فال کارت خواندن تاروت برای هفته 21 نوامبر 2022

چیزهای خوب نصیب کسانی می شود که برای خلق آنها وقت گذاشته اند، و شاید به همین سادگی باشد، لئو! اخیراً چه چیزی ساخته اید؟ همه چیز باید از یک جایی بیاید. اگر خروجی می خواهید، ابتدا به ورودی نیاز دارید. ملکه پنتاکلز از شما می‌خواهد این هفته چیزی بسازید – چیزی ملموس و مادی. در این زمینه رهبری کنید. شاید این یک طرح، یک ایده، یک محصول، یک خدمت، یک پیشنهاد، یک پروژه، یک چیز خلاقانه باشد… مخترع باشید و پاداش خواهید یافت!

تاروت جادویی کریستالی: با تاروت سرنوشت خود را درک و کنترل کنید

نسخه های OH
amazon.com

کارت تاروت پنج فنجان، نشان می دهد که پنج جام طلایی چیده شده بر روی زمینه صورتی

تاروت سه گانه

شرکت تاریخ تولد
Birthday.co

145.00 دلار کارت تاروت نه فنجان، نشان می دهد که نه فنجان روی یک جفت چشم مانند یک تاج چیده شده است.

22.46 دلار

کارت تاروت چهار پنتاکل

غم و اندوه چیز خنده‌داری است: به طور جهانی تجربه می‌شود، اما به طور منحصربه‌فردی احساس می‌شود. هیچ الگو یا فرآیندی وجود ندارد، اگرچه رفتارها یا احساساتی وجود دارد که همه ما از آن عبور می کنیم. ملکه الیزابت دوم یک بار گفت: “غم و اندوه بهایی است که برای عشق می پردازیم” و من فکر می کنم این روش خوبی برای نگاه کردن به آن است. اگر برای یکی از عزیزان سوگواری کرده اید یا در مورد یک رویداد گذشته احساس پژواک احساسی کرده اید، بدانید که اشکالی ندارد. این غم مانند موج متورم می شود و تاج می گیرد و سپس فرو می نشیند و محو می شود. باهاش ​​برو. اشک هایت را بریز با دیگران صحبت کنید. از احساسات خود دوری نکنید.

یک کارت عمومی برای همه: قضاوت

Cosmo Tarot: The Ultimate Deck and Guidebook
کارت تاروت جهان، که چشم‌های سبک کلاژ را نشان می‌دهد که دور الماسی گرد را احاطه کرده است

ثور: شیطان

تو عاشق دوست داشتنت هستی، برج حمل، و دوست داری به دیگران هم نشان بدهی که دوستشان داری. شما همیشه خوشحال هستید که به دوستان خود لطف کنید، توصیه های حمایتی را به اشتراک بگذارید یا فقط وقت خود را با هم بگذرانید. شش پنتاکل شما را تشویق می کند که طبیعت بخشنده خود را در آغوش بگیرید و در این هفته با دیگران خوب باشید. چند پیام کوتاه برای دوستان خود بفرستید، با والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ خود تماس بگیرید، با معلم قدیمی مورد علاقه خود تماس بگیرید و به آنها بگویید که هنوز در مورد آنها فکر می کنید. این هفته نوری در دنیای تاریک باشید. تمام این انرژی خوب به شما باز خواهد گشت.

کارت شش تاروت چوبدستی

تنش جنسی در این هفته در حال افزایش است. شاید این یک وسوسه باشد، مرحله ای از انرژی شهوانی، شخصی که می دانید نباید آرزویش را داشته باشید… اما بدن شما می داند که چه می خواهد. شیطان به شما یادآوری می کند که شما آزادید هر کاری که می خواهید انجام دهید، از زندگی خود به طور کامل لذت ببرید و همه چیز را تجربه کنید. اما شما همچنین باید مالک اعمال خود باشید و مسئولیت هر کاری که باعث درد می شود را بپذیرید. دوباره فکر کن. حواستان به آنچه در حال ورود به آن هستید باشید. عواقب آن را قبل از ارسال پیام قبلی در نظر بگیرید.

پیش بینی های سال آینده 2023

تاروت بلا
etsy.com

Hearst متعلق به

عرشه تاروت جدید کری وارد را از قبل سفارش دهید

کمان: ملکه فنجان ها

برج حمل: شش پنتاکل

پذیرش تمجید یا تحسین برای شما دشوار است، اما سرطان، باید نور خود را پنهان نکنید! The Three of Pentacles نشان می دهد که شما چیزی برای جشن گرفتن و حتی افتخار دارید. چرا که نه؟ شما برای این کار سختی کشیدید و مستحق تمام پاداش ها هستید. بهتر از آن، سه پنتاکلس نشان می دهد که فردی با نفوذ متوجه پیشرفت شما شده است و در موقعیتی است که می تواند بیشتر به شما پیشنهاد دهد. اکنون زمان دور شدن از کانون توجه نیست، اکنون زمان درخشش است!

عقرب: نه فنجان

Hearst متعلق به

کمی رقابت چیز بدی نیست دلو. خون شما را پمپاژ می کند و جنبه رقابتی شما را به خوبی نشان می دهد. The Seven of Wands این انرژی را به محل کار یا حلقه دوستی شما می آورد. شاید کسی چیزی را که شما دارید بخواهد و شما باید بازی خود را بالا ببرید تا به او بفهمانید که به این راحتی که به نظر می رسد نیست. بهشون نشون بده

Hearst متعلق به

جمینی: پنج فنجان

Hearst متعلق به

حوت: هشت پنتاکل

کارت تاروت سه پنتاکل، سه عقربه را نشان می‌دهد که ساعت‌های طلایی را دراز کرده‌اند

Hearst متعلق به

کارت تاروت شش پنتاکل که شش ساعت طلایی را نشان می دهد که از یک عقربه به عقربه دیگر می افتد

ما از شما یک عرشه تاروت ساختیم

تاروت خوانی حرفه ای بگیرید

تاروت سه گانه

Hearst متعلق به

کارت تاروت ملکه پنتاکل ها که یک ساعت طلایی را روی زمینه سبز و سفید نشان می دهد

از شمع در خواندن تاروت خود استفاده کنید

هفته ای روشن برای همه ما در پیش است. منتظر مکاشفه ها، بینش ها، زنگ های بیدارباش، و ظهورات باشید. چیزهایی که وقتی شناخته می شوند، نمی توانند ناشناخته باشند. شما مجبور خواهید بود که بر اساس درک جدید خود عمل کنید. انجام دهید! از این دانش استفاده کنید و بر اساس بینش خود عمل کنید. اشکالی ندارد که وقتی اطلاعات جدیدی به دست می آید نظر خود را تغییر دهید. در این هفته به دنبال دیدگاهی متفاوت باشید و ذهنی باز داشته باشید.

کارت تاروت هفت عصا

مهمانی های تعطیلات به زودی برگزار می شود، و این هفته ای است که باید به خرید بروید و مدل موهایی را که فکر می کردید انجام دهید. ملکه جام ها بر مراقبت از خود حکومت می کند. همه چیز به تو مربوط است، بی بی! بنابراین قرارهای خود را رزرو کنید، آن ماسک صورت را بپوشید، کمد لباس زمستانی خود را مرور کنید، یک تعویض لباس ترتیب دهید، یک آرایش ~lewk~ را کپی کنید، و همه چیزهای سرگرم کننده. با ظاهر خود بازی کنید و از ظاهر خود لذت ببرید!

Cosmo Tarot: The Ultimate Deck and Guidebook

دلو: هفت عصا

Hearst متعلق به

کارت تاروت قضاوت که چشمانی را در اطراف ماه کامل نشان می دهد

کارت تاروت ملکه فنجان ها، که دستی را دراز کرده و یک جام طلایی را در دست دارد

115.00 دلار (21٪ تخفیف)

Hearst متعلق به

Hearst متعلق به

تاروت جادویی کریستالی: با تاروت سرنوشت خود را درک و کنترل کنید

چرا باید آنچه را که واقعاً می خواهید از خود انکار کنید، عقرب؟ گاهی اوقات شما به طور غیرقابل توضیحی خود خرابکاری می کنید. Nine of Cup به شما می‌گوید همین حالا این رفتار را متوقف کنید و در عوض، وقت و انرژی خود را بر روی صمیمانه‌ترین، پرشورترین و عزیزترین رویاها و ایده‌آل‌های خود متمرکز کنید. شما می توانید این هفته جادو کنید، می توانید فراتر از آن چیزی که فکر می کنید ممکن است بروید. خرابش نکن

Hearst متعلق به

برج جدی: چهار پنتاکل

ترازو: جهان

سرطان: سه پنتاکل

کارت تاروت هشت پنتاکل، هشت ساعت طلایی را در یک خط بین دو عقربه نشان می دهد.

همین‌جا، همین الان، می‌خواهم روی شن‌ها خط بکشی. همه چیزهایی که قبلاً اتفاق افتاده است تمام شده است – هیچ فایده ای در حدس زدن دوم، تفکر بیش از حد، شک در آنچه انجام داده اید یا گفته اید وجود ندارد. همه چیز شما را به این نقطه رساند و Six of Wands به شما اطمینان می دهد که دقیقاً همان جایی هستید که باید باشید. پشیمان نیستی، باشه؟ می دانم که دوست داری روی اشتباهات گذشته فکر کنی. بس کن تمام این انرژی را به جای نگاه کردن به عقب، روی نگاه کردن به آینده بگذارید.

لئو: ملکه پنتاکل ها

پیش بینی های سال آینده 2023

Hearst متعلق به

تسلیم نشو، ماهی ها. من می دانم که شما خسته و اذیت شده اید و فقط دوست دارید آن را ترک کنید. به من اعتماد کن – نکن شما نمی توانید آن را ببینید، اما یک پیشرفت بزرگ در پیش است، و همه چیز بعد از آن آسان تر خواهد شد. شما قبلاً برای این کار خیلی کار کرده اید. ادامه بده منابع و پشتیبانی مورد نیاز خود را پیدا کنید. این همه ارزش آن را خواهد داشت.منبع

برای اینکه از خواندن کارت تاروت بیشترین بهره را ببرید، نیازی به دانستن تفاوت بین اسپرد سه کارته و صلیب سلتیک ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید: علامت خورشید شما! کاری که من انجام می دهم این است: عرشه تاروتم را به هم ریخته و ورق ها را به ترتیب از برج حمل تا حوت بیرون بکشید، به علاوه یک کارت کلی برای همه تا بتوانید توصیه های خاصی در مورد شخصیت خود دریافت کنید. بیا بریم!

Hearst متعلق به

جهان کارت پایانی آرکانای اصلی تاروت است که نمادی از تکمیل، موفقیت و پایان یک چرخه (و آغاز چرخه دیگر) است. احتمالاً چیزی در زندگی شما در شرف پایان است. سفر خود را جشن بگیرید و از نظر ذهنی آماده باشید تا این پروژه / شغل / رابطه / غیره را رها کنید. گاهی اوقات این کارت سفر جهانی را نیز نشان می دهد، پس این را در نظر داشته باشید! برو دنبال وحشی ترین رویاهات

باکره: شش عصا

59.49 دلار