فلورانس پیو فقط به تور لباس های شفاف خود با لباس خال خالی ادامه داد — عکس ها را ببینید

اما برگردیم به فلورانس پیو. این بازیگر تور لباس شفاف خود را با لباس والنتینو از جنس توری صورتی داغ در نمایشگاه مد خانه مد در هفته مد میلان در ماه جولای آغاز کرد. چند روز پس از انتشار این ظاهر در صفحه اینستاگرام خود، او در قسمت نظرات خود به “مردان مبتذل” پاسخ داد. “چرا اینقدر از سینه ها می ترسی؟ کم اهمیت؟ بزرگ؟ ترک کرد؟ درست؟ فقط یکی؟ شاید هیچ کدام؟ چی. است. بنابراین. وحشتناک است؟» او در بخشی از پست طولانی بعدی خود که در 10 ژوئیه به اشتراک گذاشته شد، پرسید.

او در پایان گفت: “من آن لباس را پوشیدم زیرا می دانم. اگر توهین با صدای بلند نسبت به زنان در سال 2022 برای شما آسان است، پس پاسخ این است که این شما هستید که نمی دانید. بزرگ شو به مردم احترام بگذارید. به بدن ها احترام بگذارید به همه زنها احترام بگذارید. به انسانها احترام بگذار قول می‌دهم زندگی بسیار آسان‌تر شود.»


منبع

فلورانس پوگ در نمایش مد پاییز/زمستان 22/23 والنتینو در 8 ژوئیه 2022 شرکت می کند.

ویتوریو زونینو سلتو/گتی ایماژ

پوگ نوشت: «گوش کن، وقتی آن لباس باورنکردنی والنتینو را پوشیدم، می‌دانستم که هیچ توضیحی در مورد آن وجود ندارد. «چه منفی باشد چه مثبت، همه ما می‌دانستیم که داریم چه کار می‌کنیم. من برای پوشیدن آن هیجان زده بودم، یک چشمک هم از من عصبی نمی شد. من قبل، حین یا حتی حالا بعد از آن نبودم.»