فروش لباس و روپوش چتر نجات 2022 — اکنون فروش خانه چتر نجات را بخرید


خرید هدیه تعطیلات خود را تمام شده در نظر بگیرید! از آنجا که Parachute در حال فروش *عمده* روی لباس ها و لباس های مورد علاقه طرفداران خود است—و آنها تقریباً برای هر کسی در لیست شما عالی هستند. به طور جدی، این قطعات یک هدیه عالی برای مادر، برادر یا بهترین دوست شماست که اساساً قصد دارد تمام زمستان را به خواب زمستانی برود (این من هستم، من بهترین دوست شما هستم) – یا، هی، حتی خودتان. منظورم اینه که هیچ کس تو را دوست ندارد شما، درست؟

در اینجا دیت ها آمده است: روپوش چتر نجات و لباس 20 درصد تخفیف دارند تا سه شنبه، 13 دسامبر، پس سریع بروید!

ردای وافل بسیار جذاب Parachute را در حین فروش برای داشتن حال و هوای فانتزی هتل بردارید، یا با روپوش ابری با رتبه برتر (ساخته شده از 100 درصد پنبه ترکیه) همراه شوید. اگر به دنبال سبک وزن اما مجلل هستید، حتماً لباس کتانی Parachute’s Lenen Robe را بررسی می کنم. اما به یاد داشته باشید، این فقط در مورد روپوش نیست! لباس‌های راحتی نیز به فروش می‌رسند، بنابراین می‌توانید در حین کار، شلوارهای دنج، ست‌های پی جی، تاپ‌های کتان و حتی دمپایی‌های کرکی هم بخرید.

اوه، و اگر نگران رسیدن سفارش خود به موقع برای تعطیلات هستید، استرس نداشته باشید—سفارش هایی که قبل از 15 دسامبر ثبت شده اند باید قبل از کریسمس تحویل داده شوند. به علاوه، حمل و نقل رایگان نیز دریافت خواهید کرد. چطوره که برای این فصل بخشش؟

سوووو اکنون که (احتمالاً) قبلاً متعهد به سفارش چتر نجات هستید، می‌توانید مبلمان جدید و گزینه‌های ملافه کلاسیک آنها را نیز بررسی کنید، درست است؟ آنها بخشی از فروش نیستند، اما در هر صورت قطعاً آنها را دوست خواهید داشت، اگر به دنبال تجدید دکوراسیون منزل هستید.

شاید زمان آن رسیده است که به‌روزرسانی خانه لیل از سال 2023 به درستی شروع شود؟منبع