فال کارت خواندن تاروت برای هفته 19 دسامبر 2022

وقت آن است که یک لوح تمیز داشته باشیم. باکره، احمق از شما استقبال می کند تا وارد یک ماجراجویی جدید شوید که کاملاً مربوط به لذت، الهام یا رضایت شماست. لازم نیست معقول، عملی یا حتی برنامه ریزی شده باشد. فقط شروع کن! مسیر با برداشتن هر قدم شکل می گیرد. زیاد نگران چیزهایی که در راه است یا اینکه چگونه همه این کارها را انجام خواهید داد، نباشید. فقط آن قدم اول را بردارید و بعد نگران قدم بعدی باشید. خوش بگذره!

Hearst متعلق به

ترازو: ماه

کارت تاروت ماه که دستی را نشان می دهد که ماه کامل را دراز کرده است

گاهی اوقات، تعطیلات می تواند غم و اندوه و تنهایی را برای مردم برانگیزد. این زمان به همان اندازه که شاد است، سخت است. پادشاه جام ها از شما می خواهد که شادی، گرمی و مهربانی خود را در این هفته تا جایی که ممکن است به اشتراک بگذارید. برای دیگران حضور داشته باشید. بررسی کنید. با آنها تماس بگیرید. سلام کن. مردم را دعوت کنید برای همسایه خود شیرینی بپزید. در آن چیزی که برای برخی می تواند یک هفته بسیار تاریک باشد، نور روشنی باشید. شما قوی، عاقل و شهودی هستید. از قدرت خود استفاده کنید تا گوشه زمین خود را به نقطه ای شادتر تبدیل کنید.

برج حمل: نه عصا

کارت تاروت nine of wands

ثور: چهار فنجان

چهار فنجان

شما می خواهید در این هفته احساس تعلق و درک کنید، قوس. شما می خواهید به آن بپیوندید و احساس نیاز و قدردانی کنید. اشکالی ندارد. این چیزی است که تعطیلات در بسیاری از مردم شعله ور می شود. بنابراین، افراد خود را پیدا کنید، کار خود را انجام دهید و با افراد و مکان‌هایی ارتباط برقرار کنید که به شما احساس امنیت، درک و شادی می‌دهند. هیروفونت به ما یادآوری می کند که ما تنها نیستیم. شما بخشی از چیزی بزرگتر هستید.

کمان: هیروفانت

کارت تاروت هیرووفانت که نیمی از صورت یک زن را در کنار الماس نشان می دهد

Hearst متعلق به

Hearst متعلق به

شما یک مورد بد از FOMO دارید، برج ثور. شما تصور می کنید که همه در حال حاضر بهتر از شما هستند. اما حسادت خوب نیست. The Four of Cups از شما می خواهد بزرگنمایی کنید و روی دنیای خودتان تمرکز کنید. شما در حال حاضر در چیزهایی که مهم است ثروتمند هستید. قدر زندگی خود را بدانید قدردانی نشان دهید. احساس عالی داشته باشید.

Hearst متعلق به

ما از شما یک عرشه تاروت ساختیم

Cosmo Tarot: The Ultimate Deck and Guidebook
Cosmopolitan The Cosmo Tarot: The Ultimate Deck and Guidebook

اکنون 31 درصد تخفیف

جمینی: سه پنتاکل

کارت تاروت سه پنتاکل، سه عقربه را نشان می‌دهد که ساعت‌های طلایی را دراز کرده‌اند

یک کارت عمومی برای همه: هفت عصا

کارت تاروت هفت عصا

برای اینکه از خواندن کارت تاروت بیشترین بهره را ببرید، نیازی به دانستن تفاوت بین اسپرد سه کارته و صلیب سلتیک ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید: علامت خورشید شما! کاری که من انجام می دهم این است: عرشه تاروتم را به هم ریخته و ورق ها را به ترتیب از برج حمل تا حوت بیرون بکشید، به علاوه یک کارت کلی برای همه تا بتوانید توصیه های خاصی در مورد شخصیت خود دریافت کنید. بیا بریم!

لازم نیست رقابت یک چیز منفی یا چالش برانگیز باشد. همچنین می‌تواند الهام‌بخش باشد، و شما را به یافتن ذخایری از اراده و قدرت سوق دهد که ممکن است آن‌ها را کشف نکرده باشید، در غیر این صورت هفت چوبدستی از همه ما می‌خواهد که به دنبال شرکت، همکاری و رقابت باشیم تا بهترین‌ها را در خودمان نشان دهیم و به یک هدف برسیم. . شما می توانید آن را انجام دهید!

باکره: احمق

کارت تاروت احمق که دو نیمه پایین صورت را روی یک قاب عکس طلایی نشان می دهد

عرشه تاروت جدید کری وارد را سفارش دهید

تاروت جادویی کریستالی: با تاروت سرنوشت خود را درک و کنترل کنید
OH Editions The Crystal Magic Tarot: درک و کنترل سرنوشت خود با تاروت

از شمع در خواندن تاروت خود استفاده کنید

تاروت سه گانه
شرکت تاریخ تولد تاروت سه گانه

Hearst متعلق به

Hearst متعلق به

تاروت بلا

شیطان یک شخصیت حیله گر است و نحوه دریافت این کارت به طرز فکر شما بستگی دارد. این در مورد مالکیت اعمال شماست: خوب، بد و بی تفاوت. اگر قرار است کاری مخاطره آمیز، منفی یا خطرناک انجام دهید… خب، این انتخاب شماست، اما باید مسئولیت هر اتفاقی را که بیفتد بپذیرید. بنابراین، اگر عواقب آن را نمی‌خواهید، آن را انجام ندهید. از طرف دیگر، اگر در خلق و خوی خطرناکی هستید، بلافاصله پیش بروید (اما بدانید که این به شما مربوط است، لئو).

Hearst متعلق به

Hearst متعلق به

Hearst متعلق به

The Eight of Swords به شما یادآوری می کند که تجربیات خود را با ارزش واقعی در نظر بگیرید، بدون اینکه اضطراب، ترس، خودباوری بر روی آنها ایجاد کنید. با فکر کردن زیاد اوضاع را بدتر نکنید. تعصب خود را اضافه نکنید فقط اجازه دهید واقعیت واقعیت باشد، بدون تمام ~سس~ اضافی. در طول فصل تعطیلات، ما با افرادی روبرو می شویم که از قبل درباره آنها قضاوت کرده ایم. امسال نگاهی تازه داشته باشید. مردم تغییر می کنند. بگذارید متفاوت باشند. خانواده، دوستان و آشنایان قدیمی خود را با چشمانی جدید ببینید.

Hearst متعلق به

عقرب: هشت شمشیر

کارت تاروت هشت شمشیر، نشان دادن هشت قلم طلا در پشت برش های لب و الماس

اکنون 21 درصد تخفیف

ایرادی ندارد که بخواهیم آن را کمی چاشنی کنیم، سرطان. اصلا هیچی. King of Wands شما را در حال شروع یک ماجراجویی در این هفته می بیند. این چیزی است که قلب شما را به تپش وادار می کند و خون شما را پمپاژ می کند. King of Wands ترکیب مناسبی از اعتماد به نفس، خودپسندی و جذابیت را نیز برای شما به ارمغان می آورد. پس جرات رویاپردازی داشته باش یک جهش جسورانه انجام دهید. برنامه را ارسال کنید. ایده خود را مطرح کنید. پیشنهاد را مطرح کنید. از آنها بخواهید. انجامش بده، انجامش بده، انجامش بده!

لئو: شیطان

کارت تاروت شیطان، که دو دست را نشان می‌دهد که روی لب‌های کمی خندان در آسمان پرستاره، شاخ شیطان می‌سازند.

تاروت خوانی حرفه ای بگیرید

پیش بینی های سال آینده 2023
TarotBella 2023 سال پیش بینی می کند

سرطان: پادشاه عصا

کارت تاروت پادشاه عصا که یک کلید طلایی را روی ماه کامل نشان می دهد

Hearst متعلق به

کری وارد بیش از 25 سال است که به خواندن و آموزش تاروت می پردازد. شما می توانید یک مطالعه شخصی و کتبی را در www.tarotbella.etsy.com رزرو کنید، که به عنوان یک بروشور با مصور زیبا ارائه می شود. برای پیش‌بینی‌های هفتگی، بینش‌ها و آموزه‌های تاروت، @mytarotbella او را دنبال کنید.

منبع

Hearst متعلق به

همه چیز در مورد عشق، خانواده، خلاقیت و خانه برای شما این هفته است. هر جا که هستید احساس راحتی، امنیت، تخیلی، جادویی و درخشان کنید. در جشن های محلی شرکت کنید. با عزیزان وقت بگذرانید. به دیگران بدهید. عشق خود را به اشتراک بگذارید تا ده برابر آن برگردانده شود. ملکه دوست داشتنی به شما یادآوری می کند که این زمان از سال است که از روابط فوق العاده ای که در طول سال ایجاد کرده اید لذت ببرید. تو، حوت، خیلی دوست داشتنی هستی.