فصل دوم “نیلوفر سفید” کجا فیلمبرداری می شود؟ مکان های فیلمبرداری رویایی در سراسر ایتالیا

نه هر قسمت از نیلوفر سفید در محل فیلمبرداری شد، به معنای فضای داخلی یا خارجی که قبلا وجود داشت، اما همه چیز در ایتالیا بود. تولید از یک استودیوی خارج از رم، در سرزمین اصلی، برای دکورهایی که باید می ساختند استفاده کرد.منبع

است نیلوفر سفید محل اقامت تلویزیون انتخابی شما؟ چون مال منه مطمئن، همه بیشتر شخصیت ها آدم های وحشتناکی هستند، اما نگاه کردن به مناظر باشکوه و هتل مجلل جرم نیست. ما می‌توانیم از راه دور افراط کنیم، استراحتی رویایی را به صفحه Pinterest اضافه کنیم، یا حتی شاید سفری مقرون به صرفه برای خودمان برنامه‌ریزی کنیم. نیلوفر سفید سفصل 2 در سیسیل، یک منطقه جزیره ای ایتالیایی در دریای مدیترانه در نیمه راه در سراسر جهان از فصل اول سریال هاوایی فیلمبرداری شد. اما دقیقا کجا؟ اجازه بدهید به شما بگویم.

نیلوفر سفید سفصل دوم به این شهرهای سیسیلی رفت:

این می تواند کاخ سن دومنیکو باشد، یک هتل چهار فصل در تائورمینا، سیسیل فصل اول نیز در چهار فصل در هاوایی فیلمبرداری شد. برنامه ریزی برای اقامت؟ امیدوارم شما یک مقدار زیادی از پول برای خرج کردن در هر شب سوئیت‌هایی که شخصیت‌ها در نمایش به تعطیلات می‌روند در سه شکل هستند.

این تولید همچنین به سرمایه کشور ضربه زد.

تائورمینا، شهری که در آن نیلوفر سفید صحنه های هتل را در نیلوفر سفید فیلم می گیرد، همچنین دارای یک آمفی تئاتر باستانی باشکوه است که توسط یونانیان در قرن سوم قبل از میلاد ساخته شده است

خوب، اما کدام هتل خدمت می کرد نیلوفر سفید رفت و آمد مکرر؟

نمای بیرونی در پالرمو، نوتو و دریای ایونی همسایه فیلمبرداری شده است. این منطقه از ایتالیا دارای یک آتشفشان فعال، کوه اتنا و بسیاری از شراب سازی های محلی است. قلعه‌ای باشکوه وجود دارد که می‌توانید از آن بازدید کنید به نام Palazzo Conte Federico. همچنین، مطمئن هستم که می توانید تصور کنید، غذاهای بسیار خوبی برای خوردن وجود دارد.