فال هفتگی: 6 نوامبر تا 12 نوامبر 2022

با فال هفتگی خود را برای خروج از تونل ماه گرفتگی در روز سه شنبه آماده کنید. این روز رای گیری میان دوره ای است، و این ماه قبلاً زیاد بوده است. انتظار تنش بیشتر را داشته باشید، که به آن فراخوانی برای اقدام گفته می شود. با کار کردن روی بازی طولانی خود، نه یک راه حل موقت، بادهای تغییر را تقویت کنید. مضامین ممکن است از شوک، پیچش‌های داستانی، یا پیشرفت‌ها گرفته تا مسائل یا موانع مربوط به قدرت متغیر باشد. برای حرکت، تعظیم خود را به سمت شمال شخصی خود نگه دارید و به ارزش های خود پایبند باشید. خط بین ثبات و دگرگونی پر فراز و نشیب (یا رعب‌آور!) را طی کنید.

یک ماه کامل در علامت شما در روز سه شنبه با یک ماه گرفتگی کامل به اوج می رسد، بنابراین موضع خود را حفظ کنید. این یکی ممکن است تکان بخورد اگر شما را شوکه نکند. زمین صفر زودیاک برای این زمین لرزه کیهانی اواسط برج ثور است، بنابراین هر چه به روز تولد شما نزدیک تر باشد، آن را بیشتر احساس خواهید کرد. تم ها حول یک تغییر ناگهانی جهت، قلب یا حتی هویت متمرکز می شوند. با قدرت درونی خود مشورت کنید و از راهنمایی های شخصی خود پیروی کنید قوانین بازی زندگی کتاب. بله، ممکن است با یک مانع خسته کننده مواجه شوید، اما آیا این فقط شما را مجبور می کند که کارها را به روش صحیح انجام دهید تا دوام داشته باشند؟ بدون راه حل سریع، اگرچه ممکن است برای استقلال یا فضایی برای رشد آماده باشید. برای یادآوری هدفتان یک شعار یا تاکید ایجاد کنید.منبع

این هفته ماه کامل مقداری شوک را در منطقه اقتصادی شما اعمال می کند، بنابراین وقتی آن صورت حساب به دست می آید، دریغ نکنید. در عوض، متعهد به یک برنامه مالی قوی باشید. ردیابی دلار مجازی فقط برای برخی است، بنابراین برای مشاوره و راهنمایی های صحیح با کارشناسان تماس بگیرید. برای آسان کردن آن، با یک برنامه اختصاصی، هزینه ها را بودجه بندی و پیگیری کنید. همگامی با انتظارات اجتماعی ممکن است چیزی باشد که باید به شما بدهد. شما نیازی به تحت تاثیر قرار دادن با زرق و برق دار بودن ندارید. اقتدار طبیعی خود را به کار بگیرید و با انتخاب افرادی که شما را برای آنچه که هستید می‌پرستند، در منطقه دوستی خود به دنبال بازدهی قوی باشید. به یاد داشته باشید که بین علایق شهوانی و نیازتان به امنیت و حریم خصوصی تعادل برقرار کنید. شما می توانید هر دو را داشته باشید.

ثور

برج حمل

برای کشف آنچه برای علامت شما در هفته از 6 نوامبر تا 12 نوامبر 2022 وجود دارد، بخوانید.