فرهای نقره ای طبیعی اندی مک داول در کت واک می درخشند — به عکس ها مراجعه کنید

پیترو اس. دآپرانو/گتی ایماژ

او اشتباه نمی کند. اندی مک داول که فرهای خاکستری خود را با یک سایه چشم نقره ای رنگین کمانی که درخشش می بخشد و چشمانش را روشن می کند، جفت می کند، واقعاً با پذیرش خود و اعتماد به نفس می درخشید. و صرف نظر از سن یا رنگ مو، همه ما می توانیم کمی از آن را انجام دهیم.منبع

خاکستری بدون شک رنگ مو است du jourدر حالی که زنان در انظار عمومی به جای گذراندن ساعت‌ها روی صندلی‌های رنگ‌آمیز خود برای پنهان کردن شروع آن، شروع به استقبال از سایه می‌کنند. مک داول یکی از اولین زنان مشهوری بود که بعد از اینکه از حالت سبزه به قرنطینه رفت، این کار را انجام داد. او با بیان اینکه همیشه می‌خواست موهای «نمکی و فلفلی» داشته باشد، با او صحبت کرد ووگ در سال 2021 در مورد احساسات ترکیبی که در مورد پذیرش رنگ طبیعی خود داشت.

اندی مک داول که با راه راه، پولک‌ها و پرهای مارابو درخشان بود، در هفته مد پاریس در باند لورآل پاریس Le Define Walk Your Worth در باند فرودگاه لورآل پاریس بود. این خانم 64 ساله مظهر شور و نشاط بود که در کت واک ژست گرفت و با شادی رقصید.

او در آن زمان گفت: «من خیلی محتاط بودم زیرا نمی‌خواستم کسی ناراحت شود و سعی می‌کردم بفهمم که چگونه می‌توانم برای خوشحال کردن مردم کلاه گیس بپوشم. اما وقتی این کار را انجام دادم، برایم کاملاً واضح بود که غریزه‌ام درست است، زیرا هرگز احساس قدرت بیشتری نکرده‌ام. احساس می کنم صداقت بیشتری دارم. احساس می کنم تظاهر نمی کنم. احساس می کنم همان جایی که هستم را در آغوش می کشم. من واقعا احساس راحتی می کنم. و از بسیاری جهات، من فکر می‌کنم که در چهره من چشمگیرتر است. فقط احساس می کنم که برای من مناسب است.»

تقریباً به اندازه لبخند او می درخشید؟ فرهای چوب پنبه‌ای خاکستری مک داول، که وقتی نوبت خود را در کت‌واک می‌گرفت، پرید. مک داول و فرهای حجیمش در حالی که گهگاه موهایش را در دستانش می‌کوبید، یادآور مدل موهای او از اوایل دهه 90 بود، زمانی که او در نقش کری در نقش کری بازی کرد. چهار عروسی و یک تشییع جنازه. درست این بار، تقریباً 30 سال بعد، آنها یک سایه طبیعی خاکستری بودند.