فال کارت خواندن تاروت برای هفته 7 نوامبر 2022

Hearst متعلق به

Hearst متعلق به

تاروت جادویی کریستالی: با تاروت سرنوشت خود را درک و کنترل کنید

نسخه های OH
amazon.com

Aquarius: مرد حلق آویز شده

برج حمل: صفحه شمشیر

کارت تاروت شش پنتاکل که شش ساعت طلایی را نشان می دهد که از یک عقربه به عقربه دیگر می افتد

ترازو: چهار پنتاکل

برای اینکه از خواندن کارت تاروت بیشترین بهره را ببرید، نیازی به دانستن تفاوت بین اسپرد سه کارته و صلیب سلتیک ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید: علامت خورشید شما! کاری که من انجام می دهم این است: عرشه تاروتم را به هم ریخته و ورق ها را به ترتیب از قوچ تا حوت به اضافه یک کارت کلی برای همه بیرون بیاورید تا بتوانید توصیه های خاصی در مورد شخصیت خود دریافت کنید. بیا بریم!

Hearst متعلق به

Hearst متعلق به

جمینی: عدالت

برج جدی: شش پنتاکل

پیش بینی های سال آینده 2023
کارت تاروت پادشاه فنجان‌ها، یک جام طلایی را روی پس‌زمینه‌ای پرستاره با یک ماه کامل و الماس تاجی شکل در پشت آن نشان می‌دهد.

Hearst متعلق به

از فکر کردن زیاد دست بردارید مرتکب شدن! صفحه شمشیرها انرژی گرم و سردی است که نتیجه معکوس دارد زیرا مردم اگر ندانند کجا ایستاده اید نمی توانند از شما حمایت کنند. تصمیم خود را بگیرید و به آن پایبند باشید. وقتی این کار را انجام دهید، فرصت های خود را دوباره در جریان خواهید یافت. انتخاب کن.

ما از شما یک عرشه تاروت ساختیم

12.00 دلار

59.49 دلار

عرشه تاروت جدید کری وارد را از قبل سفارش دهید

کمان: پادشاه فنجان ها

Hearst متعلق به

تاروت جادویی کریستالی: با تاروت سرنوشت خود را درک و کنترل کنید

Hearst متعلق به

ثور: سه عصا

Hearst متعلق به

Cosmo Tarot: The Ultimate Deck and Guidebook

کارت تاروت چهار شمشیر

کارت تاروت تک فنجان

کارت تاروت هیرووفانت که نیمی از صورت یک زن را در کنار الماس نشان می دهد

عقرب: هیروفانت

اگرچه گاهی اوقات می توانید به طرز وحشیانه ای صادق و حتی بی تدبیر باشید، اما مردم تمایل دارند به شما اعتماد کنند، زیرا شما نیز صمیمی، بدون قضاوت و فیلسوف هستید. پادشاه جام‌ها شما را در این هفته می‌بیند که برای دیگران درمانگر بازی می‌کنید (و از آن لذت می‌برید). شما نیازی به مشاوره ندارید، فقط باید گوش کنید و کمی همدردی نشان دهید. هیچ چیز منفی را جذب نکنید، اما اجازه دهید قلب خود را بیرون بریزند. این جایی است که در این هفته به شما نیاز دارید.

Hearst متعلق به

این یک هفته خودانگیخته است، ثور، که همیشه حال و هوای مورد علاقه شما نیست. The Three of Wands از شما می خواهد که برنامه را نسبتاً روشن نگه دارید زیرا تعداد زیادی دعوت و فرصت های تصادفی ظاهر می شوند. به هر چیزی که می توانید «بله» بگویید. زندگی هرازگاهی نیاز به کمی تغییر دارد.

ترازو، کاری را که همیشه انجام می دهی انجام نده. زمان تغییر فرا رسیده است. رفتار یکسان = نتایج یکسان چهار پنتاکلز کارتی است «آن را تکان دهید» که از شما می خواهد به جای افتادن در عادات و الگوهای قدیمی به روشی جدید عمل کنید. شما متوجه خواهید شد که این در مورد چیست، زیرا احساس می کنید در جایی گیر کرده اید. هر جا که هست، این هفته را به نقطه عطف تبدیل کنید.

باکره، خنک از درام دور شوید چهار شمشیر “نت بیمار” تاروت است و زمانی که در معرض فرسودگی شغلی قرار می گیریم خود را نشان می دهد. همه چیز کمی زیاد می‌شود و برای بازیابی دیدگاه، تجدید قوا و تنظیم مجدد جاه‌طلبی‌ها به زمان استراحت نیاز دارید. شما فقط زمانی می توانید این کار را انجام دهید که کمی فضا داشته باشید، بنابراین این کار را انجام دهید.

ماهی: پنج فنجان

Cosmo Tarot: The Ultimate Deck and Guidebook

باکره: چهار شمشیر

دانلود دیجیتال ردیاب نقد روزانه تاروت

گاهی اوقات همه ما بدون هیچ دلیل قابل تشخیصی احساس ناراحتی می کنیم. پنج جام می بیند که شما در این هفته کمی چنین احساسی دارید. شما نمی توانید انگشت خود را روی WHY این روحیه افت کرده است … اما آن را. نگران نباشید. به همین سرعت می گذرد. برو و گریه کن، شعر غمگینی بنویس و با یک دوست صحبت کن. وقتی احساسات خود را رها می کنید، احساس سنگینی می کنند و می توانید ادامه دهید.منبع

Hearst متعلق به

مهربانی همه چیز است، برج جدی. مردم همیشه کارهایی که شما انجام داده اید یا گفته اید را به خاطر نمی آورند، اما به یاد می آورند که چه احساسی در آنها ایجاد کرده اید. این هفته مهربانی را پخش کنید شش پنتاکل نشان می دهد که این انرژی خوب به شما باز می گردد. شما در حال ساختن کارمای خوبی هستید—به راه خود ادامه دهید.

مرد حلق آویز شده نشان می دهد که اخیراً با یک دوره ناامیدکننده رکود دست و پنجه نرم کرده اید. شما به طور طبیعی بسیار صریح، فعال و قاطع هستید، بنابراین انتظار برای اتفاقات واقعاً اعصاب شما را به هم می زند. شاید کمی بازی کرده باشید. مشکلی نیست. کلید پیشرفت این است که دیدگاه خود را تغییر دهید و مسائل را از زاویه دیگری ببینید. بنشینید و سعی کنید چیزها را متفاوت ببینید. چه تغییری می کند؟

سخت کار کن لئو ساعت‌ها را در نظر بگیرید. شوالیه پنتاکلز سخت‌کوش‌ترین کارگر تاروت است که در مقابل همه شانس‌ها پافشاری می‌کند. کاری که روی آن کار می کنید ارزشمند است و تلاش شما پاداش خواهد گرفت. زمان برای جلوگیری از حواس پرتی و تمرکز است. پیشرفتی که در این هفته انجام می‌دهید، سخت‌ترین بخش این پروژه را پشت سر می‌گذارد و خود را در مرحله آسان‌تری خواهید دید.

تاروت خوانی حرفه ای بگیرید

کارت تاروت صفحه شمشیرها، نشان دادن دستی که قلم طلایی را در مقابل الماس دراز کرده است.

Hearst متعلق به

کارت تاروت سه تایی

یک کارت عمومی برای همه: ACE OF CUPS

کارت تاروت ده شمشیر، نشان دادن دستی که ده قلم طلایی را بالا گرفته است

Ace of Cup ها یک کارت زیبا درباره شروع های جدید است. فکر کنید: شروع یک عاشقانه جدید، روشن کردن جرقه در یک رابطه فعلی، پیدا کردن یک دوست جدید، استقبال از یک عضو جدید خانواده، پذیرش یک حیوان خانگی، پذیرش شغل جدید یا شروع یک پروژه خلاقانه جدید. مراقب فرصت های افرادی باشید که احساس هیجان انگیز و واقعی می کنند. قلب خود را دنبال کنید و به دل خود اعتماد کنید. هر کاری را که این هفته شروع کنید احتمالاً در آینده برای شما شادی و موفقیت به همراه خواهد داشت.

عدالت کارت قدرتمندی برای انجام کار درست و دریافت پاداش است. کارما در حال تماشا است! این هفته خوب رفتار کن، جوزا، و اگر خوب نبودی… بس کن! شاید در موردی هم حق شما ثابت شود. اگر چنین است، در برابر اصرار گفتن “من به شما گفتم” مقاومت کنید.

لئو: شوالیه پنتاکلز

Hearst متعلق به

24.95 دلار

کارت تاروت پنج پنتاکل

سرطان: ده شمشیر

دانلود دیجیتال ردیاب نقد روزانه تاروت

ارواح زیبا
beautifulspirits.com

کارت تاروت عدالت

کارت تاروت مرد حلق آویز شده، دستی را نشان می دهد که به سمت پایین دراز شده تا ماه کامل را در داخل یک قاب عکس طلایی نگه دارد.