فصل دوم «Heartstopper» نتفلیکس – بازیگران، اخبار، تاریخ انتشار، اسپویل

“Heartstopper: Volume 3” اثر آلیس اوسمن

گرافیکس
amazon.com

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

فصل اول این مجموعه جلدهای 1 و 2 از سری رمان های گرافیکی را پوشش می دهد، بنابراین مطمئناً یک دوم مستقیماً وارد جلد 3 می شود. در اینجا خلاصه رسمی جلد سوم است:

چارلی فکر نمی کرد نیک هرگز بتواند او را دوست داشته باشد، اما اکنون آنها رسما دوست پسر هستند. نیک حتی جرات پیدا کرده است که پیش مادرش بیاید. اما بیرون آمدن چیزی نیست که فقط یک بار اتفاق بیفتد، و نیک و چارلی سعی می کنند بفهمند چه زمانی باید به دوستان خود بگویند که قرار هستند. بیرون نبودن با همکلاسی های خود در سفر مدرسه به پاریس سخت تر می شود. با جدی‌تر شدن احساسات نیک و چارلی، آنها بیش از هر زمان دیگری به یکدیگر نیاز خواهند داشت.»

اچگوش گیر با رمان گرافیکی شگفت‌انگیز و زیبای خود، جهان را طوفان کرده است. و اکنون در یک سریال نتفلیکس شکل جدیدی به خود می گیرد که (به ما اعتماد کنید) به اندازه نسخه اصلی جذاب است. آماده شوید تا نیک و چارلی را دوباره در مورد عشق ببینید که این داستان زنده می شود.

30.96 دلار

کی می دانیم که آیا استاپ قلب شروع به فیلمبرداری می کند؟

نتفلیکسمنبع

در اینجا همه چیزهایی است که ما در مورد آن می دانیم استاپ قلب فصل 2.

است استاپ قلب برای یک فصل دیگر برمی گردم؟

نتفلیکس رسما فاش کرد که تولید به طور رسمی آغاز شده است و بازیگران دور هم جمع شدند تا چیزی فوق العاده خاص را برای ما فیلمبرداری کنند تا ما را نگه دارد تا زمانی که نمایش روی پرده های ما بازگردد.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

فصل دوم درباره چه چیزی خواهد بود؟

آنها فاش کردند: «لیلا خان در نقش سحر زاهد (دانشجوی هیگز)، جک بارتون در نقش دیوید نلسون (برادر بزرگتر نیک)، بردلی ریچز در نقش جیمز مک ایوان (شاگرد تروهام) و نیما طالقانی در نقش آقای فاروک (معلم تروهام)».

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

چه کسی برای فصل 2 برمی گردد؟ و چه کسی به گروه بازیگران می پیوندد؟

اما اگر شما هم مثل ما هستید، قبلا متوجه شده اید که چطور کوتاه فصل اول سریال است. باید بیشتر در راه باشد، درست است؟ خوب، ما کاملاً در کنار شما هستیم و برای یافتن پاسخ‌هایی در مورد اینکه آیا پاسخ‌های بیشتری وجود دارد، جستجو کردیم استاپ قلب در آینده ما

نگهدارنده قلب

اگر نمی‌توانید بیشتر از این صبر کنید و می‌خواهید فقط درست شیرجه بزنید، همیشه می‌توانید این مجموعه را انتخاب کنید، که جلد چهارم آن هم اکنون و پنجمین و آخرین جلد آن اواخر امسال منتشر می‌شود.

همراه با فاش شدن ویدیوی ویژه، غول استریم تایید کرد که چهار بازیگر جدید رسما به بازیگران می‌پیوندند. و اگر کمیک ها را خوانده باشید، از دیدن این شخصیت ها هیجان زده خواهید شد.

آه و اگر همه را در عکس فوق العاده بازیگران بالا نمی بینید نترسید. تایید شد که تمام بازیگران اصلی برای فصل دوم باز خواهند گشت از جمله کیت کانر در نقش نیک، جو لاک در نقش چارلی، یاسمین فینی در نقش ال، ویلیام گائو در نقش تائو، کورینا براون در نقش تارا، کیزی ادجل در نقش دارسی، سباستین کرافت در نقش بن، توبی. دونوان در نقش آیزاک، رئا نوروود در نقش ایموژن و جنی والسر در نقش توری.

آماده باشید، زیرا نتفلیکس به طور رسمی این را اعلام کرده است استاپ قلب برای فصل‌های 2 و 3 بازخواهد گشت. و ما نمی‌توانستیم بدون یک اثر هنری جدید از یک و تنها آلیس اوسمان جشن بگیریم تا این خبر خوب را جشن بگیریم!