فال کارت خواندن تاروت برای هفته 27 مارس 2023

دلو: پنج شمشیر

5 شمشیر

شما عاشق کارهای روزمره خود هستید – این نحوه مدیریت چنین برنامه شلوغی است. اما کلاه، این هفته آن را عوض کنید. چهار پنتاکلز تلنگری است که شما در روال خود گیر کرده اید. وقتی همه چیز در خلبان خودکار اتفاق می افتد، می توانید فرصت های عالی را از دست بدهید. بنابراین، عمدا از تشریفات معمول خود در این هفته فرار کنید. کاری (یا خیلی چیزها) متفاوت انجام دهید. روشن فکر بودن. ایده های جدید و ارزشمند آماده ظهور هستند.

برج حمل: هشت شمشیر

8 شمشیر

Margie Rischiotto+Rider-Waite

Margie Rischiotto+Rider-Waite

کشیدن کارت تاروت مرگ به این معنی نیست که شما در شرف مرگ هستید. در عوض، درباره دگرگونی، تولد دوباره و پایان دادن به چیزی است تا چیز جدیدی ظهور کند. این چیزهای قدرتمندی است و این هفته این انرژی را به دنیای شما خواهد آورد. آماده کار با آن باشید. زمان آن فرا رسیده است که چیزهایی را رها کنید که به نتیجه طبیعی می رسند و راه جدیدی برای تفکر، فرصت های جدید، افراد جدید و فعالیت های جدید باز می شود. شما در حال تکامل هستید و این شامل ترکیبی از پایان ها و آغازها خواهد بود. همه چی درست میشه

تعلل را متوقف کنید! توقف کنید و بفهمید که چرا این موضوع را نادیده می گیرید. از خود (و دیگران) چند سوال کاوشگر بپرسید. سپس، تصمیم بگیرید. هیچ پاسخ درست یا کاملی وجود ندارد، اما واضح است که توقف شما را به جایی نمی رساند. The Two of Swords نشان می دهد که شما باید بر اساس اطلاعاتی که در حال حاضر دارید انتخاب کنید. این تنها کاری است که می توانید انجام دهید. رفتن.

تبریک می گویم، باکره! The Six of Wands این هفته برای شما خوش شانسی به ارمغان می آورد. هر چیزی که به آن امید دارید به حقیقت می پیوندد و هر چه تلاش می کنید موفق می شود. هرچه هدفتان بالاتر باشد، نتایج بهتری در این هفته خواهید داشت. بنابراین چیزی را انتخاب کنید که واقعاً به آن اهمیت می دهید و سپس آن را دنبال کنید. موفقیت خود را جشن بگیرید، به خود ایمان داشته باشید و از همه چیزهای خوبی که در این هفته به سراغ شما می آیند لذت ببرید. شما آن را به دست آورده اید.

Margie Rischiotto+Rider-Waite

Margie Rischiotto+Rider-Waite

ثور: دو شمشیر

2 شمشیر

این بحث به اندازه کافی طولانی شده است، و اگر به مبارزه ادامه دهید خود به خود حل نمی شود. زمان بخشش و فراموشی فرا رسیده است. هیچ برنده ای وجود ندارد. The Five of Swords از شما می خواهد که عقب نشینی کرده و مبارزه را متوقف کنید. از این وضعیت خارج شوید و کمی چشم انداز پیدا کنید. این زمان را بگذارید تا زخم ها خوب شوند. جنگ تمام شده است.

باکره: شش عصا

6 عصا

وضعیتی در این هفته پیش می آید که به شما هشدار می دهد که یک باور خود محدود کننده را داشته باشید. این یکی از مواردی است که شما برای سالیان متمادی آن را نگه داشته اید و بر اعتماد به نفس شما تأثیر زیادی گذاشته است. The Eight of Swords مانند چاقو این خودفریبی را بریده و آن را به روی شما باز می کند تا بررسی کنید. از خودت بپرس: از کجا آمده؟ کی شروع شد؟ چه تاثیری دارد؟ اکنون که می توانید آن را به وضوح ببینید، می توانید از آن فرار کنید. این رهایی است که تفاوت بزرگی ایجاد می کند.

برج جدی: چهار پنتاکل

4 از پنتاکل

Margie Rischiotto+Rider-Waite

Margie Rischiotto+Rider-Waite

Margie Rischiotto+Rider-Waite

این یک هفته عالی برای همه ما است تا به اهداف بلندمدت خود در حوزه سلامت، ثروت، کار و خانه فکر کنیم – بخش های عملی زندگی. نه پنتاکلز همه ما را ترغیب می کند که بذرهای امیدوارکننده برای آینده بکاریم. همه چیز باید از جایی شروع شود، و این همان مکان است. جاه طلبی ها و پروژه های جدیدی را شروع کنید که به نتیجه رسیدن آنها زمان می برد. روی رفاه و رفاه آینده خود سرمایه گذاری کنید. شما سزاوار آن هستید.

آیا تجلی فقط برآورده شدن آرزو است؟ ستاره به شما اجازه می دهد هر دو این هفته را انجام دهید، ترازو، پس آرزو کنید و سپس آن را محقق کنید! شاید تعجب کنید که این هفته چقدر می توانید پیش بروید. موفق باشید و فرصت های جدید راه هایی را برای شما باز می کند. زندگی غیرقابل پیش بینی است و هر چیزی در حال حاضر امکان پذیر است. آماده دریافت هدایای کیهانی باشید که در راه شما هستند.

Margie Rischiotto+Rider-Waite

ترازو: ستاره

ستاره

Margie Rischiotto+Rider-Waite

وقت سفر است. شما می خواهید جهان را کشف کنید، افق های خود را گسترش دهید و فرهنگ ها و مکان های دیگر را تجربه کنید. خوش به حالت. پس برنامه ریزی کن! شوالیه چوبدستی ایده ها، انرژی و هیجان زیادی را در مورد این هدف زندگی برای شما به ارمغان می آورد. بزرگ باشید و برای خود یک برنامه سفر ایده آل برای کل سال 2023 یا حتی بیشتر بسازید. برای چیزی جاه طلبانه پس انداز کنید. یک سفر رویایی بزرگ، یا چندین تعطیلات آخر هفته رزرو کنید، یا برنامه ای برای کاوش در مکان های جدید در نزدیکی خود داشته باشید. دنیا مکان شگفت انگیزی است و شما می خواهید بیشتر از آن ببینید.

Margie Rischiotto+Rider-Waite

یک کارت عمومی برای همه: نه پنتاکل

9 پنتاکل

تو آدم قدرتمندی هستی، حوت. حساسیت و همدلی شما در واقع به این معنی است که شما باید قوی تر از بسیاری از افراد باشید زیرا چیزها را بسیار عمیق احساس می کنید. این هفته شجاعت، انعطاف پذیری و صبر خود را جشن بگیرید. بدانید که از عهده هر کاری بر می آیید. به موفقیت های خود فکر کنید رزومه خود را بازنویسی کنید. خواسته های خود را مرور کنید. شما تغییر کرده اید.

هد شات کری واردمنبع

سرطان: ملکه شمشیرها

ملکه شمشیرها

Margie Rischiotto+Rider-Waite

جمینی: مرگ

مرگ

Margie Rischiotto+Rider-Waite

ماهی ها: قدرت

استحکام - قدرت

ترک یک گزینه است. در واقع، آن را به عنوان ترک فکر نکنید، بلکه به عنوان تغییر محل سرمایه گذاری انرژی و زمان خود فکر کنید. ده شمشیر از شما می‌خواهد چیزی را رها کنید که به سادگی کار نمی‌کند، برای مدت طولانی کار نکرده است و احتمالاً در آینده نزدیک بهبود نخواهد یافت. لطف بزرگی به خودت بکن قبل از اینکه شما را بیشتر به پایین بکشاند، از این سمیت خارج شوید. شما آنقدر دیده اید که بدانید زمان خروج فرا رسیده است.

کمان: ده شمشیر

10 شمشیر

برای اینکه از خواندن کارت تاروت بیشترین بهره را ببرید، نیازی به دانستن تفاوت بین اسپرد سه کارته و صلیب سلتیک ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید: علامت خورشید شما! کاری که من انجام می دهم این است: عرشه تاروتم را به هم ریخته و ورق ها را به ترتیب از قوچ تا حوت به اضافه یک کارت کلی برای همه بیرون بیاورید تا بتوانید توصیه های خاصی در مورد شخصیت خود دریافت کنید. بیا بریم!

سرطان، مردم همیشه فکر می کنند که شما نیازمند و چسبنده هستید، اما در واقع، شما می توانید به شدت مستقل باشید – در واقع، گاهی اوقات این همان چیزی است که شما می خواهید. مثل این هفته ملکه شمشیرهای پویا، تیز و باهوش با شما راه می‌رود و به شما کمک می‌کند از حواس‌پرتی‌ها دوری کنید و روی آنچه در حال حاضر برایتان مهم است تمرکز کنید. این می تواند شامل پروژه های انفرادی، فعالیت های فکری، تحصیلات، شغل شما و رشد شخصی باشد. شما کاری می کنید که برای خودتان اتفاق بیفتد و این حس خوبی دارد.

لئو: عاشقان

عاشقان

احساس می کنید پاره شده اید. شما در مقابل تصمیم قلبی قرار دارید و نمی دانید چه باید بکنید. لئو، آرام باش در این مورد عجله نکن به عقب برگردید و از همه جهات به آن نگاه کنید، از جمله تصور کنید که آینده چه احساسی خواهید داشت. The Lovers نشان می دهد که شما باید در اینجا انتخابی داشته باشید، انتخابی که هم ذهن و هم قلب شما نسبت به آن احساس خوبی داشته باشند. این اتفاق خواهد افتاد، اما ممکن است تمام هفته طول بکشد تا به آنجا برسیم. زمانی را به فکر کردن در مورد گزینه های خود و پیامدهای احتمالی اختصاص دهید، سپس با دقت انتخاب کنید.

Margie Rischiotto+Rider-Waite

عقرب: شوالیه عصا