فروش جمعه سیاه شهروندی سایبری دوشنبه 2022

جمعه سیاه شهروندان

این بالش دو رنگ

شهروندی

پرتاب La Leña Luxe Alpaca

6

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

شهروندی

دسته تخت کتانی سنگ شویی

3

این لحاف با رنگ خاکی

شهروندی

پرتاب آلپاکا پالوما

شهروندی

بالش لاس کولیناس

4

این اکسسوری سفالی

این فرش سیاه و سفید

شهروندی

شهروندی

فرش پشمی سادیرا بنی اورین

5

شهروندی

روتختی کتان سنگ شویی

2

هر محصولی که در طول فروش جمعه سیاه/دوشنبه سایبری 2022 سیتیزنری علامت‌گذاری می‌شود، بهترین هدیه تعطیلات را برای هر کسی که در لیست شما قرار دارد (یا برای خودتان!) می‌سازد، زیرا واقعاً هیچ چیز بهتر از یک هدیه نیست. و اگرچه به طور رسمی تا جمعه سیاه شروع نمی شود، ما چند پیشنهاد اولیه را جمع آوری کرده ایم تا در حال حاضر از آنها استفاده کنیم. به پیمایش ادامه دهید تا امتیاز زیادی در مورد کالاهای خانگی که باید داشته باشید!

سیتیزنری در این فصل تعطیلات به میزان قابل توجهی بازپرداخت می کند، و تنها کاری که باید انجام دهید این است که مجموعه زرق و برق دار آنها از محصولات تجارت منصفانه را خریداری کنید! برای اولین بار، خرده فروش کالاهای خانگی – که به دلیل همکاری با صنعتگران محلی در سراسر جهان برای ایجاد فرش، سرویس خواب، پرتاب، هنر دیوار، مبلمان، و موارد دیگر با زیبایی‌شناسی مدرن و در عین حال دست‌ساز محبوب است- یک فروش در سراسر سایت با تخفیف برگزار می‌کند. تا 30 درصد تخفیف، از جمعه سیاه (25 نوامبر) و تا دوشنبه سایبری (28 نوامبر) ادامه خواهد داشت. بهترین قسمت؟ به طور خاص در جمعه سیاه، The Citizenry همه را اهدا می کند سود حاصل از فروش به صندوقی که از پناهندگان اوکراینی آواره شده در اثر جنگ روسیه و اوکراین حمایت می کند.

شهروندی

بالش کمری Contigo

8

این پتو

این بسته ملافه لوکس

این فرش باحال

این پتوی تنگه

شهروندی

قالیچه پشمی لالیتا

7

این فروش (با نام مناسب The Cozy Classics Event) شامل ملافه‌های کتانی نمادین The Citizenry است که در قدیمی‌ترین کارخانه کتانی خانوادگی در پرتغال بافته شده و در بیش از 15 رنگ موجود است. همچنین دارای قالیچه های مخملی است که با استفاده از پشم گوسفند با کیفیت بالا و همچنین پتوهای پرتاب آلپاکا و طیف گسترده ای از بالش های برجسته بافته شده اند.