فصل 6 “Elite” نتفلیکس – بازیگران، اخبار، تاریخ انتشار، اسپویل

یک سال دیگر در لاس انسیناس برای دانش‌آموزان مدرسه نخبه اسپانیایی به معنای نمایش بیشتر است. فصل 5 از نخبه رسما حذف شده است، و اگر از قبل می‌دانید که معمولاً اوضاع در این مدرسه چگونه پیش می‌رود، به این معنی است که می‌دانید به زودی اوضاع برای یک زوج خاص گرم می‌شود در حالی که زوج دیگری ممکن است انسان تا روزی دیگر زنده نباشد….

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آن بدانید نخبه فصل 6.

است نخبه فصل 6 اتفاق می افتد؟

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

آیا فیلمبرداری فصل 6 از قبل شروع شده است؟

فیلمبرداری این سریال در فوریه 2022 آغاز شد، بنابراین بازیگران در حال حاضر سخت مشغول کار هستند تا یک سال دیگر در لاس انسیناس زندگی کنند.

البته هر چیزی ممکن است در آن اتفاق بیفتد نخبه، به خصوص که ما نیز برای آن آماده می شویم یکی دیگر فصل سرگرمی پس در فصل 6 قرار است چه اتفاقی بیفتد؟ بدون شک، کشف کردن آن هیجان انگیز خواهد بود.

بله، و به نظر می رسد که دانش آموزان لاس انسیناس در این سال تحصیلی جدید خوب نیستند. یک مراسم تشییع جنازه (احتمالاً سامو) و تعداد زیادی ارتباط جدید بر اساس تریلر در جریان است، اما همچنین گریه‌ها و درام‌های جدید زیادی وجود دارد زیرا آنها با گذشته و آینده خود روبرو می‌شوند. به نظر می رسد نمایش ممکن است کمی تغییر کند زیرا به نظر نمی رسد قتلی وجود داشته باشد، اما چه کسی می داند، صادقانه. در زیر می توانید تریلر را تماشا کنید:

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

تریلر هست؟!

قبل از شروع تولید فصل 6، نخبه اکانت اینستاگرام فاش کرد که پنج بازیگر جدید فصل آینده به جمع بازیگران خواهند پیوست.

کارمن آروفات، آلوارو د خوانا، آنا بوکسا، الکس پاسترانا و آندر پویگ همگی به نخبه به عنوان دانش آموزان جدید اطلاعات شخصیت های آنها هنوز مخفی نگه داشته می شود.

فصل 6 کی میاد؟ تاریخ انتشار فصل بعد کی هست؟

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

نخبگان فصل 5

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع

بالاخره به سوالات ما پاسخ داده شد. نتفلیکس یک تیزر جدید منتشر کرد تا تاریخ انتشار رسمی فصل 6 را اعلام کند و اکنون می دانیم که به طور رسمی در 18 نوامبر منتشر می شود. و اگر کنجکاو هستید که دقیقاً چه چیزی از بین خواهد رفت، ممکن است مجبور باشید منتظر بمانید. کمی طولانی تر در حالی که تیزر انتظاراتی را به ما می دهد که چه زوج هایی در این فصل با هم کنار هم می آیند و همه در زیر باران با یکدیگر رقابت می کنند (می دانید، فقط یک روز دیگر در لاس انسیناس)، سرنخی به ما نمی دهد که چه اتفاقی خواهد افتاد. پس از مرگ سامو پایین بروید.

می توانید تیزر زیر را تماشا کنید:

نخبه در ابتدا برای فصل 6 در اکتبر 2021 تمدید شد، بنابراین بله، به طور رسمی این اتفاق می افتد. نتفلیکس این خبر بزرگ را تایید کرد و همچنین در مورد قسمت های داستان کوتاه جدیدی که در دسامبر 2021 پخش شد، پست کرد.

نتفلیکس

آیا چهره های جدیدی به گروه بازیگران می پیوندند؟