فال هفتگی: 29 ژانویه تا 4 فوریه 2023

فال هفتگی شما اینجاست. همانطور که از سکون سرد این هفته عبور می کنید، به یاد داشته باشید که آرامش همیشه مقدم بر طوفان است. یا در این مورد یک مهمانی! ماه کامل در حال دمیدن است. توجه داشته باشید که دیوای درونی شما در کجا آماده است تا بدرخشد. گروه ها و شبکه های اجتماعی از نکات این فصل هستند. به یاد داشته باشید، فقط شما می توانید شما را انجام دهید. آن را شماره گیری کنید و برای جذب قبیله خود یک حس و حال ایجاد کنید.

اورانوس به مدت هفت سال نور فوق‌العاده‌ای را در علامت شما می‌تاباند. و بله، این همان خارش هفت ساله است! چه کاری انجام دهید، تغییر دهید، امتحان کنید یا به روز کنید؟ اورانوس سیاره رادیکال رهایی است، و شما در حال دریافت به‌روزرسانی‌های منظم با تغییر رنگ سبز ثور هستید. و منظور من از upend، گرفتن شما و منجنیق کردن شما به آینده است. به عنوان کسی که روشی که همیشه انجام شده است، زندگی ساده و آنالوگ را به مجازی ترجیح می دهد، این دوره می تواند شوکه کننده باشد. اگر در اوایل فصل به دنیا آمده‌اید، آنجا بوده‌اید و این کار را کرده‌اید، و خوب، در واقع، بسیار خوب است که اینقدر با فن‌آوری و در تماس باشید. اگر از تيپ ثور مياني هستيد، براي شما نقطه صفر است. با تغییری که می دانید به آن نیاز دارید بروید. برج ثور دیررس، بهترین برای اثبات آینده در حال حاضر.منبع

ثور

پس از پنج ماه اشتباه در منطقه مالی شما، همه چیز مسیر نسبتاً روشنی را طی می کند و در نهایت در منطقه نقدی شما به جلو می رود. البته با احساس ارزشمندی و ارزش شخصی شما تضمین شده است. توانایی قوچ بر اساس این احساس است که شما می توانید هر کاری را انجام دهید و به دست آورید. هیچ کس مجبور نیست به شما بگوید “چون شما ارزش آن را دارید”. تو با دانستن این به دنیا آمدی! با این حال، اگر اعتماد به نفس شما متزلزل شده است، می دانید که چگونه با تغییرات کار کنید. شتاب خود را بسازید و با ایده های منحصر به فرد و روحیه کارآفرینی به سمت آن بروید.

برج حمل

برای کشف طالع بینی هفتگی برای علامت خود در هفته 29 ژانویه تا 4 فوریه 2023 به ادامه مطلب بروید.