Winx است باشگاه Winx و به عنوان نگهبان پری طبیعت شناخته می شود. او در سیاره Linphea متولد و بزرگ شد، جایی که او آموخت که با طبیعت یکی شود و مهارت های خود را تقویت کند.

درست مثل او باشگاه Winx همتا، سرنوشت فلور توانایی کنترل گیاهان و گل ها را دارد. با تشکر از تمام سفرهایی که با والدینش انجام داده است، او همچنین در درمان معجون ها و یافتن گیاهان متخصص است، که قطعاً در ~موقعیت های خاص~ مفید است.

فلورا در فصل 2 به Alfea می آید سرنوشت: حماسه Winxو کسی جز پائولینا چاوز نقش او را بازی نمی کند. اگر از طرفداران OG Winx نیستید، نگران نباشید، ما همه جزئیات را در مورد پری کاملاً جدید تحت پوشش قرار داده ایم.

هیاهوی طرفداران در اطراف فلورا واقعی است و پائولینا گفت که انتخاب بازیگران او “یک مسئولیت بزرگ برای من، برای جامعه لاتین تبار است.”

فلور از سرنوشت حماسه Winx

اشلی گارسیا: نابغه عاشق ستاره پائولینا چاوز در این اقتباس لایو اکشن نقش پری نمادین را بازی می کند. در حین Cosmoبازدید از سرنوشت: حماسه Winx تنظیم، پائولینا در مورد واکنش شگفت انگیز طرفدارانی که وقتی فاش شد که به عنوان فلورا به گروه بازیگران ملحق خواهد شد، صحبت کرد.

نتفلیکس

چه کسی در نقش فلورا بازی می کند سرنوشت: حماسه Winx?

اگر با تماشای دوبله انگلیسی سریال بزرگ شده اید، پس فلورا یک شاهزاده خانم است، اما در نسخه اصلی ایتالیایی او اینطور نیست. او سرانجام با متخصص هلیا قرار می گیرد و با او ازدواج می کند. رنگ های مشخص فلورا صورتی و سبز است. او نه تنها می تواند از طبیعت (از جمله گیاهان، سنگ ها و گرده ها) به نفع خود استفاده کند، بلکه می تواند با گیاهان صحبت کند و آنها را زنده کند.

او ادامه داد: “من این شخصیت را خیلی دوست دارم و فکر می کنم برای جوانان بسیار مهم است که فردی را در تلویزیون یا فیلم ببینند و اینگونه بگویند: “اوه، ببین، او شبیه من است.” “و چیزی که وجود دارد این است که او لاتین تلویزیون معمولی شما نیست. او باهوش است، اعتماد به نفس دارد، سرسخت است، و مردم امیدوارند خودشان را در او ببینند.”منبع

استفان هیلنتفلیکس

پائولینا در حالی که اشک‌هایش را دفع می‌کرد به یاد می‌آورد: «به یاد می‌آورم زمانی که آن‌ها واقعاً آن را اعلام کردند و یک نظر دقیقاً مانند «بچه‌ها، او مکزیکی است. ما برنده شدیم» وجود داشت. “این یک پیروزی بزرگ برای جامعه لاتین تبار است. من در ایرلند هستم، چه جهنمی؟ چه کسی فکر می کرد این دختر اهل ال پاسو اینجا باشد؟ خیلی باحال است.”

فلورا باشگاه وینکس

پائولینا بازیگر فلورا گفت: “من به نوعی به اواسط سال ملحق شده ام و والدین فلورا خیلی دوست دارند سفر کنند. فلورا فقط سعی می کند بیاید و جای خود را در مجموعه Winx پیدا کند. او با افراد زیادی ملاقات می کند و دوست می شود.” چاوز فاش کرد جهان شهری طی یک بازدید ویژه از سرنوشت: باشگاه Winx تنظیم.

بعد از فصل 1 از سرنوشت: حماسه Winx در نتفلیکس منتشر شد، طرفداران سوالات زیادی داشتند، به خصوص وقتی صحبت از پری های مورد علاقه آنها از نسخه اصلی بود. باشگاه Winx سلسله. و یکی از بزرگترین افکاری که در ذهن همه وجود داشت این بود: فلور کجاست؟ خب بالاخره انتظار به پایان رسید!

رنگین کمان

فلورا در کیست سرنوشت: حماسه Winx?

فلورا دومین پسر عموی ترا از طریق ازدواج است، که پس از دیدن مبارزه ترا بر سر تصاحب بزرگ روزالیند، تصمیم می گیرد برای حضور در آلفیا ثبت نام کند.

درست مانند سایر دختران Winx، شخصیت او از یک سلبریتی الهام گرفته شده است و او بر اساس جنیفر لوپز ساخته شده است. آیا می توانید شباهت را ببینید؟

سرنوشت حماسه winx

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد فلور بدانید سرنوشت: حماسه Winx.

اول از همه، که فلور در باشگاه Winx?