فروش جمعه سیاه شهروندی سایبری دوشنبه 2022

این فرش سیاه و سفید

این پتو

شهروندی

فرش پشمی سادیرا بنی اورین

5

جمعه سیاه شهروندان

این بالش دو رنگ

شهروندی

بالش کمری Contigo

8

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

این بسته ملافه لوکس

این فروش (با نام مناسب The Cozy Classics Event) شامل ملافه‌های کتانی نمادین The Citizenry است که در قدیمی‌ترین کارخانه کتانی خانوادگی در پرتغال بافته شده و در بیش از 15 رنگ موجود است. همچنین دارای قالیچه های مخملی است که با استفاده از پشم گوسفند با کیفیت بالا و همچنین پتوهای پرتاب آلپاکا و طیف گسترده ای از بالش های برجسته بافته شده اند.

این لحاف با رنگ خاکی

سیتیزنری در این فصل تعطیلات به میزان قابل توجهی بازپرداخت می کند، و تنها کاری که باید انجام دهید این است که مجموعه زرق و برق دار آنها از محصولات تجارت منصفانه را خریداری کنید! برای اولین بار، خرده فروش کالاهای خانگی – که به دلیل همکاری با صنعتگران محلی در سراسر جهان برای ایجاد فرش، سرویس خواب، پرتاب، هنر دیوار، مبلمان، و موارد دیگر با زیبایی‌شناسی مدرن و در عین حال دست‌ساز محبوب است- یک فروش در سراسر سایت با تخفیف برگزار می‌کند. تا 30 درصد تخفیف، از جمعه سیاه (25 نوامبر) و تا دوشنبه سایبری (28 نوامبر) ادامه خواهد داشت. بهترین قسمت؟ به طور خاص در جمعه سیاه، The Citizenry همه را اهدا می کند سود حاصل از فروش به صندوقی که از پناهندگان اوکراینی آواره شده در اثر جنگ روسیه و اوکراین حمایت می کند.

شهروندی

پرتاب آلپاکا پالوما

شهروندی

پرتاب La Leña Luxe Alpaca

6

این پتوی تنگه

شهروندی

روتختی کتان سنگ شویی

2

شهروندی

دسته تخت کتانی سنگ شویی

3

شهروندی

این اکسسوری سفالی

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

شهروندی

بالش لاس کولیناس

4

این فرش باحال

هر محصولی که در طول فروش جمعه سیاه/دوشنبه سایبری 2022 سیتیزنری علامت‌گذاری می‌شود، بهترین هدیه تعطیلات را برای هر کسی که در لیست شما قرار دارد (یا برای خودتان!) می‌سازد، زیرا واقعاً هیچ چیز بهتر از یک هدیه نیست. و اگرچه به طور رسمی تا جمعه سیاه شروع نمی شود، ما چند پیشنهاد اولیه را جمع آوری کرده ایم تا در حال حاضر از آنها استفاده کنیم. به پیمایش ادامه دهید تا امتیاز زیادی در مورد کالاهای خانگی که باید داشته باشید!

شهروندی

قالیچه پشمی لالیتا