فال کارت خواندن تاروت برای هفته 19 دسامبر 2022

Hearst متعلق به

Hearst متعلق به

ثور: چهار فنجان

چهار فنجان

هر چیزی که در مورد آن نگران بوده اید، Nine of Wands به شما اطمینان می دهد که همه چیز درست خواهد شد. در واقع تعجب خواهید کرد که چرا اینقدر خود را در این مورد شکنجه دادید. بنابراین، با آن روبرو شوید. با هر چیزی که فکر می کنید بزرگترین مانع شما در حال حاضر است، روبرو شوید، این هفته از آن عبور کنید و سپس جشن بگیرید! هنگامی که این موضوع را حل کردید، تقریباً تمام شده اید. معطل نکن

از شمع در خواندن تاروت خود استفاده کنید

تاروت سه گانه
شرکت تاریخ تولد تاروت سه گانه

جمینی: سه پنتاکل

کارت تاروت سه پنتاکل، سه عقربه را نشان می‌دهد که ساعت‌های طلایی را دراز کرده‌اند

شما می خواهید در این هفته احساس تعلق و درک کنید، قوس. شما می خواهید به آن بپیوندید و احساس نیاز و قدردانی کنید. اشکالی ندارد. این چیزی است که تعطیلات در بسیاری از مردم شعله ور می شود. بنابراین، افراد خود را پیدا کنید، کار خود را انجام دهید و با افراد و مکان‌هایی ارتباط برقرار کنید که به شما احساس امنیت، درک و شادی می‌دهند. هیروفونت به ما یادآوری می کند که ما تنها نیستیم. شما بخشی از چیزی بزرگتر هستید.

Hearst متعلق به

همه چیز در مورد عشق، خانواده، خلاقیت و خانه برای شما این هفته است. هر جا که هستید احساس راحتی، امنیت، تخیلی، جادویی و درخشان کنید. در جشن های محلی شرکت کنید. با عزیزان وقت بگذرانید. به دیگران بدهید. عشق خود را به اشتراک بگذارید تا ده برابر آن برگردانده شود. ملکه دوست داشتنی به شما یادآوری می کند که این زمان از سال است که از روابط فوق العاده ای که در طول سال ایجاد کرده اید لذت ببرید. تو، حوت، خیلی دوست داشتنی هستی.

کری وارد بیش از 25 سال است که به خواندن و آموزش تاروت می پردازد. شما می توانید یک مطالعه شخصی و کتبی را در www.tarotbella.etsy.com رزرو کنید، که به عنوان یک بروشور با مصور زیبا ارائه می شود. برای پیش‌بینی‌های هفتگی، بینش‌ها و آموزه‌های تاروت، @mytarotbella او را دنبال کنید.

منبع

برای اینکه از خواندن کارت تاروت بیشترین بهره را ببرید، نیازی به دانستن تفاوت بین اسپرد سه کارته و صلیب سلتیک ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید: علامت خورشید شما! کاری که من انجام می دهم این است: عرشه تاروتم را به هم ریخته و ورق ها را به ترتیب از برج حمل تا حوت بیرون بکشید، به علاوه یک کارت کلی برای همه تا بتوانید توصیه های خاصی در مورد شخصیت خود دریافت کنید. بیا بریم!

حوت: ملکه

کارت تاروت ملکه، که چهره زنی را دو برابر شده بر روی یک آینه الماس نشان می دهد

نوستالژی می تواند چیز زیبایی باشد، البته با اندکی اندوه. به ناچار هر چه بیشتر عمر کنیم بیشتر از دست می دهیم. The Six of Cup شما را دعوت می کند که این هفته گذشته را دوباره بیدار کنید، به خصوص بخش های مثبت و شاد آن را که با علاقه به یاد می آورید. اگر می توانید دوباره با مردم ارتباط برقرار کنید، این کار را انجام دهید. این زمان برای تجدید دیدار و احیای مجدد دوستی های قدیمی است. اگر نمی توانید دوباره وصل شوید، آن خاطره را گرامی بدارید. با گذشته خود صلح کنید.

شیطان یک شخصیت حیله گر است و نحوه دریافت این کارت به طرز فکر شما بستگی دارد. این در مورد مالکیت اعمال شماست: خوب، بد و بی تفاوت. اگر قرار است کاری مخاطره آمیز، منفی یا خطرناک انجام دهید… خب، این انتخاب شماست، اما باید مسئولیت هر اتفاقی را که بیفتد بپذیرید. بنابراین، اگر عواقب آن را نمی‌خواهید، آن را انجام ندهید. از طرف دیگر، اگر در خلق و خوی خطرناکی هستید، بلافاصله پیش بروید (اما بدانید که این به شما مربوط است، لئو).

The Eight of Swords به شما یادآوری می کند که تجربیات خود را با ارزش واقعی در نظر بگیرید، بدون اینکه اضطراب، ترس، خودباوری بر روی آنها ایجاد کنید. با فکر کردن زیاد اوضاع را بدتر نکنید. تعصب خود را اضافه نکنید فقط اجازه دهید واقعیت واقعیت باشد، بدون تمام ~سس~ اضافی. در طول فصل تعطیلات، ما با افرادی روبرو می شویم که از قبل درباره آنها قضاوت کرده ایم. امسال نگاهی تازه داشته باشید. مردم تغییر می کنند. بگذارید متفاوت باشند. خانواده، دوستان و آشنایان قدیمی خود را با چشمانی جدید ببینید.

تو همیشه محبوب بوده ای، جمینی، و این هفته به خصوص محبوبیت داری. مردم از ناکجاآباد می آیند تا از شما تعریف کنند، شما را به مهمانی ها دعوت کنند، و عقب بیفتند. تحسین شدن خوب است. حس را بچشید عشق را به اشتراک بگذارید و بگذارید دیگران بدانند که شما نیز از آنها قدردانی می کنید. The Three of Pentacles نشان می دهد که شما در موقعیت خوبی هستید. از آن لذت ببرید.

یک کارت عمومی برای همه: هفت عصا

کارت تاروت هفت عصا

وقت آن است که یک لوح تمیز داشته باشیم. باکره، احمق از شما استقبال می کند تا وارد یک ماجراجویی جدید شوید که کاملاً مربوط به لذت، الهام یا رضایت شماست. لازم نیست معقول، عملی یا حتی برنامه ریزی شده باشد. فقط شروع کن! مسیر با برداشتن هر قدم شکل می گیرد. زیاد نگران چیزهایی که در راه است یا اینکه چگونه همه این کارها را انجام خواهید داد، نباشید. فقط آن قدم اول را بردارید و بعد نگران قدم بعدی باشید. خوش بگذره!

اکنون 31 درصد تخفیف

Hearst متعلق به

عرشه تاروت جدید کری وارد را سفارش دهید

تاروت جادویی کریستالی: با تاروت سرنوشت خود را درک و کنترل کنید
OH Editions The Crystal Magic Tarot: درک و کنترل سرنوشت خود با تاروت