فروش نیم ساله Nordstrom 2023: 24 تخفیف برای خرید فوری


کارت‌های اعتباری خود را آماده کنید—فروش نیمه‌ساله Nordstrom اینجاست، و تخفیف‌ها بهتر از برخی از بهترین فروش‌های روز یادبودی است که ماه گذشته شاهد آن بودیم. اگر می‌خواهید کمد لباس تابستانی خود را شروع کنید، صدها (اگر نه هزاران) قطعه علامت‌گذاری‌شده وجود دارد که منتظر خریدن هستند. به سبک معمولی نوردستروم: فروش بسیار زیاد است و پر از جواهرات در هوای گرم – هر دو در مد هستند و بخش های زیبایی

تقریباً هر کمد لباسی که می‌توانید در این تابستان بخواهید، از جمله لباس‌های روان، صندل‌های شیک، لباس‌های شنای آماده، و عینک‌های آفتابی شیک، در حال حاضر تا 50 درصد تخفیف دارد، بدون نیاز به کد کوپنی. (تنها محدودیت؟ چقدر می توانید در کمد خود جا کنید – و ادامه دهید.) اما نشانه گذاری ها به همین جا ختم نمی شود. شما همچنین می توانید بسیاری از معاملات زیبایی و خانه را انتخاب کنید که ارزش خرید دارند قبل از اینکه به ناچار فروخته شوند.

بنابراین، اگر برنامه ای برای آخر هفته ندارید و نیاز به درمان خرده فروشی دارید، مطمئن شوید که مدتی را به خرید بهترین تخفیف های Nordstrom اختصاص داده اید. (و خوشبختانه، برخلاف فروش سالگرد نوردستروم، لازم نیست نگران دسترسی زودهنگام برای دارندگان کارت یا اعضای باشگاه نوردی باشید—همه معامله در همین لحظه برای همه در دسترس است.) پیش از این، سفر تابستانی خود را با یافته های مورد علاقه ما از فروش نیمه سالانه Nordstrom.

بهترین تخفیف‌های فروش نیم‌ساله پوشاک Nordstrom 2023

ما تنها چند هفته با شروع رسمی تابستان فاصله داریم، به این معنی که اکنون زمان مناسبی برای تضمین تناسب اندام شماست. خوشبختانه برای همه، Nordstrom فقط برخی از مارک های مورد علاقه ما – از جمله Topshop، Levi’s، و Eloquii – را در تخفیف عمده قرار داد. با این چهار قطعه همه کاره شروع کنید، که ظاهر زیبای تابستانی شما را ثابت می کند.

بهترین تخفیف‌های فروش نیم‌ساله کفش و لوازم جانبی Nordstrom 2023

چه به دنبال صندل پیاده‌روی راحت، کفش‌های کتانی سفید، یا یک کیف طراحی مقرون‌به‌صرفه باشید، در حال حاضر در Nordstrom با برخی از بهترین کفش‌های طراح، مارک‌های جواهرات، و لوازم جانبی پیشنهادهای شگفت‌انگیزی خواهید یافت.

بهترین تخفیف‌های فروش نیم‌ساله Nordstrom Activewear & Intimates 2023

تی شرت کالج و دویدن های کشیده خود را با یک جفت شورت جدید یا شلوار یوگای همه کاره عوض کنید—می دانید که یک جفت شلوار لی زلا می خواهید. و اگر کشوی بالایی شما نیاز به تازه کردن دارد، بند‌های شلوار و سوتین‌های راحت را برای نیم تنه‌های بزرگ و کوچک (از جمله Skims فوق العاده محبوب) تهیه کنید.

بهترین تخفیف‌های فروش نیم‌ساله لباس شنا Nordstrom 2023

دمای بالا به این معنی است که زمان رسیدن به ساحل، استخر یا آبپاش فرا رسیده است. (هی، ما قضاوت نمی‌کنیم.) بنابراین مهم نیست که به یک مکان جدید می‌روید یا صرفاً به یک اقامتگاه می‌روید، این بیکینی‌های یک‌تکه، با کمر بلند، و سایر لوازم ضروری شنا ارزش همراه داشتن برای سواری را دارند. . (ضدآفتاب شامل نمی شود.)

بهترین تخفیف‌های زیبایی فروش نیم‌ساله Nordstrom 2023

همانطور که گویی معاملات لباس آن کافی نبود، Nordstrom همچنین میزبان برخی از بهترین تخفیف های زیبایی است که در این مدت دیده ایم. بسیاری از لوازم آرایشی و مراقبت از پوست تخفیف دارند، مانند ست رژ لب It Cosmetics، و درمان ضد چروک محبوب کیت سامرویل – مناسب برای طراوت هر دو آرایش و مراقبت از پوست شما.منبع