فال کارت خواندن تاروت برای هفته 3 اکتبر 2022

برای سرگرمی آماده اید؟ خوب شوالیه جام ها گردبادی از لذت و شادی را در این هفته وارد زندگی شما می کند، به شرطی که اجازه دهید وارد شود (به او نگویید بعداً برگردد، باکره). کارها و وظایف خود را کنار بگذارید و فضا را برای یک وقت خوب باز کنید! عاشقانه، ماجراجویی، سفر، معاشرت و مهمانی همه روی میز هستند. کاری را انجام دهید که به شما احساس خوبی می دهد. به مکان هایی بروید که به شما الهام می بخشد. با افرادی که دوستشان دارید و دوست دارید معاشرت کنید. یک انفجار داشته باشید!

Hearst متعلق به

ما از شما یک عرشه تاروت ساختیم

مطالب خوانده شده خود را پیگیری کنید

دانلود دیجیتال ردیاب نقد روزانه تاروت

جمینی: شش فنجان

برای انفجاری از گذشته آماده اید؟ امیدوارم اینطور باشد، زیرا این هفته یکی در خانه شما را می زند. شش فنجان همه چیز درباره نوستالژی و بازگشت چیزی، جایی یا کسی است که زمانی به او محبت زیادی داشتید. این یک دیدار مجدد است! شاید وقت آن رسیده است که یک سابق را به دوست تبدیل کنید. شاید یک دوست قدیمی بخواهد دوباره با هم تماس بگیرد. شاید یکی از اعضای خانواده در حال برنامه ریزی برای دیدار مجدد باشد. شاید شغل جدیدی در محل کار قدیمی شما باز شده باشد. این هفته به گذشته باز باشید.

تاروت جادویی کریستالی: با تاروت سرنوشت خود را درک و کنترل کنید

نسخه های OH
amazon.com

Hearst متعلق به

ثور: ملکه

12.00 دلار

خواندن تاروت هالووین

تاروت بلا
etsy.com

حقیقت یک موضوع قوی در زندگی شماست. ساگ، تو را به خاطر وحشیانه صادق بودن – حتی گاهی اوقات بی ادبی (معمولاً تصادفی!) می شناسند. شما با این کار کنار می آیید زیرا دوست داشتنی هستید و هیچ سوء نیتی در پشت اظهارات فیلتر نشده شما وجود ندارد – شما فقط همان چیزی را می گویید که همه فکر می کنند. می دانید که در تلویزیون واقعیت عالی خواهید بود. برای یک مکالمه بزرگ که ممکن است چند نوبت طول بکشد آماده شوید. به هر حال آنچه در ذهنتان است را بگویید. حقیقت بهتر از درون است.

اگر مایلید مسئولیت نتیجه را به عهده بگیرید، در این صورت آزاد هستید که هر کاری که می خواهید انجام دهید. همه ما دارای اراده آزاد هستیم. شیطان یادآوری قدرتمندی است که بر اعمال ما مالکیت داشته باشیم، حتی اگر منجر به نتایج ناموفق شود. به یاد داشته باشید که حتی اگر یک تصمیم اشتباه شود، همیشه انتخاب دیگری برای فردا وجود دارد. هر کس گذشته ای دارد و هر کس آینده ای دارد. همانطور که می خواهید زندگی کنید، عواقب آن را بپذیرید و به جلو بروید.

ماهی ها: ACE OF WANDS

یک کارت عمومی برای همه: شیطان

Hearst متعلق به

کارت تاروت زاهد گوشه نشین، چهره زنی را در آسمان پوشیده از ابر نشان می دهد

کارت تاروت پنج عصا

عقرب، ممکن است در این هفته پول بادآورده ای به شما برسد، چه افزایش حقوق، جایزه یا هدیه. مراقب فرصت ها باشید. با این حال بهتر است، برای چند چیز که از ظاهر آن ها خوشتان می آید، خودتان را وارد میدان کنید. Ace of Pentacles یک کارت شانس است. حتی اگر فوراً برنده نشوید، این احتمال وجود دارد که کاری که این هفته شروع می‌کنید، جوایز مهمی را به همراه داشته باشد.

24.95 دلار

کارت تاروت شش فنجان

Cosmo Tarot: The Ultimate Deck and Guidebook

به شما تبریک می گویم، سرطان، زیرا اخیراً عملکرد خوبی داشته اید. شما سخت کار می‌کنید، پیشرفت می‌کنید و بهترین کار را انجام می‌دهید، حتی وقتی کسی تماشا نمی‌کند. خوب، معلوم می شود که کیهان در حال تماشا است و آنچه را که می بیند دوست دارد. The Six of Wands شما را تشویق می کند که برای کاری که به خوبی انجام داده اید به خودتان پاداش دهید. به علاوه، نوید می دهد که حتی موارد بیشتری در راه است. به مرحله ی بعد برو! هر هدفی که هست، به خودت ایمان داشته باش و دنبالش برو.

از برج نترسید! این فقط به این معنی است که چیزی که باید از زندگی خود حذف یا رها کنید در این هفته سقوط خواهد کرد. پاکسازی آوار آسانتر از سازه خواهد بود، بنابراین این رویداد به شما لطف می کند، حتی اگر مانند یک شوک باشد. در اعماق وجودت، می دانی که زمان آن فرا رسیده است که این موضوع از بین برود. در پس ذهن خود، از قبل فکر می کردید که چگونه ادامه دهید. خوب، حالا شما می توانید. به عقب نگاه نکن این یک طلوع جدید است و شما از هر چیزی که شما را عقب نگه داشته بود رهایی یافته اید.

Hearst متعلق به

لئو، استرس ادامه دارد! اما نه برای مدت طولانی، زیرا شما علت اصلی این تنش را شناسایی کرده اید. اساسا، چیزی باید تغییر کند، و شما در حال حاضر در راه تغییر آن هستید. سازگار شوید، تنظیم کنید، بازخورد بخواهید، انتظارات خود را تغییر دهید و رویکرد جدیدی را امتحان کنید. The Five of Wands نشان می دهد که تغییر لازم است، حتی اگر احساس ناهمواری و استرس داشته باشد. فقط با ذهنی باز ادامه دهید، زیرا تقریباً تمام شده اید.

کارت تاروت چهار فنجان

ترازو: چهار فنجان

هرمیت مسئول تاروت است و در مواقعی که شما نیاز به تمرکز بر روی چیزهای دشوار و پیچیده دارید، وارد عمل می شود. تمرکز لازم است، بنابراین در این هفته از حواس پرتی های غیر ضروری جلوگیری کنید و تمرکز کنید. فقط شما می توانید این را حل کنید. و رضایت از پی بردن به آن، یافتن راه حل، دنبال کردن آن، و دیدن نتایج…خوب، همه آن را ارزشمند خواهد کرد.

لئو: پنج عصا

Hearst متعلق به

برج جدی: جادوگر

برج حمل: گوشه نشین

عرشه تاروت جدید کری وارد را از قبل سفارش دهید

Hearst متعلق به

Hearst متعلق به

Hearst متعلق به

برای اینکه از خواندن کارت تاروت بیشترین بهره را ببرید، نیازی به دانستن تفاوت بین اسپرد سه کارته و صلیب سلتیک ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید: علامت خورشید شما! کاری که من انجام می دهم این است: عرشه تاروتم را به هم ریخته و ورق ها را به ترتیب از برج حمل تا حوت بیرون بکشید، به علاوه یک کارت کلی برای همه تا بتوانید توصیه های خاصی در مورد شخصیت خود دریافت کنید. بیا بریم!

کارت تاروت ACE of Wands که یک دست سیاه و سفید را نشان می دهد که کلید طلایی را روی ماه کامل گرفته است.

ماهی ها، آیا آماده اید یک سرگرمی یا فعالیت جدید را وارد برنامه هفتگی خود کنید؟ Ace of Wands فراخوانی برای شروع مطالعه، یادگیری، تمرین یا انجام کاری جدید است. یک کلاس بردار. یک مهارت بیاموزید به یک سفر الهام بخش بروید. به تعطیلات رفتن. یوگا را امتحان کنید. مدیتیشن را به برنامه شبانه خود وارد کنید. هر چه هست، چیزی را که به آن علاقه دارید بردارید و آن را بخشی از برنامه خود قرار دهید. فوراً مزایای آن را احساس خواهید کرد.منبع کارت تاروت شیطان، که دو دست را نشان می‌دهد که روی لب‌های کمی خندان در آسمان پرستاره، شاخ شیطان می‌سازند.

Hearst متعلق به

Hearst متعلق به

عقرب: ACE of Pentacles

خواندن تاروت هالووین

سرطان: شش عصا

دانلود دیجیتال ردیاب نقد روزانه تاروت

ارواح زیبا
beautifulspirits.com

کارت تاروت برج، دستی را نشان می دهد که سه جعبه طلایی را با چشمانی در آنها بالا گرفته است

کارت تاروت آس پنتاکل ها، عقربه ای را نشان می دهد که یک ساعت طلایی را دراز کرده است

کارت تاروت شوالیه فنجان ها، نشان دادن دستی که یک جام طلایی را در دست دارد

Hearst متعلق به

لازم نیست اینقدر تلاش کنی، ترازو. هر چیزی که نیاز دارید در حال حاضر درست زیر بینی شما است. چهار فنجان از شما می خواهد که دوباره به افراد، مکان ها، نقش ها و فرصت های موجود در زندگی خود نگاه کنید. شما به نوعی در حال نادیده گرفتن چیزهایی هستید که می توانند برای شما مفید باشند. تمرکز مجدد دوباره کالیبره کنید. تصور کنید که از بیرون به زندگی خود نگاه می کنید – سعی کنید آن را از زاویه دیگری ببینید تا بتوانید جواهرات پنهان را ببینید. شما این را دارید

25.00 دلار

Hearst متعلق به

تاروت جادویی کریستالی: با تاروت سرنوشت خود را درک و کنترل کنید

Aquarius: THE TOWER

جادوگر کارت تاروت مورد علاقه من است. این نشان دهنده خلاقیت، استعداد، کارآفرینی و ساختن چیزی با قدرت طبیعی است. این همه شما هستید! شما یک خود شروع کننده هستید، فردی فعال که می خواهید برای پیشرفت به توانایی های خود تکیه کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید، اکنون زمان بسیار خوبی برای شروع کسب و کار خود است. اگر قبلاً یکی دارید، پس رویای یک راه اندازی جدید را داشته باشید. خلاقیت در جریان است.