فال هفتگی: 4 ژوئن تا 10 ژوئن 2023

برج حمل

فال هفتگی شما اینجاست. عشق جهشی چشمگیر به درون شعله های میل دارد، پس با احساسات بیش از حد و اظهارات جسورانه پیش بروید. در این فصل، تعارف و حرکات بزرگ واقعاً شما را به همه جا می رساند! صحنه های بالکن مانند رومئو و ژولیت؟ مشکلی نیست. ارسال گل؟ بله خانم! لذت ببرید و بازیگوش باشید و در عین حال از قلب خود نیز محافظت کنید. ایمن بازی می کند؟ جنبه خلاقانه خود را کشف کنید و در حالی که داوینچی درونی خود را آزاد می کنید، دوست جدیدی پیدا کنید.

ثور

لذت و زیبایی در خانه داری یا حداقل در دادن کمی به لانه ات یافت می شود. به عنوان سیاره حاکم شما، زهره در حال امضای قرارداد برای اقامت طولانی مدت در این منطقه است، شما نیز می توانید دستور او را انجام دهید. در ارتباط با هماهنگی رابطه، راه رسیدن به قلب شما یا شخص دیگری از طریق میزبانی از تجربیات قابل گرامر و آوردن مهمانی به خانه است. حتی اگر یک درخشش ملایم باشد، کوسن ها را پف کنید، دیواری را رنگ کنید و کاری کنید که فضای شما منعکس کننده شخصیت خلاق شما باشد. این بوم نقاشی شماست. شما می توانید آن را هر چیزی که می خواهید بسازید در اجاره؟ یک میز قهوه قدیمی بردارید و سطح آن را رنگ کنید، دست خود را در موزاییک یا کاشی امتحان کنید، سپس اگر آن را دوست ندارید دوباره شروع کنید. اگر این قسمت بیشتر از مربا شماست، یک فضای طراحی تنظیم کنید. اکنون زمان آن است که جنبه خلاقانه خود را بدون فشار از ارائه آن به جهان آزمایش کنید.منبع

برای کشف طالع بینی هفتگی و آنچه برای علامت شما در طول هفته از 4 ژوئن تا 10 ژوئن 2023 در انتظار است، بخوانید.

سیاره عشق، زیبایی و میل تا اکتبر وارد منطقه دوستیابی و اوقات فراغت شما می شود. پس کیت درام یا هر چیز دیگری را که دارید پاک کنید و خلاق باشید. ابراز وجود و شهرت از طریق علاقه و استعداد شخصی تحت حمایت این همسویی آتشین قرار می گیرد، بنابراین کار کمتر و بازی بیشتر. بهتر است کاری را انجام دهید که دوست دارید و به قول معروف هرگز در زندگی خود یک روز کار نخواهید کرد. انگشت خود را به سمت راست بکشید، کارت رقص خود را پر کنید و قلب ها را برنده شوید یا بشکنید. شما چهار ماه فرصت دارید تا استعدادی را اصلاح کنید یا به دنبال عشق بگردید. برای یک نمایش دوستیابی ثبت نام کنید. چرا که نه؟! یا زمانی را برای کار بر روی سطوح ویتامین D خود در کنار استخر اختصاص دهید و استراحت کنید.