فروش حداکثر AirPods سایبر دوشنبه در آمازون — تخفیف های محصولات اپل جمعه سیاه 2022

تفاوت؟ طراحی آن. برخلاف AirPods و AirPods Pro – که کاملاً بی‌سیم هستند و به اندازه کافی کوچک هستند تا داخل گوش شما قرار بگیرند – استایل Max به راحتی بالای گوش شما قرار می‌گیرد و با یک هدبند راحت متصل می‌شود. نه تنها آنها هستند زیاد راحت‌تر می‌توان داخل کیفتان را پیدا کرد – زیرا بیایید واقعی باشیم، هیچ‌کس وقت ندارد به دنبال جوانه‌ای کوچک و کوچک بگردد – اما آنها همچنین به عنوان یک نشانه بصری برای اتاق‌دار/همکار/کار شما عمل می‌کنند. نه اینجا برای چت کردن. (آه، تسکین.)

449.99 دلار (18٪ تخفیف)

من در مورد شما نمی دانم، اما فکر می کنم گذراندن روز بدون یک *واقعا* سخت خواهد بود واقعا یک جفت هدفون خوب (منظورم این است که چگونه می توانید در حین تمرین به موسیقی گوش دهید، در طول روز کاری تمرکز کنید یا با دوست صمیمی خود در خلوت غیبت کنید؟!) وضعیت گوش دادن به این دلیل که سایبر دوشنبه اینجاست! و آمازون به تازگی 100 دلار از هدفون Apple AirPods Max تخفیف داده است. درست است—هدفون هایی که در سراسر TikTok می بینید و بسیار جذاب تر از AirPods و AirPods Pro هستند، در حال حاضر 18 درصد تخفیف دارند.

AirPods Max

سیب
amazon.com

549.00 دلار

به طور معمول، هدفون Apple AirPods Max با قیمت 549 دلار به فروش می رسد. با این حال، آمازون در حال کاهش قیمت است 449 دلار برای Cyber ​​Monday (در هر پنج رنگ خیره کننده!). می دانم، می دانم – 100 دلار تخفیف ممکن است شبیه NBD به نظر برسد، اما طبق گفته CamelCamelCamel، که ردیابی می کند همه با توجه به تغییرات قیمت آمازون، معامله ای به این خوبی اغلب اتفاق نمی افتد. بنابراین اگر می‌خواهید پایگاه AirPods خود را ارتقا دهید، می‌خواهید این موارد را به آمار سبد خرید خود اضافه کنید.منبع

*رکورد خراش* صبر کنید، هدفون های اپل چیزی بیشتر از هدفون وجود دارد؟ بله، و به من اعتماد کنید، این ها به تبلیغات تبلیغاتی پاسخ می دهند. درست مانند گزینه‌های OG، AirPods Max دارای یک تراشه H1 است که جفت شدن آن را با گوشی هوشمند یا تبلت شما آسان می‌کند، صدای فوق‌العاده واضح و کنترل‌هایی با استفاده آسان. (Psst… درست مانند همه محصولات اپل، شما همچنین می توانید ویژگی Siri آن را پاسخگوی سوالات داغ شما باشد.)