فال کارت خواندن تاروت برای هفته 28 نوامبر 2022

کمان: ارابه

این یک کارت تنوع است، پس انتظار یک هفته شلوغ را در پیش داشته باشید. The Two of Pentacles حال و هوای «همه چیز را داشته باشد» دارد و از شما می خواهد که بیشتر انجام دهید. هر چه بیشتر انجام دهید، بیشتر متوجه می شوید که می توانید انجام دهید. اگر می خواهید کاری انجام دهید، از یک فرد شلوغ بپرسید! این هفته، تلاش کنید و بیشتر بخواهید—زمانی برای انجام همه کارها پیدا خواهید کرد. و هر کاری که این هفته انجام می دهید می تواند پیامدهای مثبتی در آینده داشته باشد.

ثور، شما یک دونده ماراتن هستید، نه یک دونده سرعت. شما در حرکت مداوم به جلو مهارت دارید، در حالی که آنهایی که سریعتر شروع کردند عقب می مانند. با این حال، حتی یک حرفه ای مسافت طولانی مانند شما نیاز به توقف و سوخت گیری دارد. قبل از شروع فصل شلوغ تعطیلات، این هفته را به عنوان یک توقفگاه در نظر بگیرید. به دنبال استراحت عمیق، آرامش، و آرامش ذهنی باشید.

کارت تاروت عاشقان، سه لب را در آسمان پرستاره با ماه کامل در دو طرف نشان می دهد

از شمع در خواندن تاروت خود استفاده کنید

ثور: ده عصا

Hearst متعلق به

سرطان: ملکه

کارت تاروت مرد حلق آویز شده، دستی را نشان می دهد که به سمت پایین دراز شده تا ماه کامل را در داخل یک قاب عکس طلایی نگه دارد.

Hearst متعلق به

Hearst متعلق به

برج جدی: هشت شمشیر

باکره، شما همیشه کار می کنید و بازی نمی کنید، اما زمان آن رسیده که آن را معکوس کنید. شما مستحق یک تایم اوت هستید. شوالیه جام ها ماجراجویی، عاشقانه، لذت و فعالیت های اجتماعی را به قلمرو شما دعوت می کند. به دنبال فرصت هایی برای جشن گرفتن اینکه چه کسی هستید، در کجا هستید و با چه کسی هستید، باشید. عاشقانه نیز ممکن است اتفاق بیفتد – مراقب علائم کاریزماتیک آب (سرطان، ماهی یا عقرب) باشید.

مثبت ترین کارت تاروت به شما موفقیت، شادی، خوش شانسی، فراوانی و عشق می دهد. از این هفته شگفت انگیز نهایت استفاده را ببرید و زندگی شگفت انگیز خود را جشن بگیرید. با دیگران خوب باش شادی خود را به اشتراک بگذارید با مردم مهربانانه رفتار کنید. کسانی را که دوستشان دارید با هدایا، توجه و تعارف غافلگیر کنید. از یکی از بهترین هفته های خود در تمام دوران لذت ببرید!

پیش بینی های سال آینده 2023

Hearst متعلق به

پیش بینی های سال آینده 2023

تاروت بلا
etsy.com

تاروت سه گانه

Hearst متعلق به

ترازو: مرد حلق آویز شده

عقرب: سه فنجان

دلو: ملکه فنجان ها

امپراتور از شما می خواهد که این هفته آن را ساده نگه دارید. به مهم ترین چیزهای زندگی برگردید: خانواده، دوستان، طبیعت، خلاقیت و لذت های ساده که هیچ هزینه ای ندارند. غرق در عشق. شادی در قدردانی. در قناعت آرام باشید. نیازی به زیاده روی نیست. به سادگی به چیزهای مورد علاقه خود بازگردید و از آنها لذت ببرید.

این هفته تکانش بده، ماهی ها. شما یک نشانه قابل تغییر هستید: از تغییر و چیزهای جدید لذت می برید و انعطاف پذیر و سازگار هستید. The Four of Pentacles نشان می دهد که شما در بلاتکلیفی گیر کرده اید. عمدا و آگاهانه خود را مجبور کنید تا کارهای جدید را با افراد جدید به روشی متفاوت در این هفته انجام دهید – حتی اگر این فقط یک تغییر کوچک کوچک باشد. این مقداری شتاب ایجاد می کند و شما را دوباره به حرکت وا می دارد.منبع

Hearst متعلق به

کارت تاروت چهار پنتاکل

عرشه تاروت جدید کری وارد را از قبل سفارش دهید

باکره: شوالیه جام

کارت تاروت ارابه، نشان دادن دو دست زیر یک الماس و یک دایره در آسمان پرستاره

یک کارت عمومی برای همه: دو عدد پنتاکل

کارت تاروت دو پنتاکل، دو عقربه را نشان می دهد که دو ساعت طلایی را دراز کرده اند

مرد به دار آویخته کارتی از برزخ، سرخوردگی و فداکاری است. معمولاً زمانی که ما در تلاش برای پیشرفت بوده ایم، چهره خود را نشان می دهد، اما هیچ اتفاقی نمی افتد. وقت استراحت است. دست از تلاش کردن برای انجام این کار بردارید. کافی است به عقب برگردید و به واقعیت وضعیت نگاه کنید. سعی کنید آن را از منظر دیگری ببینید، زیرا چیزی را از دست داده اید. این دیدگاه جدید را باز کنید و بلافاصله خواهید دید که در مرحله بعد چه کاری باید انجام دهید.

کارت تاروت خورشید، یک چشم را در وسط الماسی به شکل ستاره نشان می دهد

کارت تاروت ملکه فنجان ها، که دستی را دراز کرده و یک جام طلایی را در دست دارد

Cosmo Tarot: The Ultimate Deck and Guidebook
کارت تاروت شوالیه فنجان ها، نشان دادن دستی که یک جام طلایی را در دست دارد

Cosmo Tarot: The Ultimate Deck and Guidebook

کارت تاروت هشت شمشیر، نشان دادن هشت قلم طلا در پشت برش های لب و الماس

جمینی: خورشید

زندگی عاشقانه شما یک درام حماسی است، لئو، و عاشقان این هفته اکشن را افزایش می دهند. منتظر پیچش های داستانی جدید، ورود شخصیت های غیرمنتظره و لایه جدیدی از خواسته های پنهانی باشید که حتی نمی دانستید وجود دارند. برای یک سواری وحشی آماده شوید! این هفته کاری غیرقابل انجام انجام ندهید زیرا انرژی کمی، اوه، نامرتب است. قبل از اینکه هر انتخابی پایدار داشته باشید، بگذارید همه چیز حل شود.

115.00 دلار (21٪ تخفیف)

کارت تاروت ملکه، که چهره زنی را دو برابر شده بر روی یک آینه الماس نشان می دهد

Hearst متعلق به

برای یک هفته مرموز آماده اید؟ رازی وجود دارد که در انتظار کشف شدن است، یا توهمی وجود دارد که به وضوح نیاز دارد، و کشف آن تفاوت بزرگی در افکار، نظرات و برنامه های شما ایجاد می کند. قبل از انجام هر کاری مهم، کمی حفاری کنید، چند سوال بپرسید و وارد حالت تحقیق شوید. شما هنوز تمام حقایق مربوطه را نمی دانید… اما به زودی خواهید فهمید.

آیا می‌دانستید که بسیاری از ترس‌های شما در مورد «دنیای بیرون» پیش‌بینی‌های خودتان است؟ اگر واقعاً آن چیزی را که نگرانش هستید تجربه کرده اید، احتمالاً می بینید که آنقدرها هم که تصور می کردید بد نبوده است. The Eight of Swords این مکاشفه را به ارمغان می آورد: شما بالاخره می توانید چیزی را همانطور که هست ببینید، نه اینکه چگونه از آن می ترسیدید، و می فهمید که در مورد آن اشتباه کرده اید. وقت آن است که چیزهایی را که فکر می‌کردید از آنها متنفر هستید آزمایش و امتحان کنید. دنیا نصف اونی که فکر میکردی بد نیست کی میدونست!

تاروت جادویی کریستالی: با تاروت سرنوشت خود را درک و کنترل کنید

نسخه های OH
amazon.com

تاروت خوانی حرفه ای بگیرید

ما از شما یک عرشه تاروت ساختیم

Hearst متعلق به

]

برای اینکه از خواندن کارت تاروت بیشترین بهره را ببرید، نیازی به دانستن تفاوت بین اسپرد سه کارته و صلیب سلتیک ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید: علامت خورشید شما! کاری که من انجام می دهم این است: عرشه تاروتم را به هم ریخته و ورق ها را به ترتیب از برج حمل تا حوت بیرون بکشید، به علاوه یک کارت کلی برای همه تا بتوانید توصیه های خاصی در مورد شخصیت خود دریافت کنید. بیا بریم!

حوت: چهار پنتاکل

Hearst متعلق به

بیش از حد در مورد آنچه در پیش است یا آنچه قبلاً اتفاق افتاده است نگران نباشید. دست از نگاه کردن به عقب و با ترس به جلو بردارید. در عوض، روی اینجا و اکنون تمرکز کنید. شما فقط می توانید یک ثانیه در یک زمان زندگی کنید و همه چیز دیگر تخیل، فرافکنی و خیال است. سه فنجان نشان می دهد که این یک هفته خودجوش است، “روز را غنیمت بشمار”. زیاد برنامه ریزی یا تعهد نکنید، فقط ببینید چه اتفاقی می افتد. این سرگرم کننده خواهد بود!

59.49 دلار

کارت تاروت ماه که دستی را نشان می دهد که ماه کامل را دراز کرده است

به گفته ملکه دوست داشتنی جام ها، مراقبت از خود و زمان آرام چیزی است که این هفته به آن نیاز دارید. دلو، وقت استراحت است. به خودتان زمان و فضا بدهید تا فقط استراحت کنید. چه کسی می داند چه چیزی در پیش است؟ قبل از شروع هرج و مرج پایان سال، یک اقامت کوچک خصوصی و آرام داشته باشید. فقط از بودن در تنهایی و انجام کارهای مورد علاقه خود لذت ببرید.

Hearst متعلق به

کارت تاروت سه فنجان، که سه فنجان طلایی را در یک ماه کامل نشان می دهد

برج حمل: ماه

Hearst متعلق به

تاروت سه گانه

شرکت تاریخ تولد
Birthday.co

145.00 دلار

لئو: عاشقان

کارت تاروت ده گرز، نشان دهنده دستی است که با ده کلید در بیرون یا داخل آن شناور است.

ارابه سفر، سفر، اکتشاف و ماجراجویی را به زندگی شما می آورد، کمان. شما یک مسافر طبیعی هستید و همیشه به دنبال کشف قلمرو ناشناخته هستید. این هفته مقداری از آن را انجام دهید. به جای جدید بروید، نه محل اقامت و مکان های معمول خود. یا اگر فعلاً در یک مکان می‌مانید، به این فکر کنید که چه سفرهایی می‌توانید در سال 2023 یا حتی در این فصل تعطیلات داشته باشید. افق دید خود را گسترش دهید.

Hearst متعلق به

تاروت جادویی کریستالی: با تاروت سرنوشت خود را درک و کنترل کنید

Hearst متعلق به