فال کارت خواندن تاروت برای هفته 28 نوامبر 2022

Hearst متعلق به

کارت تاروت ملکه فنجان ها، که دستی را دراز کرده و یک جام طلایی را در دست دارد

برج جدی: هشت شمشیر

Hearst متعلق به

] کارت تاروت چهار پنتاکل

سرطان: ملکه

برای اینکه از خواندن کارت تاروت بیشترین بهره را ببرید، نیازی به دانستن تفاوت بین اسپرد سه کارته و صلیب سلتیک ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید: علامت خورشید شما! کاری که من انجام می دهم این است: عرشه تاروتم را به هم ریخته و ورق ها را به ترتیب از برج حمل تا حوت بیرون بکشید، به علاوه یک کارت کلی برای همه تا بتوانید توصیه های خاصی در مورد شخصیت خود دریافت کنید. بیا بریم!

کمان: ارابه

تاروت خوانی حرفه ای بگیرید

کارت تاروت دو پنتاکل، دو عقربه را نشان می دهد که دو ساعت طلایی را دراز کرده اند

Hearst متعلق به

تاروت سه گانه

ثور: ده عصا

یک کارت عمومی برای همه: دو عدد پنتاکل

ما از شما یک عرشه تاروت ساختیم

پیش بینی های سال آینده 2023

زندگی عاشقانه شما یک درام حماسی است، لئو، و عاشقان این هفته اکشن را افزایش می دهند. منتظر پیچش های داستانی جدید، ورود شخصیت های غیرمنتظره و لایه جدیدی از خواسته های پنهانی باشید که حتی نمی دانستید وجود دارند. برای یک سواری وحشی آماده شوید! این هفته کاری غیرقابل انجام انجام ندهید زیرا انرژی کمی، اوه، نامرتب است. قبل از اینکه هر انتخابی پایدار داشته باشید، بگذارید همه چیز حل شود.

22.46 دلار

Hearst متعلق به

Hearst متعلق به

Cosmo Tarot: The Ultimate Deck and Guidebook

مثبت ترین کارت تاروت به شما موفقیت، شادی، خوش شانسی، فراوانی و عشق می دهد. از این هفته شگفت انگیز نهایت استفاده را ببرید و زندگی شگفت انگیز خود را جشن بگیرید. با دیگران خوب باش شادی خود را به اشتراک بگذارید با مردم مهربانانه رفتار کنید. کسانی را که دوستشان دارید با هدایا، توجه و تعارف غافلگیر کنید. از یکی از بهترین هفته های خود در تمام دوران لذت ببرید!

Hearst متعلق به

کارت تاروت هشت شمشیر، نشان دادن هشت قلم طلا در پشت برش های لب و الماس

Hearst متعلق به

این یک کارت تنوع است، پس انتظار یک هفته شلوغ را در پیش داشته باشید. The Two of Pentacles حال و هوای «همه چیز را داشته باشد» دارد و از شما می خواهد که بیشتر انجام دهید. هر چه بیشتر انجام دهید، بیشتر متوجه می شوید که می توانید انجام دهید. اگر می خواهید کاری انجام دهید، از یک فرد شلوغ بپرسید! این هفته، تلاش کنید و بیشتر بخواهید—زمانی برای انجام همه کارها پیدا خواهید کرد. و هر کاری که این هفته انجام می دهید می تواند پیامدهای مثبتی در آینده داشته باشد.

تاروت جادویی کریستالی: با تاروت سرنوشت خود را درک و کنترل کنید

نسخه های OH
amazon.com

این هفته تکانش بده، ماهی ها. شما یک نشانه قابل تغییر هستید: از تغییر و چیزهای جدید لذت می برید و انعطاف پذیر و سازگار هستید. The Four of Pentacles نشان می دهد که شما در بلاتکلیفی گیر کرده اید. عمدا و آگاهانه خود را مجبور کنید تا کارهای جدید را با افراد جدید به روشی متفاوت در این هفته انجام دهید – حتی اگر این فقط یک تغییر کوچک کوچک باشد. این مقداری شتاب ایجاد می کند و شما را دوباره به حرکت وا می دارد.منبع