فال کارت خواندن تاروت برای هفته 20 مارس 2023

شوالیه پنتاکلز خیلی تو هستی، کلاه. او مصمم، تدافعی، سخت کوش، عملی و جدی است. حضور او حاکی از آن است که شما به سختی روی چیزی کار می کنید، هر چند سخت است. شما تمام عوامل حواس پرتی و وسوسه را نادیده می گیرید که سست شوید و به انجام کارهای سرگرم کننده تری بروید. ادامه بده، کلاه. تمام تلاش خود را بکنید و سپس با استراحت به خودتان پاداش دهید.

زمان گیج کننده ای بود. شما احساس آرامش یا امنیت نکرده اید. مدام نظرت رو عوض میکنی مردم به روش های غیرقابل پیش بینی واکنش نشان می دهند. شما فکر می کنید که از آن استفاده می کنید، و بعد دوباره چیزی تغییر می کند. میدونم سخت بوده The Five of Wands نشان می دهد که همه اینها به این دلیل اتفاق می افتد که شما در حال تغییر مسیر هستید. زمان آن فرا رسیده است که توجه خود را بر روی آنچه که کار نمی کند و آنچه می توانید فعالانه متفاوت انجام دهید متمرکز کنید. بعد از انجام این کار، همه چیز حل می شود.

آنها نمی توانند شما را متوقف کنند، ماهی ها، و همچنین نمی توانند رقابت کنند. متنفرها را درنظر نگیر. آنها را در خاک خود رها کنید. Seven of Wands شاهد پیروزی شما در این هفته، غلبه بر دشمن یا مانع است. از حسادت یا منفی نگری دیگران به عنوان سوخت برای تقویت خود استفاده کنید. آنها از شک به شما پشیمان خواهند شد.

هد شات کری واردمنبع

لئو: خورشید

خورشید

سرطان: شش فنجان

6 عدد فنجان

یک مجله تاروت نگه دارید

مجله تاروت جادوگر مدرن
اخلاق استرلینگ مجله تاروت جادوگر مدرن

اکنون 31 درصد تخفیف

همه چیز خیلی زیاد شده است. همه چیز کمی طاقت فرسا به نظر می رسد. همه اینها یک کار سخت و سنگین است تا یک لطف یا تجربه شاد. بار را زمین بگذارید. از بار خودت بردار، عقرب. Ten of Wands به شما اجازه می دهد هر چیزی را که مهم، فوری یا منحصراً متعلق به شما نیست، کنار بگذارید، تفویض کنید و آن را به تاخیر بیندازید. شما چیزهای زیادی را به عهده گرفته اید و کارهایی را انجام داده اید که هرگز واقعاً مال شما نبوده اند. بگذارید دیگران مسئولیت را بپذیرند. تمرکز مجدد

برج جدی: شوالیه پنتاکلز

شوالیه پنتاکلس

یک کارت عمومی برای همه: دو عدد پنتاکل

2 تا از پنتاکل

Margie Rischiotto+Rider-Waite

خواندن تاروت خودتان را انجام دهید

Cosmo Tarot: The Ultimate Deck and Guidebook
Readerlink The Cosmo Tarot: The Ultimate Deck and Guidebook

Margie Rischiotto+Rider-Waite

ماهی: هفت عصا

7 عصا

Margie Rischiotto+Rider-Waite

Margie Rischiotto+Rider-Waite

Margie Rischiotto+Rider-Waite

برای اینکه از خواندن کارت تاروت بیشترین بهره را ببرید، نیازی به دانستن تفاوت بین اسپرد سه کارته و صلیب سلتیک ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید: علامت خورشید شما! کاری که من انجام می دهم این است: عرشه تاروتم را به هم ریخته و ورق ها را به ترتیب از قوچ تا حوت به اضافه یک کارت کلی برای همه بیرون بیاورید تا بتوانید توصیه های خاصی در مورد شخصیت خود دریافت کنید. بیا بریم!

برج حمل: اعتدال

محبت

Margie Rischiotto+Rider-Waite

باید اولویت بندی کنید. لحظه ای وقت بگذارید و به تمام کارهایی که دارید نگاه کنید، سپس تصمیم بگیرید که واقعاً چه چیزی مهم است. مطمئن شوید که زمان و منابع ارزشمند خود را عاقلانه سرمایه گذاری می کنید. این رویکرد پراکنده و تصادفی که شما اتخاذ کرده اید کارآمد نیست. The Two of Wands از شما می خواهد که مکث کنید، تأمل کنید و اولویت بندی کنید. سه چیز بزرگ را انتخاب کنید و مطمئن شوید که ابتدا به آنها رسیدگی می شود.

سخت است که واقعاً متعهد شوید وقتی مطمئن نیستید که کار درست را انجام می دهید. اگر فقط یک توپ کریستالی داشتی… خوب، باکره، در اینجا می خواهم به شما بگویم که این کار درستی است. صفحه شمشیرها به شما چراغ سبز می دهد. شما نباید شک های خود را به طور کلی نادیده بگیرید، بلکه باید آنها را ارزیابی کنید و در مورد آنچه می توانید برای کاهش آنها انجام دهید تحقیق کنید. گوش دادن به قلبتان عاقلانه است، اما نباید شما را فلج کند که هیچ کاری انجام ندهید. دریافت با آن.

Margie Rischiotto+Rider-Waite

LIBRA: ACE of Pentacles

آس پنتاکل ها

تاروت خوانی حرفه ای بگیرید

3 پیش بینی خواندن تاروت توسط Tarotbella
TarotBella 3 Predictions خواندن تاروت توسط Tarotbella

Margie Rischiotto+Rider-Waite

یک شمع تاروت روشن کنید

شمع ستاره بزرگ آرکانا
شمع ستاره بزرگ آرکانا

خورشید یکی از کارت های تاروت شماست و نشان دهنده اعتماد به نفس، خوش بینی و اشتیاق شماست. تو به معنای واقعی کلمه یک نور درخشان در این دنیا هستی، لئو! اتاق هایی را که وارد آن می شوید روشن می کنید. از تاثیر خود در این هفته لذت ببرید و قدرت خود را به اشتراک بگذارید. خوش بگذرانید، معاشرت کنید و دوست پیدا کنید. خورشید همچنین می تواند انگیزه ای برای رفتن به خارج از کشور باشد، چه برای کار، تعطیلات یا پیشرفت شخصی. افق دید خود را گسترش دهید.

این هفته رویایی را برای شما به ارمغان می آورد. چیزی که آرزویش را داشتی نزدیکتر از چیزی است که فکر می کنی. تنها کاری که باید انجام دهید این است که هدف خود را روشن کنید و گامی آشکار و آشکار در جهت آن بردارید. این ایده را مطرح کنید، برای آن افزایش حقوق درخواست کنید، برای آن شغل درخواست دهید، آن بلیط هواپیما را بخرید – هر چه هست، انجامش دهید. شما لیاقت این را دارید و می توانید به آن برسید. و همه چیز در این زمان هفته آینده اتفاق خواهد افتاد!

Margie Rischiotto+Rider-Waite

جمینی: دو عصا

2 تا از عصا

ثور: نه فنجان

9 فنجان

هرج و مرج در راه است! این شما هستید، ساگ، در حالت Page of Wands. گاهی اوقات لازم است برای افزایش شانس برنده شدن، دعوا را شروع کنید. Page of Wands شما را بی قرار و تجربی می کند. شما احساس کنجکاوی و اشتیاق به امتحان ایده های جدید و اتخاذ رویکردی متفاوت دارید. تکانش بده، ساگ! این هفته غیر قابل پیش بینی اما سرگرم کننده خواهد بود.

Margie Rischiotto+Rider-Waite

همه برای یک هفته پرمشغله، هیجان انگیز و پر اکتان دست و پنجه نرم کنید. The Two of Pentacles فراوانی و تنوع را برای شما به ارمغان می‌آورد، و بهتر است آماده باشید که به آنچه ارائه می‌شود «بله» بگویید و از آن نهایت استفاده را ببرید. هر چه بیشتر انجام دهید، بیشتر خواهید دید که می توانید انجام دهید. آیا می توان همه آن را داشت؟ این هفته است. تا جایی که می توانید به آن «بله» بگویید. آنچه اکنون برای آن امضا می کنید می تواند سال شما را بسازد.

دلو: پنج عصا

5 تا از عصا

کمان: صفحه عصا

صفحه چوبدستی

Margie Rischiotto+Rider-Waite

باکره: صفحه شمشیرها

صفحه شمشیرها

Margie Rischiotto+Rider-Waite

سلام غریبه! کسی (یا چیزی) از گذشته شما این هفته به زندگی شما باز می گردد. The Six of Cup به شما اطمینان می دهد که این یک بازدید کننده است. در واقع، حتی ممکن است کسی باشد که آرزو داشتید با او ارتباط برقرار کنید. یا ممکن است مکان، فعالیت یا نقشی باشد که زمانی به آن علاقه زیادی داشتید. ذهن خود را باز نگه دارید. به چیزی فرصت دوباره بدهید. از برقراری ارتباط مجدد با بخشی از داستان زندگی خود لذت ببرید. شاید شرایط یا زمان‌بندی قبلاً خاموش بود، اما اکنون همه چیز می‌تواند متفاوت (و بهتر) باشد.

عقرب: ده عصا

10 تا از عصا

Margie Rischiotto+Rider-Waite

اکنون 20% تخفیف

برج حمل، کارت اعتدال نشان می دهد که می توانید در حال حاضر کمی از اعتدال استفاده کنید. در چه چیزی زیاده روی کرده اید؟ به چه افراطی ها متمایل شده اید؟ چه چیزی به تعادل مجدد نیاز دارد؟ شما تمایل دارید که در کارها زیاده روی کنید – بالاخره مریخ بر شما حکومت می کند و آن سیاره فوق العاده سختگیر است. به علاوه، شما نشانه آتش هستید و این نیز احساسات شما را تقویت می کند. اشتیاق خوب است، اما همه چیز در حد اعتدال بهتر است. دوباره تنظیم کنید، آرام بگیرید، و متعادل شوید.

در نظر بگیرید که اگر بقیه سال را روی آن کار کنید، چه چیزی می توانید به دست آورید. در نظر بگیرید که کدام اهداف بلند مدت برای شما الهام بخش و ارزشمند هستند. Ace of Pentacles سیگنالی است که نشان می دهد شما آماده هستید تا تلاش زیادی را برای چیزی بزرگ انجام دهید. این ممکن است با سلامتی، ثروت، کار یا خانه شما مرتبط باشد. بهترین نتایج معمولا یک شبه به دست نمی آیند، بلکه در طول زمان به دست می آیند. یک برنامه عملیاتی یک ساله تهیه کنید و شروع کنید. شما می توانید این کار را انجام دهید.