فروش آلو 2022: تجهیزات ورزشی، زیبایی و موارد دیگر را با تخفیف خریداری کنید

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

تعطیلات (یا حداقل جمعه سیاه) اوایل امسال فرا رسید: فروش انبوه آلو به تازگی کاهش یافته است، به این معنی که می‌توانید برخی از شلوارهای شلوار، کت‌های زمستانی و لوازم اصلی مراقبت از پوست برند مورد علاقه خود را با 30 درصد تخفیف کسب کنید. با توجه به اینکه خرده‌فروش تقریباً هیچ‌وقت اقلام فصل جاری را تخفیف نمی‌دهد، تقریباً بی‌حرف هستیم، اما البته، مجبور شدیم آن را جمع کنیم تا به شما امتیاز بدهیم.

همانطور که وارد فصل جدیدی می‌شویم – زمان اصلی تصمیم‌گیری‌های سال نو – این فروش نادر بهانه‌ای عالی برای بار کردن همه لوازم ورزشی و سلامتی است که می‌توانید همیشه بخواهید. (همچنین همه آنها هدایای عالی برای تعطیلات می سازند، فقط می گویند.) برخی از سبک ها در حال حاضر فروخته شده اند، بنابراین شما باید سریع عمل کنید. تخفیف های مورد علاقه ما را در زیر مرور کنید، سپس برای یافتن بیشتر فروش Alo به Alo بروید.

فروش Alo در سراسر سایت اکنون تا جمعه، 11 نوامبر، زمانی که روز مجردها جشن گرفته می شود، ادامه دارد. بهترین زمان برای دریافت تخفیف قابل توجهی از لباس های ورزشی با رتبه برتر Alo است قبل از عجله خرید جمعه سیاه (شما تنها کسی نیستید که وسواس آلو دارید، این برند در میان افراد مشهوری مانند هیلی بیبر، کندال جنر و جنیفر گارنر یک عنصر اصلی است.)