فروش جارو شارژی آمازون Poweart

اگر بالاخره وقتش رسید جاروبرقی قدیمی گرد و غبار خود را ارتقا دهید، من جایگزین مناسب برای شما پیدا کردم و 80 شد! درصد! خاموش! بله، جدی می گویم. را جارو برقی چند منظوره 6 در 1 از POWEART اکنون با قیمت 99 دلار در آمازون در دسترس است که از قیمت فهرست 499 دلار کمتر است. این اساساً تعریفی است که نمی توان از دست داد، IMO.

نویسنده مشارکت کننده

جیمی بالارد (او) یک نویسنده و ویراستار آزاد است که اخبار، سبک زندگی، و موضوعات سرگرمی، از جمله رابطه جنسی و روابط، تلویزیون، فیلم، کتاب، سلامت، حیوانات خانگی، غذا و نوشیدنی، فرهنگ پاپ، خرید و امور مالی شخصی را پوشش می دهد. . او به طور منظم کمک می کند جهان شهری، روز زن، خانه داری خوب، و YouGov، در میان انتشارات دیگر. وقتی او کار نمی کند، می توانید او را در حال دویدن، مسافرت یا پیمایش TikTok بیابید. او را دنبال کنید توییتر.

منبع

این جارو برقی چوبی دارای دو تنظیم قدرت، سرعت استاندارد و حداکثر سرعت که مکش اضافی را فراهم می کند، که کمک می کند تا تمام کثیفی ها و موها از فرش ها و فرش های پر پرز شما خارج شود. سرعت استاندارد بین 25 تا 40 دقیقه استفاده را فراهم می کند، در حالی که حداکثر سرعت احتمالاً کمی کمتر از آن است. مطابق با یک مشتری در پرسش و پاسخ، می توانید آن را به مدت 15 دقیقه با سرعت بالاتر اجرا کنید. بنابراین بله، ممکن است مجبور شوید آن را بین استفاده مجدد شارژ کنید، اما با این قیمت، می‌توانم بگویم ارزشش را دارد. و آیا ذکر کردم که فقط سه پوند است؟ به عنوان مرجع، جاروبرقی های بی سیم مشابه می تواند به وزن هشت یا نه پوند باشد. و اگر از پله‌ها بالا و پایین می‌برید، مطمئناً از سبک بودن آن قدردانی خواهید کرد.

مشتری دیگری به اشتراک گذاشت“این جاروبرقی روی طبقات ما عالی عمل کرد. این شارژ برای کل خانه (1400 فوت مربع) طول کشید و همچنان عمر باتری داشت.

جارو شارژی POWEART، جارو شارژی چند منظوره 6 در 1

اعتبار: Amazon/POWEART

به نظر می رسد که بازبینان از این دستگاه بسیار راضی هستند. یک نفر به اشتراک گذاشت“این برای خانه های حیوانات خانگی عالی است. بدون هیچ تلاشی زیر مبلمان می رود. پیوست ها به راحتی قابل تغییر هستند و می توانند به انواع مکان ها دسترسی داشته باشند. من از این موضوع بسیار خوشحالم.»

K، پس مشکل این خلاء در آمازون چیست؟ خوشحالم که پرسیدی! به عنوان جاروبرقی کف با دو گزینه برای غلتک ها، یک برس کف نرم و یک برس غلتکی سفت عمل می کند. سپس چند ضمیمه تمیزکننده دیگر مانند ابزار شکاف و برس اثاثه یا لوازم داخلی 2 در 1 دارید. به دلیل دسته تلسکوپی، می‌توانید از آن به‌عنوان جاروبرقی کف یا جاروبرقی دستی استفاده کنید – که برای خلاص شدن از شر خرده‌هایی که هم اتاقی‌تان در سرتاسر مبل به جا گذاشته است مفید است. وقتی نوبت به خالی کردن جاروبرقی می رسد، به سادگی کلیک کردن روی یک دکمه است. فقط در حالی که لیوان گرد و غبار را روی سطل زباله نگه داشته اید، قفل رهاسازی را باز کنید و از میزان گرد و غبار و کثیفی روی زمینتان شگفت زده شوید. همچنین دارای مجموعه ای از فیلترهای قابل استفاده مجدد، شارژر و پایه دیواری است تا بتوانید آن را در دسترس داشته باشید.

منظورم این است که با توجه به اینکه صدها دلار از قیمت استیکر کم شده است، دیگر منتظر چه چیزی هستید؟